borko26 Odesláno 8. prosinec 2015 Odesláno 8. prosinec 2015 Ahojte kdo poradí jak opravit držení kryt motoru. Ten plast co ma ty čtyři packy všechny mam pryč da se to nějak nahradit či opravit díky Citovat
Havlicek.Lukas Odesláno 8. prosinec 2015 Odesláno 8. prosinec 2015 (upraveno) a prozradis co mas za auto a co mas za motor??naprikald na vetsinu peugeotu existuji ty drzaky jako nahradni dilza predpokladu ze to nemas urvane primo na krytu to pak jedine sehnat novej dekl Upraveno 8. prosinec 2015 uživatelem Havlicek.Lukas Citovat
PAJA106 Odesláno 8. prosinec 2015 Odesláno 8. prosinec 2015 Originální díl cca 160 Kč/ks, u badisáka za 90 Kč/ks. Je to kus gumy navulkanizované na "šroubku", taky jsem to měl K.O. a žádné lepidlo to neudrželo, pomohla až výměna. Citovat
ozzy56 Odesláno 8. prosinec 2015 Odesláno 8. prosinec 2015 zkus pohledat, je tu o tom celý link, je v něm i čím se dají ty origo silentbločky nahradit, já jsem dával z topení (ventilátoru) Avie Citovat
borko26 Odesláno 9. prosinec 2015 Autor Odesláno 9. prosinec 2015 Kluci děkuji za odpověď všem budu shanět Citovat
Roman 1173 Odesláno 9. prosinec 2015 Odesláno 9. prosinec 2015 Pasuje z Octavie jen dáš zvrchu matku. Citovat
Havlicek.Lukas Odesláno 11. prosinec 2015 Odesláno 11. prosinec 2015 mozna mam neco takoveho doma mate obrazek nebo OEM cislo ??rad se toho za postovne zbavim Citovat
PAJA106 Odesláno 11. prosinec 2015 Odesláno 11. prosinec 2015 Předpokládám, že se jedná o pozici č. 5. 206 - T1F 0 01B60A - KRYT MOTORU.pdf Citovat
Havlicek.Lukas Odesláno 12. prosinec 2015 Odesláno 12. prosinec 2015 (upraveno) tak cislo je jine ale to bude tim ze se jedna o "celou" sadu a pri cene co tady nekteri pisou (a overeno i na ebay) bych byl rad aspon za 100kc :aut Upraveno 12. prosinec 2015 uživatelem Havlicek.Lukas Citovat
krtek 2 Odesláno 12. prosinec 2015 Odesláno 12. prosinec 2015 (upraveno) tie z ebay niesu tak kvalitne jak origo co mas ty na foto z (EBAY)-je druhovyroba silentbloky su gumo-plastove a nie gumu-kovove ako origo a rozmerovo niesu tp top kryt nedrzia pevne ako by to malo byt a ciapocky su tiez z divneho plastu a lubia sa rozdelit na dva kusy pri manipulacii takze nehanbil by som sa nieco zapytat Upraveno 12. prosinec 2015 uživatelem krtek 2 Citovat
borko26 Odesláno 12. prosinec 2015 Autor Odesláno 12. prosinec 2015 mozna mam neco takoveho doma mate obrazek nebo OEM cislo ?? rad se toho za postovne zbavim mozna mam neco takoveho doma mate obrazek nebo OEM cislo ?? rad se toho za postovne zbavim co mate doma Citovat
Havlicek.Lukas Odesláno 12. prosinec 2015 Odesláno 12. prosinec 2015 Blik Co takhle to vlákno přečíst pořádně !! Mám ty úchyty originál zabalené Citovat
borko26 Odesláno 12. prosinec 2015 Autor Odesláno 12. prosinec 2015 Blik Co takhle to vlákno přečíst pořádně !! Mám ty úchyty originál zabalené a cena a šlo by to poslat Citovat
Havlicek.Lukas Odesláno 12. prosinec 2015 Odesláno 12. prosinec 2015 slo by tokolik das (cena za kus zde byla taky zminena)strcim to do bublinek to neni problemja se toho zbavim a tobe to jiste pomuze Citovat
borko26 Odesláno 12. prosinec 2015 Autor Odesláno 12. prosinec 2015 slo by to kolik das (cena za kus zde byla taky zminena) strcim to do bublinek to neni problem ja se toho zbavim a tobe to jiste p slo by to kolik das (cena za kus zde byla taky zminena) strcim to do bublinek to neni problem ja se toho zbavim a tobe to jiste pomuze tak řekni cenu Citovat
Havlicek.Lukas Odesláno 12. prosinec 2015 Odesláno 12. prosinec 2015 no i s postou za 200 vyhovuje ??penize na ucet - poslu v bublinkach vice v soukrome zprave Citovat
borko26 Odesláno 24. prosinec 2015 Autor Odesláno 24. prosinec 2015 Děkují všem za rady vyřešen problém Citovat
ozzy56 Odesláno 24. prosinec 2015 Odesláno 24. prosinec 2015 taky jsi mohl napsat, JAK jsi problém vyřešil nee že by mě to nějak extra zajímalo, ale třeba ostatní se mohli poučit Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.