Autoškolič Dodo Odesláno 21. listopad 2005 Odesláno 21. listopad 2005 A kde to v Brně je? Myslím, že ho znám dobře, ale nemůžu si nějak vzpomenout. :D :D :D :D :D Citovat
Marda106 Odesláno 21. listopad 2005 Odesláno 21. listopad 2005 Dobře tak to abych se bal jezdit rychle aby me takovej radar nezameril.... Citovat
Autoškolič Dodo Odesláno 21. listopad 2005 Odesláno 21. listopad 2005 Původně zaslal: Hadra woe silvr lajn:D:D To jo. Takovýho fára je škoda. Citovat
mk405 Odesláno 21. listopad 2005 Odesláno 21. listopad 2005 naopak musíte jet ještě rychleji, aby vás nestihl zaměřit :D:D Citovat
Dave_k Odesláno 21. listopad 2005 Odesláno 21. listopad 2005 Nebo antiradar plus vystřelování falešnejch cílů jako u stíhaček. :D:D Citovat
Petr 406 red Odesláno 21. listopad 2005 Odesláno 21. listopad 2005 hmm nechtěl bych se sedět v tom autě Citovat
Bohouš Odesláno 22. listopad 2005 Odesláno 22. listopad 2005 Odstřeluje to popelnice ze silnice.......:mrk To abych si zrovna já moc nevyskakoval, co ??? :D:D Citovat
Neon Odesláno 22. listopad 2005 Odesláno 22. listopad 2005 Nojo, to je trénink na ten bodovej systém... 12 bodů a ...:D Citovat
AKCZ Odesláno 23. listopad 2005 Odesláno 23. listopad 2005 Body budou dostavat oni za zasahy .. to aby nam nezavideli nase body.. Citovat
Guest Ludweek Odesláno 23. listopad 2005 Odesláno 23. listopad 2005 a myslis ze potom prijdou misto o ridicak treba prave o to misto?? nebo naopak dostanou za 12 bodu pridano ?? Citovat
Holly Odesláno 23. listopad 2005 Odesláno 23. listopad 2005 Tohle je těžkej kalibr, ale daleko těžší používaj v Mrázovce: sejmou vás kamerou na vjezdu, potom na výjezdu, zjistěj čas, vypočítaj PRŮMĚRNOU rychlost, a když je větší, než je ta na tý ošklivý kulatý ceduli s červenou obroučkou, tak vám pošlou psaníčko s modrým pruhem. SPZ-ky rozeznávaj automaticky, maj na to speciální soft. Citovat
Murdoc Odesláno 24. listopad 2005 Odesláno 24. listopad 2005 Původně zaslal: Holly Tohle je těžkej kalibr, ale daleko těžší používaj v Mrázovce: sejmou vás kamerou na vjezdu, potom na výjezdu, zjistěj čas, vypočítaj PRŮMĚRNOU rychlost, a když je větší, než je ta na tý ošklivý kulatý ceduli s červenou obroučkou, tak vám pošlou psaníčko s modrým pruhem. SPZ-ky rozeznávaj automaticky, maj na to speciální soft. Mrazovku mame pod Ustavem... Tam meri kazdou chvilu i na tech tunelech co nasledujou az na Barandak.... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.