Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vrzgajúce tlmiče?


misho.1709

Recommended Posts

Zdravím,

 

dnes som si počas toho, ako som mal stiahnuté okno všimol, že pri nerovnostiach mi nejaká časť auta (asi zadné tlmiče) vydávajú čudný zvuk. Je to taký piskľavo-vrzgajúcí zvuk. Skúšal som doma ešte rozhúpať auto hore-dole, aj zo strany na stranu a nič. Čiže robí to len pri nerovnostiach, čiže pri silnejšom ráze tlmiča. Momentálne nemám na to čas riešiť to, tak sa pýtam či mi nebude niekto vedieť poradiť, čo by to mohlo robiť, kým nepôjdem do servisu. Inak sa s tým jazdiť dá.

Skúsil som to nahrať po rozbitej ceste. Nie je to kvôli vetru až tak dobre počuť.
Prikladám odkaz:

 

http://uloz.to/xnjy5Bzx/peugi-1-wav

 

Konkrétne to počuť v časoch cca:
0:12, 0:16, 0:20, 0:45-47, 0:50...keď to budete počúvať, tak max. do minúty, potom som mobil položil na sedačku :D

 

Ak mi niekto poradí, budem rád. Ak nie, tak až potom v servise.

 

Ďakujem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Akorát on má jeden z posledních ročníků a tím pádem novější verzi čepu, která bych řekl na tyto neduhy tolik netrpí. Já osobně se taky potýkám s "jarním" vrzáním a tyto čepy jsem nechal vyměnit a v servisu řikali, že je sice na moje přání vyměnili, ale že jim na první pohled nic nebylo a výměna jim přišla zbytečná. Každopádně vrže to dál úplně stejně.

Teď budu ještě nechávat měnit vodorovné tyčky geometrie, protože jedna tyčka má vůli a je fakt, že když jsem vlezl pod auto, chytil tu volnou tyčku a další člověk zahoupal autem, tak vrzání ustalo. Výhledově je budu nechávat měnit, tak se pak pochlubím, jestli to bylo skutečně ono.

 

Ferry: Jak jsem četl vlákna na toto téma, tak ty jsi tu novější verzi čepu dával i na svoje auto. Jak jsou na tom? Kolik na nich už máš najeto?

Upraveno uživatelem mjtwister
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...