Marcel505 Odesláno 12. listopad 2005 Odesláno 12. listopad 2005 To bych nechtěl potkat ani ve snu... Teď je otázka, zda při couvání couvá nebo jede vpřed... Citovat
Péťa Odesláno 12. listopad 2005 Odesláno 12. listopad 2005 To si jen někdo hrál v PhotoShopu, ale pěkně Citovat
barenst Odesláno 12. listopad 2005 Odesláno 12. listopad 2005 Opravdu pekna prace v PhotoShopu Citovat
Crack Odesláno 12. listopad 2005 Odesláno 12. listopad 2005 v realu by to vypadalo určitě jinak:roker Citovat
Petr 406 red Odesláno 12. listopad 2005 Odesláno 12. listopad 2005 Hmmm tak to je dost pěkný nejhezčí je akvárium:super Citovat
z3rg Odesláno 14. listopad 2005 Odesláno 14. listopad 2005 Offtopic: Aluska ma ale zehr gut avatar Citovat
kveton Odesláno 14. listopad 2005 Odesláno 14. listopad 2005 neco takovyho jsem potkal v realu, na barandaku jeli dva kamioni a na navesu mely normalne plachtu a zadek meli odkryty a tam byl tahac bez kol, docela ostrej pohled Citovat
Autoškolič Dodo Odesláno 14. listopad 2005 Odesláno 14. listopad 2005 Původně zaslal: z3rg Offtopic: Aluska ma ale zehr gut avatar Taky se mi moc líbí. Však jsme ho vybírali spolu a trvalo nám to asi hodinu, než jsme se rozhodli, kterej. Teda, než si ho Aluška vybrala. Citovat
Aluška Odesláno 14. listopad 2005 Odesláno 14. listopad 2005 Původně zaslal: z3rg Offtopic: Aluska ma ale zehr gut avatar Děkuji, stálo to ale námahy, jak už Dodo psal. Citovat
Vopičí Odesláno 15. listopad 2005 Odesláno 15. listopad 2005 Hlasuju pro obrazek s PEPSIiiikama. Mooc pekne z3rg Citovat
Jirkap Odesláno 15. listopad 2005 Odesláno 15. listopad 2005 Velmi pěkný... taky se mi nejvíce líbí akvarium Citovat
Aluška Odesláno 15. listopad 2005 Odesláno 15. listopad 2005 Mě se taky líbí to akvárko a nebo ten obrázek s obrácenou kabinou a otáčejícím se řidičem, to je teda sranda :D:D:D:D:D:D:D Citovat
Ladis Odesláno 16. listopad 2005 Odesláno 16. listopad 2005 Pepsiny jsou super. trochu vyvolává nutkání otáčet hlavu, což za volantem by jistě nebyl ten nejlepší nápad .. Citovat
Tazman Odesláno 16. listopad 2005 Odesláno 16. listopad 2005 Tohle potkat, tak by mne to asi na první pohled trochu zmátlo:D. Je to Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.