Jsou tři druhy audia/navigace v 3008
1. Radio MP3 - základ ve výbavě Active
2. Connect radio: radio MP3 + mirror screen
3. Navigace 3D
a mates03 má ten 1. základní.
Adaptívny tempomat nieje zlá vec ale ja mám rád plynulú jazdu, ked idem po dialnici a hodím si tempo napr 110 tak by ma iritovalo keď by šaškujúce autá predomnou stále menili moju rýchlosť.
A když pojedeš na klasický tempomat, tak Ti plynulou jízdu šaškující auta jedoucí před tebou nebudou měnit rychlost? To je budeš rozrážet?
Většinou se tady píše, že u dieslu jsou problémy oproti benzínu Turbo, FAP, vstřiky, atd. nebo a pod. Turbo a FAP už tak moc není pravda, vstřiky možná, ale ještě nikdo neuvedl co se schovává pod tím "atd".
"Za tu malicku usporu pri diesli mi to nestoji a riesit potom dieslove problemy, ktore sa casom dostavia nemam vobec zaujem."
Jaké problémy to jsou? Já se nechci zastávat dieslů, jen by mě to zajímalo, protože se to pomalu dostává do stejné roviny.
Turbo už má i benzín, FAP od září příchodem emisní normy 6,2 bude mít i benzín.