@Medvěd
byly doby, kdy jsem těm besedám s policisty a dopravním hřištím fandil, ale životní zkušenost mi říká, že si z toho vzalo poučení velmi málo účastníků , ano, jako děti se tím, co se naučily řídí a dokonce kontrolují v autě nebo u přechodu i rodiče, ale pak to někam vyšumí..., stejně jako celoživotní poučování o zákazu vyhazovat do přírody odpadky a stejnak bordelu v lesích atd. pořád přibývá !!! vždyť to všichni už od dítěte přece vědí ?? a dnes se kdekoliv projdeš a všude hafo respirátorů na zemi, v potocích pneumatiky, pomalu se soutěží kolik tun toho bordelu na jaro zase posbírají skauti atd. , přitom by ho mělo přece ubývat , ne, zkušenost mi říká, že tyhle besedy apod. nefungují , i když obecně se jim tleská...