já byl u jedné firmy celý život, asi 47 let včetně učení, nemám pocit zasmrádnutí, ale nebylo to v jediné profesi, bylo jich cca 10--co potřebovali a sedělo to i mně, dělal jsem to, cca 40 let v montérkách, zbytek ve fraku (mistr, technik a jiné THP), od vyučení jsem šel furt nahoru s platem i pozicí ve firmě, 5 let
před důchodem zpátky do montérek (nastoupili mladí ING.), plat se mi přesto zvednul, nebyly žádné hluché doby, takže i důchod slušný
co dneska slýchám o pracovních vztazích atd. po rodině, jsem rád, že už to nemusím řešit