Přejít na obsah

dzavel

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 688
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    4

Vše od uživatele dzavel

  1. Ahoj kluci, mám tplink 1043nd (verze 1). Dlouho fungoval na alternativním FW v pohodě. Měl jsem blbej nápad a chtěl udělat upgrade FW. Při flashování se něco posralo a do AP se teď nelze přihlásit. Podle scanu IP je AP na adrese 192.168.1.109 (mac adresa odpovídá této IP). Když zadám IP v rozsahu 192.168.1.XXX tak se nedostanu na login do AP, nedostanu se ani do NASu nebo modemu apod. Kde je zakopaný pes, nějaký nápad jak se do AP přihlásit? Děkuji za pomoc a nápady
  2. dzavel

    Modrý ďábel Peugeot 406

    Všechny žárovky jsou bílé. Jestli chceš změnit, barvu musíš sundat i barvu z folie budíku. Osobně jsem měl barevné ledky a tím jsem zvýraznil původní barvy (žádnou barvu jsem neměnil). Amazon byl jen příklad, který jsem našel nejrychleji. Nakupuji na ebay.
  3. dzavel

    Modrý ďábel Peugeot 406

    Žárovky v budíkách změn za ledky tím, že žárovičku vytáhneš a dáš místo ní ledku v patici předchozí žárovky ( např. https://www.amazon.com/White-Light-Bulbs-Single-Dashboard/dp/B0099T1SPE ). Kdybys byl z Ostravy, tak je mám doma Světla nového modelu pasovat nebudou. Rozebrat, vyčistit a uvidíš jak vypadají paraboly. Nové světlo TYC vyjde na cca 1000kč, ale může to svítit i hůř než teď .
  4. dzavel

    P406 Závady z diagnostiky

    Neměl jsem na to čas. Auto jezdí normálně, takže mě to nijak netlačí. Do garáže se teď nedostanu. HonzaZ: Děkuji, správná připomínka. Je to HDI 2.0 motor RHZ, rv2001.
    • 13
  5. dzavel

    Prodejce Škodovek

  6. Do 406 2.0 RHZ (nafta) jsem po koupi auta nevěděl vůbec kolik může mít najeto, takže jsem nalil přípravek BG. Nevím jestli to bylo nastartované 20-30min? Vypuštěný olej smrděl trošku jinak. Výměna filtrů + nový olej. Jediný rozdíl, kterého jsem si všiml je nižší hluk od motoru. Jestli to mělo výsledek na výkonu bych ani neřekl, nebo neznatelný.
  7. dzavel

    OneDrive - změna disku v PC

    Z NASu mě to napadlo, ale nemám žádný balíček, který bych mohl do něj nainstalovat pro synchronizaci (jediný google drive fungoval - je předinstalovaný ). Hyper Backup jsou zkoušel jako program v PC. Bohužel neviděl firemní učet onedrivu. Hmm Gavitex vypadá líp, ale zase Degoo nabízí větší prostor
  8. dzavel

    OneDrive - změna disku v PC

    Děkuji za snahu pomoci, ale microsoft mě nepřestane udivovat Takže windows je opravdu tak tupé, že i nativní aplikace od nich spolu dobře nespolupracují. Pokud ve win10 nainstaluji z windows store appku "one drive", tak synchronizace nestojí za nic (nefunkční/nečitelné soubory), ale když dělám synchronizaci manuálně přes soubory/složky ve sdílené složce tak to funguje . Bohužel to znamená manuálně je do této složky nahrát, potom tuto složku přestat synchronizovat a pak ji můžu smazat, protože soubory jsou v už cloudu. Neskutečná lampárna. Programy třetích stran pro synchronizaci jsou taky na nic. Buď neviděly firemní učet onedrivu, nebo nenačetly síťový disk. Kdyby jste náhodou někdo věděli o cloudu 1TB, který je použitelný tak budu rád za info .
  9. dzavel

    OneDrive - změna disku v PC

    Jasně tomu rozumím. Jediné co jde, je změnit uložište (složku pro synchronizaci) z disku C na na disk D. Mega jsem používal a vše fungovalo, dokonce jsem mohl mít v počítači víc učtu. Synchronizace automaticky navázala tam kde skončila a nestalo se, že by nahraný soubor byl poškozený/nečitelný. Kapacita mi už bohužel nestačila, tak jsem koupil Onedrive. Teď jsem nahrál 5 souborů (každý cca 500MB) a nefunguje ani jeden. Prostě naprd naprd naprd.
  10. dzavel

    OneDrive - změna disku v PC

    Ok, ale uložit na něj celé adresáře jak? Tím že označím složku k sdílení a dám synchronizovat. Nahrávat jednotlivé soubory ručně je nesmysl a když dám nahrát celou složku, tak se pokaždé něco posere a nahrají se jen některé soubory. Nemluvě o tom, že omezení rychlosti pro upload vubec nefunguje a program sežere celou šířku pásma z připojení. Jako automatická synchronizace by tam snad být měla. Přece nebudu kontrolovat 1000souborů. Už jsem komunikoval i technickou podporou microsoftu - po 1hodině pochopil co chci a prý to musí předat jako dotaz inženýrům. Jsem zvědavý co odpoví.
  11. Ahoj kluci, nevíte prosím jak upravit Onedrive k mým potřebám? Používám win10 a mám učet Onedrive kde chci synchronizovat složky z PC. Program v PC pro synchronizaci není zrovna inteligentní a nemá moc možností. Chci synchronizovat složky z NASu (v PC přidělen jako síťový disk) a více disků v PC, ale to tenhle program neumí. Je nastavený jen výchozí bod (disk C) a ten nejde upravit ani přidat další disky. Víte o nějaké možnosti jak to udělat? Jde to upravit v programu onedrive co je ve win10? Děkuji
  12. dzavel

    jaky mobil?

    Xperia XA1? Mám služební J5 2017 a krom foťáku a chybějící notifikační ledky je překvapivě dobrý/svižný, výdrž je hodně slušná a oled displej na práci parádní. Z tvého výběru bych bral P10.
  13. Vrátit se k bodu obnovení před datem instalace aktualizace a potom ji zkusit znovu. K mazání: něco umí umazat ccleaner a celkem dobře funguje klik pravým myšítkem na disk C - vlastnosti - vyčištění disku - vyčištění systémových souborů - zvolit co jde (chceš) - ok = hotovo (trvá to než se vše promaže).
  14. Našel jsem zajímavou stránku s ALU koly na 406tky - http://www.coupe406.com/documents/Jantes_rapportees/Jantes_2.htm
  15. dzavel

    Pasuje výfuk z C5 na 406 ?

    Už jsem viděl fotky z C5. Nepleteš, je to tak. Má jinak držáky, ty by se daly převařit, ale problém vidím ve zbytku (trubky). Tohle by už bylo moc pracné. Kdyby to nebyl nerez lauf, tak to neřeším. Děkuji za postřehy
  16. Ahoj kluci, nevíte zda jsou shodné výfuky z citronu C5 s 406tkou? Oboje je sedan a motor RHZ. Čísla dílů na svoje auto vím, ale pro C5 bohužel ne. Co jsem koukal na objednací čísla na netu, tak je asi vše jiné. Děkuji. dzavel
  17. Děkuji ... za mě super dárek. tomu kdo ho vymyslel
  18. Našel jsem Serviio, jako DLNA server funguje dobře. Flac transkoduje celkem rozumně. Přes PS3 jedu spotify a zatím spokojenost. Možná se hecnu k koupi měsíčního paušálu . Používáš nějaký live streeam?
    • 7
  19. Asi velký HDD . DAC oželím, pudu rovnou optikou do AVR. Ještě zvažuji variantu na PC rozběhnout DLNA server, který budu hudbu transcodovat, tak aby to přehrál PS3 nebo TV. Ani jedno neumí FLAC .
    • 7
  20. Super info. Co přehráváš? Takže to co je levné, žádná hitparáda (zvukem) ? Chtěl jsem něco do 1000kč, jinak to budu pouštět přes PS3 . Yamaha vypadá dobře, ale cena už méně.
    • 7
  21. Ahoj kluci, Ideálně bych chtěl kouzelnou krabičku, která bude mít digitální výstup a možnost přehrávat hudbu z mobilu/dlna/možná USB. Raději přes wifi, BT taky ale nevím, jestli by BT stíhal datový přenos. Víte o něčem co funguje v rozumné kvalitě a ceně? Děkuji za nápady
    • 7
  22. dzavel

    Bílá 406 2.2i

    Ta 3Mka drží jako čert. Používáme v práci a zatím nezklamala. Vrut (nerezový) beru jako rozumnější volbu, když by Ti chtěl někdo ukrást značku musí mít minimálně šroubovák
  23. dzavel

    Bílá 406 2.2i

    Znak si dával nový?
  24. Můžeš kouknout na mapu okolí, jaké jsou vysílací pásma https://www.gsmweb.cz/ . Ne každý mobil umí všechny pásma. Je možné, že máš zrovna smolíka
  25. dzavel

    Co jste dnes udelali...

    Zase ulehčení přezouvání
×
×
  • Vytvořit...