Děkuji za snahu pomoci, ale microsoft mě nepřestane udivovat
Takže windows je opravdu tak tupé, že i nativní aplikace od nich spolu dobře nespolupracují.
Pokud ve win10 nainstaluji z windows store appku "one drive", tak synchronizace nestojí za nic (nefunkční/nečitelné soubory), ale když dělám synchronizaci manuálně přes soubory/složky ve sdílené složce tak to funguje . Bohužel to znamená manuálně je do této složky nahrát, potom tuto složku přestat synchronizovat a pak ji můžu smazat, protože soubory jsou v už cloudu. Neskutečná lampárna.
Programy třetích stran pro synchronizaci jsou taky na nic. Buď neviděly firemní učet onedrivu, nebo nenačetly síťový disk.
Kdyby jste náhodou někdo věděli o cloudu 1TB, který je použitelný tak budu rád za info .