Přejít na obsah

pesastor

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 256
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    1

Vše od uživatele pesastor

  1. Uz jsem to tady psal na jinem vlakne: Mezi motorkarema platilo a snad jeste plati "kdyz mas na opici, musis mit na banany"! Dej stroji co potrebuje - vymeny oleju, filtru, udrzba... nauc se jezdit a starost o spotrebu je potom nadbytecna Bohuzel se zda ze jsou v nenavratnu casy kdy se seslo par motoristu, tak se neptali ZA KOLIK Ti to jezdi, ale KOLIK Ti to jezdi... Nastesti jsem dost starej, abych tuhle dobu nejen pamatoval, ale uzil si ji!!!
  2. pesastor

    Co jste dnes udelali...

    KONECNE mi na 106 pazouti elektrika funguje jak si predstavuju. Byl to tvrdej a vysilujici boj s vymenou neprogramovatelneho cyklovace steracu za programovatelny [dekuju znova @krtek2 ], oprava naslednych chyb diky silenemu a nepristupnemu origos vrabcimu hnizdu pod palubkou, vymene dverniho spinace, vumena zpinace zpatecky, dodelani spinace zadni mlhovky a protazeni kablu k ni apod. Ted uz jen lahudka osvetleni spz kvuli kteremu - kdyz nechci uurvat caply v drzaku - musi dolu zadni naraznik a SNAD jen jezdenicko
  3. pesastor

    3,0 hdi

    @Havlicek.Lukas jeste turbonator a rychly prouzky na rafky kol = +100 + 100 dalsich vraniku
    • 35
  4. Panove, vy si VSICHNI pletete oBcany s oFcanama!
  5. pesastor

    Co jste dnes udelali...

    @Zodiak v pripade vylitani vaty a jeji vzasne nedoplneni je Ti zarucak platnej jak mrtvymu holinky! To mas neco podobnyho jako by chtel reklamovat vylagrovany auto s tim zes nekontroloval a nedoplnil vcas motorovy olej.
  6. pesastor

    Co jste dnes udelali...

    @Zodiak ten vejfk je vyplnenej tlumici a ZAROVEN tepelne izolujici vatou, ktera za bliz neuceny cas vylita ven. Kdyz to neuhlidas, nerozeberes a nedoplnis vatu, tak ta krasne vypadajici karbonova vnejsi strna se popali a zflekati!!!
  7. @Hafity prestan byt PROSIM bdely a ostrazity! Myslim ze s @Radovanek jsme si tady v posledni dobe psali VELMI slusne a 100CZK za 1kWh provozu se jak vidno tyka i jeho Iona. Tak pohoda, klidek, tabacek.....
  8. @Pacho69 cekam napjate na @Radovanek dvoustrankovou sentenci. Jinak me osobne je sumak jestli elektromobilisti budou platit litr za kWh. Z meho "zaslepeneho" pohledu je to porad lepsi nez protezovani jedne mikroskupiny nejruznejsima ulevama, slevama, prip."zadarmo"z mejch dani!
  9. pesastor

    Co jste dnes udelali...

    @Zodiak jestli mohu doporucit, hlidej si na tom SC project vatu. Staci aby ji trochu vylitalo a na tom karbonu jsou hnusne opalene fleky
  10. Tl jsem se dnes zasmal: 120CZK za kilowatt nad realitou propagatora elektromobility CEZ! Zlatej benzinovej Pazoutek
  11. pesastor

    Problém s teplotou

    @Dadancul holka, myslim ze muzes byt opravdu rada ze se jedna JEN o mechanickou zavadu. Teprve az se Ti vysype neco v elektronice, poznas co je to Pazoutek
    • 8
  12. pesastor

    Za kolik tankujete?

    Tak na SK ZATIM jde benzin jeste porad dolu! Dnes poprve po dloooouhe dobe E5 u Shell 1.299 Eur/litr!
  13. pesastor

    3,0 hdi

    U motorkaru plati zname uslovi: kdyz mas na opici, musis mit na banany! Bohuzel jsou uz v nenavratnu doby kdy jsme se u benzinky ptali "KOLIK ti to jede" a NE modne "ZA KOLI Ti to jede"!
    • 35
  14. @pavelu96 vsechny PSA tu nadrzku nastesti schovanou nemaj. JA na nasem P106 mam cele hrdlo v pohode videt @ozzy56
    • 15
  15. Trnava SK: plus dva stupne, dusickovy pocasi ale nepada a pres noc nema mrznout!!!
  16. pak nezbyva nez se inspirovat klasikou at novejsi nebo druhovalecnou
  17. @Pacho69 ja vim ze jsem tady za remcala a jak rika @Radovanek i petrolhead. ALE ona fyzika plati i pro powerbanku a ohrev elektrohracky: 5Ah/36V da kolik tepla??? Sorry, lae to staci tak k uvareni kafe!!!
  18. pesastor

    elektrika palubní desky

    ono pojistkova skrinka je pohoda, klidek, cigarko. ALE takova deska relatek na P106 -> to je lahudka!!! Nejsriv jsem ji hledal jak idiot, kdyz za pomoci @krtek 2 nasel tak se nestacil divit je ZA tema pojistkama zespodu pod Pezoutim vrabcim hnizdem - silene zmeti kabelu a konektoru - a drzi ji tri total nepristupny srouby! Na vymene cyklovace steracu za programovatelnej z Favorita jsem nechal posledni zbytek mladi. Mno a protoze je to Pazout a elektrika, tak prijel dom synek a pravil ze je v haji zarovka na osvetleni SPZ. A ejhle, ono musi kvuli ty vymene blby zarovky zadni naraznik zrejme dolu
  19. Ono takovahle vec MUSI byt jednoducha! Zane predehriavani motoru apod., to je zbytecna komplikace. Zadne biolih, ale BENZIN od benzinky, protoze benzinovej bufik blafne daleko ochotnejc nez naftovej. Pri trose peclivosti zadny nebezpeci pozaru 4kg hasicak dik profesionalni deformaci stejne vozim s sebou]. Tohle vedala uz pred vic nez 60 lety Tatra a do T603 benzinovyho bufika montovala! A nepredehrivala ani olej i kdyz tam by se to hodilo - stacilo vic u studeneho auta pridt plyn a clovek menil aspon jeden olejovy chladic.
  20. Tak i tohle ma Traboch vyreseny: Ta nadrzka na obrazku je soucasti instalace a doplnuju ji tak jednou z zimu. U me to beha na DO na nepouzite tlacitko centralu. Prijdu k autu uz do tepla a nez zacne fungovat topeni bezi ca 5 minut bufik. PS poprve se nenapadame!
  21. Jeste porad byvaji obcas na inzerci. Jedine na co je treba si dat pozor je prave to, co vadi na Ionu Tve zeny: absolutni tesnost mezi "kamnama"s plamenem a vnejsim plastem, prohanejicim horky vzduch.Spotreba benzinu ca 0.25 litru na hodinu.
  22. Ono soudruzi z NDR neudelali s timhle bufikem chybu! Rozhodne zadny NESMI smrdet do auta. Ja jsem si ho vylaboroval a od te doby klidek, pohodicka.
  23. pesastor

    Problém s teplotou

    Jak pise @P607Olda chce to natlakovat na ca 1.5 atm, a merit tlak. Nechat ca hodku a zmerit znova.Jestli se tlak nehne, zrerjme neni unik v chlad.soustave ani kolem tesneni pod hlavou. Vetsina mechaniku ma udelanej pripravek z vicka nadrzky na chlad.kapalini s namontovanym ventilkem na kolo aby to slo natlakovat. Teprve kdyz tenhle test bude O.K., pak muze mechanik badat nad cidlama a termostatem.
    • 8
  24. Ad topeni: Jak jednoduche by bylo nedelat vedu: sehnat a dat tam bufika z Trabanta! Malickej, kompaktni i s nadrzkou na N95 a perfektni . Opecovcavam si ho a prendavam do kazdeho "noveho" auta! Jenze to je jen pro petrolheady a ne pro elektroautoteroristy!
  25. pesastor

    Peugeot 306 7ADJYE 1.9 D 1998

    @mmartinkovic po mych zkusenostech s hledanim desky relatek + storry "patek trinacteho" si dovoluju tvrdit ze na Pazoutovi z elektriky odejde kdykoli cokoli a proti vsi logice. Identifikovat vadny dil je na dve vysoke skoly!
    • 23
×
×
  • Vytvořit...