Přejít na obsah

Pe.Tr

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    30 817
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    73

Vše od uživatele Pe.Tr

  1. I kdyz signal mas tak foun nezvedas, tak co vymýšlíš
  2. Pe.Tr

    Chcete 405 T16?

    Nedavno bylo za 200 000,-
    • 6
  3. Pe.Tr

    nápis na panelu rádia

    RISK OF ICE
  4. Zalezi co tak mas z vyroby, ale rozdil v cene je tusim 400
  5. Motorkar dement, co vic k tomu rict.
  6. Pe.Tr

    Gumy na nase autobusy

    to je kvuli kotoucum 305 a brzdicum brembo 15 bys tam nrdostal a 16 tam jdou jen nektere. Taky mohli ludry ofiko povolit 17
  7. Šaldíku, pravou!
  8. Cs tydenik hadr, soudruh Gabriel plni na 130 procent a byl mu udelen rad prace... :-D
    • 79
  9. Pe.Tr

    Potkal jsem klubáka...

    jo a ještě jsem potkal Rejtyho auto v Tůmovce 9/I, ale řídil to nějakej rumcajs zarostlej
  10. tak se prej kouslo gufero, asi mělo kaz , no namontováno zpět a zítra razíme...
  11. same koule no tvl
  12. To dam Ps knajpu buknuls?
  13. Pe.Tr

    Potkal jsem klubáka...

    možná halušky ale možná jsem viděl: Edisona na Novovysočanské cca 15:30 +/- Mobyho auto naproti Burgerkingu ul Chodovská
  14. Pe.Tr

    Hledám práci

    No s auty...
    • 70
  15. Pe.Tr

    čelní sklo

    jsou dost ted po eschopech rozsirena i skla z číny , 1000,- prodej
    • 22
  16. Pe.Tr

    Hledám práci

    tak znam Bc. co maj i 6let studia nad ty maturanty
    • 70
  17. Pe.Tr

    Kdy bude Peugeot Emotion Days 2015?

    A praskaj furt zarovky
    • 18
  18. Pe.Tr

    Kdy bude Peugeot Emotion Days 2015?

    aktuálně fičí Hyundai Road show.... ale to si asi nechtěl slyšet :D:D
  19. ja jen ze jsme chodili na stejnou skolu
  20. Si delal zeleznicni ve vitkovicich?
  21. Tak ze bys v ty praci asi zustal co? Ne? :-D
  22. Dokonce mas slevu na pojisteni i diky tomu ze bydlis v panelaku kde druzstvo ma na nej pojisteni u tve pojistovny. Aspon u koop to je. :-D
    • 18
  23. Chci byt hasic, ale jen 7-15:30 a ne vikendy
  24. Jake obrazky?
    • 21
  25. Pe.Tr

    807čka rada

    Nevim kdo umne ve vlakbe to cetl tak jendoplnim, auto je 2+2+2 tedy vybava pullman, nekde oznacova na i jako bussines. V tp bylo 5-7 mist, standartne ovsem jezdilo jen s 4 sedackama. Na patem miste byl vak s rezervou,lpg,(taky problem na stk) a sestej flek vyuzivany jako kufr , dostal jsem stk na mesic aleopravnou jsem. Delal dalsi tyden tedy nacvakl dozadupatou sedacku a na misto seste jsem do podlahy v miste kolejnice prisrouboval rezervu. Kazdopadne zajimave bylo ze chyba je i v tp a to se zjistilo po 10 letech provozu, auto prvnich 60000km patrilo importu peugeot cr a mozna i proto vystaveni dokladu k oprave tp. Trvalo jen 3dny i s postou, a resil jsem to jen telefonicky primo s clovekem s homologacniho na peu cr . A ktualne je ted v tp 4-6. Mozna 4-7 nejsem si jist uplne.
×
×
  • Vytvořit...