Nevim kdo umne ve vlakbe to cetl tak jendoplnim, auto je 2+2+2 tedy vybava pullman, nekde oznacova na i jako bussines. V tp bylo 5-7 mist, standartne ovsem jezdilo jen s 4 sedackama. Na patem miste byl vak s rezervou,lpg,(taky problem na stk) a sestej flek vyuzivany jako kufr , dostal jsem stk na mesic aleopravnou jsem. Delal dalsi tyden tedy nacvakl dozadupatou sedacku a na misto seste jsem do podlahy v miste kolejnice prisrouboval rezervu. Kazdopadne zajimave bylo ze chyba je i v tp a to se zjistilo po 10 letech provozu, auto prvnich 60000km patrilo importu peugeot cr a mozna i proto vystaveni dokladu k oprave tp. Trvalo jen 3dny i s postou, a resil jsem to jen telefonicky primo s clovekem s homologacniho na peu cr . A ktualne je ted v tp 4-6. Mozna 4-7 nejsem si jist uplne.