Přejít na obsah

Pe.Tr

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    30 817
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    73

Vše od uživatele Pe.Tr

  1. Dovolil jsem si to roztřidit , pokud chcete to změnit dejte echo.
  2. Kdo už zaplatil je červený Chata č. 1 : 4lůžko pokoj : PP205+Jana , Přema+Petra 3lůžko pokoj : Pe.Tr+Ta co bydlí s Pe.Trem+Bonnie 2lůžko pokoj : Elton,Blizzard Chata č. 2 : 4lůžko pokoj :Vvitty+Aka, Janča205,Netopka+1 3lůžko pokoj :Béďa,Mk405 2lůžko pokoj :Mates306+1 Chata č. 3 : 4lůžko pokoj :Falko605+1 , Zdenda406+1 3lůžko pokoj :Jarajarda+Vojta 2lůžko pokoj :Švejk+1 Chata č. 4 : 4lůžko pokoj :Trundíkovci 3lůžko pokoj :PetaV+Lukňa, Medvěd 2lůžko pokoj : Barenst+1 Chata č. 5 : Blansko+dzana.m 4lůžko pokoj : 3lůžko pokoj : 2lůžko pokoj : [upravil dne 5/2/10 Pe.Tr] [upravil dne 5/2/10 Pe.Tr]
  3. Pe.Tr

    Připojištění čelního okna

    u pojišteni bocnich skel jsem se dost setkal stim ze pojistovny neplatily sametky okolo okna kdyz byly poškozene od strepu, a i u tesneni to nebylo vzdy lehke . jakou mas zkusenost piškotku?
  4. ale ten sem tam dával kvuli deštovemu senzoru , ne kvuli otrikum , jinak ten obr je pro obe varianty s ostrikama v torpedu i v listach , u legendy je pak pod cislem steracu dve varianty k objjednani a to pro klasicke listy nebo pro listy s ostrikama
  5. plaziku netusim co mi chceš řict , jakej návod?
  6. Pe.Tr

    Prosím o chvilku pozornosti

    a) tajemník nic neslíbil b) proč máš na autohifiklubu BAN?
  7. Pe.Tr

    papa olej

    Dej sem vin,rakusaka proverime.
  8. Pe.Tr

    toto forum je muj domov

    8. Dodržujte zásady přiměřeně slušného chování. Obecně je toto fórum spíše pohodové a věcné, a mělo by tomu tak být i nadále. Zejména nevhodné jsou příspěvky urážlivé, nevkusné či protizákonné. 9. Zbytečné, nesmyslné a urážlivé příspěvky se budou bez upozornění mazat. Stejně tak jakýkoli pokus o flame bude bez varování odstraněn. Dotazy na konkrétní osobu řešte zásadně přes SZ (u2u). [upravil dne 12/1/10 Pe.Tr]
  9. Pe.Tr

    toto forum je muj domov

    a to mi jeste kurt hromadu umazal! dacan jeden Šaldo nemužu za to že sou ty peugeoty tak poruchove [upravil dne 12/1/10 Pe.Tr]
  10. Pe.Tr

    toto forum je muj domov

    tak jsem taky hledal svuj prispevek čislo jedna 27/2/07 v 19:54 : Pe.Tr
  11. Pe.Tr

    Potkal jsem klubáka...

    100% to byl schreek
  12. Pe.Tr

    Domácí telefon

    jj Vyškov na Moravě -Strážní rota 7/2000-7/2001
  13. Pe.Tr

    Domácí telefon

    šaldo , přelepíš oběma usta a máš klid driver zas tak retro to byt nemuze , pouzivali jsme to jeste nedavno na vojne na strazich
  14. Datart poskytoval zamestnancum 7% na cokoliv.jak je to letos netusim.
  15. Pe.Tr

    Reklama na klouzání

    Banner uz funguje , huraaaa
  16. Pe.Tr

    jaky vyfuk na V6 ?

    dtm na coupe urco nee , typ ten posledni je tak na ty male hondy , ad vykon soublas s fakirem. co duplex?are ho snad jeste ma a nechce za nej moc
  17. Pe.Tr

    Domácí telefon

    nejlevnější a nejúčinnější je kobercová páska
  18. překvapko umí i jiné značky
  19. jde oto čeemu říkáš samodomo
  20. tak Blansko nezklamalo a i Plzeň se ukáže eště kucí z vysočiny
  21. taky by se mi ted šikla lopata , no do prace pojedu c8 , s tou se cely vikend jezdilo
×
×
  • Vytvořit...