Přejít na obsah

Medvěd

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    24 076
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    142

Vše od uživatele Medvěd

  1. Právě odcházím pro 30 chlebíčků z místních lahůdek (6 druhů po 5ti), k tomu ještě bude 1x veka s rybičkovou pomazánkou a 1x veka s pomazánkou z Lučiny. No a večer padne za vlast ovárek z kolene [upravil dne 31/12/2011 08:48 od Medvěd]
    • 18
  2. Medvěd

    MPV tipy, rady - Koupeno

    Na fotkách vypadá hezky takových věcí .....
    • 55
  3. Medvěd

    Restaurace Výtopna

    Krom Brna je Výtopna i v Ostravě, v Praze se prý připravuje otevření druhé provozovny
    • 15
  4. Tak - a je zítra
    • 39
  5. Kurňa, chlapi - co má dělat Medvěd v zimě? Pěkně zalezlej v pelechu čekat, až ho jarní slunce pošimrá na čenichu a řekne: \"Hele, moulo, vstávej.....\" Bohužel osud tomu chtěl, že je ze mě dvounožec nemající žádný chlupatý kožíšek a ještě k tomu musející místo spánku každý ráno vstát a jít do rachoty. Tak mi, kurňa, aspoň nenuťte, že se mám z tý klendry venku radovat. [upravil dne 30/12/2011 00:00 od Medvěd]
    • 39
  6. Medvěd

    Restaurace Výtopna

    Ne - já si dal špikované krůtí stehno, Helča nějaké smetanové brambory s cuketou a parmazánem, Pavlík měl kuřecí nugetky a pečenou čokoládu, máti kupu césar salátu (nebyla schopná spořádat ani s bráchovou vydatnou pomocí) no a největší \"překvapení\" zažil brácha, když se z jídla Pozvolna pečená severoamerická hovězí kýta na smetaně se špekovým knedlíkem, šlehačkou a brusinkami vyšvihla zcela normální svíčková (prý byla fakt dobrá). [upravil dne 29/12/2011 23:51 od Medvěd]
    • 15
  7. Tak s tou vytučnělou částí věty mám vnitřně celkem silný problém - ze střídání čtyř ročních období opravdu žádné šťastné pocity nemívám a těšit se na to, že z nebe zase začnou padat studený bílý ...ky fakt nějak neumím. Ale pravdu máš v tom, že trvalé africké vedro musí bejt taky ubíjející. Mně - jak už psáno výš - by nejvíc vyhovovalo stálé střídání měsíce dubna, května, června, září, října a listopadu, bohužel to je ale tak nějak mimo realitu.
    • 39
  8. Pro oslavu Pavlíkových 5tých narozenin jsem zvolil několikrát mi doporučovanou restauraci Výtopna (http://praha.vytopna.cz/ , http://www.virtualtravel.cz/praha/nove-mesto/restaurace-vytopna-praha/interier.html ). Vzhledem k vysoké návštěvnosti tohoto podniku je velice vhodné si stůl předem objednat. Během cca 2 hodin, které jsme tam strávili jsem viděl několik zoufalců, kteří smutně dětem vysvětlovali, že musí jít pryč, páč se tam prostě nevejdou. Co se naší spokojenosti týče, byla maximální - pití bylo podáváno poměrně rychle, jídlo bylo velice chutné. Restaurace je vyloženě PRODĚTSKÁ, tzn. že děti volně pobíhají po celé restauraci, tu sledují mašinky tam, tu onde, ale personál je na to zjevně cvičený a netváří se, že by mu všude se motající caparti nějak vadili. Resumé - pokud se budete chystat na návštěvu Prahy s dětmi (a máte rádi mašinky), tuto restauraci byste neměli vynechat. Momentálně je tu akce, kdy se dá získat sleva, pokud ukážete vstupenku z Království železnic na Andělu nebo zpětně po předložení účtu z Výtopny získat slevu na Andělu. Ještě trochu chvály zde: http://www.reflex.cz/clanek/zivot-a-styl/43482/ve-vytopne-hledaji-par-mladych-topicu.html [upravil dne 29/12/2011 23:27 od Medvěd]
    • 15
  9. Medvěd

    Vánoční dar

    Dokud bude ČP státní moloch bez zájmu na ekonomickém výsledku, bude to stále stejné (nevyděláme? Tak buď zdražíme nebo nám stát nějak docvaká, no stres ...). Jediná změna může přijít až s podstatným zvýšením konkurence (PPLka a spol. už trošku stojaté vody rozhýbaly, pořád ale je to málo).
  10. Punkáči - jsem si ani nevšiml, že by v Itálii neměli zimu. Každopádně - byť zimu opravdu rád nemám - emigrovat kvůli ní nehodlám, skákat radostí kvůli ní mě ale taky nikdo nedonutí.
    • 39
  11. Medvěd

    Zapsání xenonů do tp.

    Pánům, kteří jsou přesvědčeni, že bez xenonů nevidí, doporučuju návštěvu očního lékaře. Na rozdíl od zubaře je taková návštěva zcela bezbolestná a určitě i mnohem levnější, než nějaké bastlení světel spojené s ohrožováním okolí.
  12. Medvěd

    Zapsání xenonů do tp.

    Jednoznačně souhlas s Koblihem, razorovi bych doporučil zamyslet se nad tím, kdo je tu vlastně ignorant
  13. Taky bych skončil listpadem a pak pokračoval rovnou dubnem. Souhlasím spíš s Frantou CV, plynulý přechod z konce října na konec března a koncem května se šoupnout někam na počátek září = klima mých snů. V nouzi nejvyšší jsem schopen souhlasit i s Ozzym [upravil dne 27/12/2011 21:49 od Medvěd]
    • 39
  14. Medvěd

    Kmotr Mrazek III Válka kmotru

    Osobně se mi tohle téma taky silně nelíbí, minimálně bod 8 pravidel říká něco o autorských právech, že?
    • 14
  15. Medvěd

    Vánoční dar

    Kdyby sis na Džbáně neseděl na uších, mohl sis od Pe.Tra hrnek zrovna přikoupit. Jinak u nás byl ježura s hrnkem celkem 4x + 1x ho hlídáme PetaVovi. [upravil dne 27/12/2011 17:31 od Medvěd]
  16. Nic - je to přece \"jen\" užitečná plechovka
    • 38
  17. Medvěd

    Peugeotí úchylka i pod stromečkem

    Pavlík to měl loni podobné, letos \"jen\" 3 piškotí kousky (ale zase má klubový hrneček)
    • 26
  18. Naftové čerpadlo z nádrže tlačí? [upravil dne 25/12/2011 18:09 od Medvěd]
  19. V Ústí nejezdí taxíky? [upravil dne 24/12/2011 23:45 od Medvěd]
    • 12
  20. Takže Ti jde v podstatě o překupnictví ...... Můžeš mi sdělit nějaký rozumný důvod, který by vedl výrobní (či obchodní) firmu k využití právě Tvého e-shopu? V čem si tak jedinečný? Jakou má Tvůj e-shop návštěvnost? Jak chceš mít pojištěné, aby firma Tvé objednávky správně a včas vyřizovala a pravidelně Ti posílala provizi? Jak budeš mít řešené, aby Ti firma neukradla zákazníky? V české kotlině bych se podobné spolupráce hodně bál, páč se Ti může velice snadno stát, že Tě firma nechá v klidu příštipkařit (klidně Ti ale může i poničit jméno pozdním vykrýváním objednávek díky laxnosti zaměstnanců za to odpovědných), ale v momentu, kdy se obchod opravdu rozjede si velice rychle spočítá, že investice do rozjetí shopu není tak velká, databáze zákazníků v podstatě otevřená (přeci ONI vyřizují objednávky) a protože 1 + 1 bývá 2, záhy se objeví firemní e-shop s cenami, které budou třeba o polovinu Tvé marže nižší. No a cesta k sešupu startujícího šaška, který tu trnitou cestu spojenou s rozjezdem shopu prorazil, je připravená P.S. Možná to zní moc tvrdě, ale mám za sebou podobnou zkušenost, byť nešlo o e-shop [upravil dne 24/12/2011 23:01 od Medvěd]
    • 9
  21. Nechci a nebudu se o vánočních svátcích rozčilovat, proto zde napíšu pouze krátké a výstižné: Kokot zůstane kokotem a pokud ta kočka věděla, že je napitej, tak si za svou předčasnou smrt může z velké části sama. Samozřejmě by opačné skóre po nehodě bylo mnohem spravedlivější, ale takhle aspoň ten ... bude mít hodně dlouho důvod přemýšlet o tom, proč ožralej za volant nepatří. [upravil dne 24/12/2011 23:44 od Medvěd]
    • 12
  22. Medvěd

    tak už mi stojí

    Jako bych se slyšel
    • 97
  23. Tak tohle je na velký hlubokosklon. Jen málokdo si je schopen uvědomit, že žádný partner s podobnou nabídkou nepřijde sám, ale naopak že cesta k podobnému výsledku je pěkně složitá a jsem moc rád, že tu něco podobného můžu číst. Dík za to kluci.
    • 23
  24. Medvěd

    O tom kedy po sviatkoch do prace :)

    Nemučte mě. Když jsem se ještě před pár roky živil knižní distribucí, měl jsem pravidelně volno od cca 22. 12. minimálně do cca 10. 1. Je fakt, že v listopadu a prosinci byl fofr, ale následná kompenzace jak finanční (plat se vypočítával z dosaženého obratu) tak v podobě volna stála za to. Mezi svátky dělali skladníci inventuru, začátkem ledna knihkupci měli většinou minimálně první týden zavřeno a tak nemělo cenu ani vyjíždět. Momentálně mám v práci fofry ještě větší - vozím granule pro psy a kočky a jsem ve firmě na celou Prahu sám. Obchodníci si mohou do 9 hodin ráno zboží objednat a já jim ho ještě týž den mám dovézt. Bohužel ale nejsem pouze řidič, ale funguju i jako skladník a velkou část závozů si sám ve skladu připravuju. Fakticky to vypadá tak, že celé dopoledne poletuju po skladu a připravuju závozy, kolem 10 se dozvím obchody, které mám zavézt, kolem poledne začnu nakládat (běžně kolem 25 adres po celé Praze, cca 2 t zboží) a mám to do 18 hodin rozvozit. Takže běžně kolem 18 hodiny začínám obchodníky obtelefonovávat a ukecávat je, aby na mě počkali, že je prostě nestíhám ... poslední 3 týdny končím kolem 20 hodiny. No a mezi svátky volno není a podobný (věřím, že aspoň o něco menší) hukot bude prý ještě do cca 20 ledna, pak by se rozvozy měly zase stabilizovat a já bych měl fungovat maximálně v rámci otvíraček krámů. Škoda, že knižní trh šel do kytek, tu práci jsem míval kurňa rád.
    • 55
  25. Na sraze zaplaceno prodloužení členství a dnes už držím kartičky v ruce. Rychlost dodání až neskutečná. Rodina Medvědů Přemovi děkuje.
×
×
  • Vytvořit...