Přejít na obsah

Medvěd

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    24 071
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    142

Vše od uživatele Medvěd

  1. Medvěd

    Letný VIF - zimný VIF: zámena

    Venku je zima jako v ***, klidně bych lil zimní furt (kdybych teda nějakej používal).
    • 19
  2. Medvěd

    Povodně 2013

    Beroun dnes 5.35 [upravil dne 2/6/2013 10:22 od Medvěd]
  3. Medvěd

    Povodně 2013

    Letošní jaro zdá se mi poněkud podivné. My měli jet Berounku před týdnem, zrušili jsme jí kvůli zimě, ale někteří přátelé i s 6ti letými dětmi jeli. Teď je prcek na víkendové skautské výpravě (naštěstí spaní někde v klubovně) tak jen doufáme, že se vrátí jen s rýmičkou. Každopádně lidem \"u vody\" nezávidím a myslím si, že těch povodní je za posledních 15 let nějak kur*a moc. [upravil dne 2/6/2013 10:17 od Medvěd]
  4. Medvěd

    Straki007

    Lukaro - včera jsem Ti do SZ cosi psal a ty jsi s mým názorem přeci souhlasil. Napíšu to klidně i sem: Kdyby se tu podobné vlákno nikdy neobjevilo, Straki a podobní \"spolehlivci\" by tu měli stále gloriolu polobohů a další a další členové by si různě nabíhali a pěkně v ústraní přemýšleli jak toho Strakiho dohnat a přimět k tomu, aby jim ten tydlifoun konečně zvedl. Jsem přesvědčený, že jednou ze základních funkcí fóra je právě pomoc při řešení podobných situací. Postoj Strakiho je pro mně roven postoji malého sviště, kteríému někdo na pískovišti rozkopal bábovičky - CHLAP se chová úplně jinak.
  5. Tohle je zajímavější - jen to není stará reklama, ale nový klip se zřejmě renovovaným autem. [upravil dne 2/6/2013 09:06 od Medvěd]
    • 17
  6. Medvěd

    Straki007

    Pechy - nemůžu se zbavit pocitu, že kdyby ses ocitl ve stejné situaci jako několik výše píšících členů, ječel bys jak Viktorka u splavu. Straki opravdu není nic jinýho než (možná) šikovnej mechanik, kterej by si měl v první řadě vážit svých zákazníků (nosí mu přece peníze) a neustále posilovat své dobré místo na fóru, které mu ty zákazníky generuje. Pokud se podobně bude chovat častěji, může se klidně stát, že ne MY, ale ON bude mít za čas problém - každý je přeci nahraditelný. A pokud by ses choval úplně stejně (nezvedání telefonu, neschopnost dorazit ve slíbeném termínu a jeho několikeré překládání), nějak moc nevěřím v úspěchy Tvého podnikání - lépe řečeno neznám obor, kde by takové jednání bylo dlouhodobě tolerované. [upravil dne 2/6/2013 08:50 od Medvěd]
  7. Medvěd

    Jaký? 301 vs 308 sw vs Tepee

    Na Tvém místě byh byl rozhodnutej jedna - dvě, Parťák je sice dělňas, ale všechno v pohodě odtahá a ještě místo zbývá, 301 s kočárkem určo ne! To Charlie: My třeba nikdy ani golfky neměli, velkej kočár (nejdřív vanu, pak sedící sporťák) a pak rovnou na vlastní. Golfky nemám rád, preferuju zdravou páteř dítěte.
    • 41
  8. Medvěd

    Se tady mejte jak chcete.

    Jirko - z čehoje Ti ? Celý to je pouze o jednom - schopnosti OMLUVIT SE pokud něco pohnojím a KOMUNIKOVAT se zákazníkem. Že toho není Straki schopen nám tu dokázal a to teatrální bouchnutí dveřma je úplně zbytečný
    • 41
  9. Medvěd

    Potkal jsem klubáka...

    V pohodě. Jak vidíš, i tak byl program nabitý
  10. Medvěd

    Potkal jsem klubáka...

    V Pardubkách jsem byl před dvěma týdny (železniční muzeum v Rosicích, Kuňka a Perníková chaloupka v Rábech). končil jsem na pardubickém zámku a neviděl jsem Tě vůbec nikde :P
  11. Medvěd

    Se tady mejte jak chcete.

    Myslím si totéž
    • 41
  12. Medvěd

    Straki007

    Straki - já celé vlákno pochopil tak, že Tvým zásadním problémem je neschopnost komunikace. Ber to jak chceš, ale CHLAP když něco slíbí a vidí, že slib nebude moc splnit, udělá všechno pro to, aby se skontaktoval s protistranou a nějak se s ní dohodl. Nezvedání tydlifonu, což byl zásadní problém a důvod vzniku vlákna, k tomu určitě nepřispívá. Mám názor zcela shodný s Ozzym56 - holt jsme jiný ročník a slovo chlapa je pro nás poměrně důležité.
  13. Medvěd

    406 nejede tak jak má

    Ano, jednalo se o motor 79kW, ten ale spousta lidí uvádí jako 80ku - VIN by to samozřejmě rozlouskl na 100% [upravil dne 1/6/2013 10:01 od Medvěd]
    • 38
  14. Medvěd

    406 nejede tak jak má

    Milane některé 80kW opravdu FAP měly jinak k problémům bych taky doporučoval zkontrolovat váhu vzduchu, je to potvůrka co ráda zlobí. [upravil dne 1/6/2013 09:50 od Medvěd]
    • 38
  15. Ač mám už třetího piškota tak nejsem typický fanda Francie na kolečkách. První piškot byla 309ka, kterou jsme se ženou (tehdy ještě přítelkyní) koupili, když jsme chtěli levné auto na kterém by se naučila jezdit. Koukali jsme tehdy (rok 03) po naftových Golfech II, ale ty ludry, co jsem viděl v ceně kolem 50 - 70 000,- Kč byly otřesné. Až mi volal známej z Hronova, že u nich v bazaru stojí celkem hezká 309ka v naftě (sice za 88 000,- Kč) a že se na ní mám jet kouknout. 309ka byl první ofiko dováženej diesel přes Tuzex a za totáče se mi celkem líbila, tak jsme se pro ní s Helčou vypravili a ten svařenec (zjištěno několik měsíců po koupi) vzali. Auto bylo v turbodieselu (moměrně řídká motorizace u 309ky) a s tím souviselo třeba zjištění, že spodní rameno nestojí kolem 1000,- Kč, jako na holý diesel, ale 4800,- Kč a vůbec bylo s autem poměrně dost \"zábavy\". Díky vlastnictví tohoto vozu jsem se dostal až do tohoto klubu a nejstarší členové si ho jistě dobře pamatují - http://www.peugeot-club.com/get_foto.php?file=club/jpg/824_8.jpg&preview=150. Druhá byla 405ka od Krmyho. Když jsem končil s podnikáním, prodal jsem VW T4, zaplatil svatbu a ze zbylých kaček jsem chtěl koupit Passata v TDIčku - http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/7/7d/VW_Passat_B4_Variant_rear_20080212.jpg . Tyhle auta v té době ale stály kolem 150 000,- Kč, když se na klubu objevil inzerát Krmyho prodávajícího kombíkovou 405ku v turbodieselu za 75 000,- Kč, který byl dokonce ochotný mi jí dovézt do Prahy, aby jí mohl Oddie prolézt. 75 000,- Kč kontra 150 000,- Kč = jasná volba. A když to posvětil Oddie .... 405ku jsem měl asi rok, možná rok a půl a bylo s ní podstatně míň problémů než s předchozí 309kou. Po návratu ze svatební cesty do Egypta jsem se dozvěděl, že čekáme přírůstek do rodiny a proběhla zřejmě správná úvaha - teď kačky jsou, ale až se prcek narodí, bude s nimi už větší problém a tak došlo k obměně aut = koupili jsme prvního piškota, který se mi opravdu od počátku líbil, tedy naší současnou 406ku. Až na prasklý píst v motoru a tudíž nutnou výměnu je auto velice spolehlivé, byť jezfdí dráž než tu uvádějí ostatní majitelé HDIček (ale s tím jsem se už dávno smířil). Každopádně kdybych se měl nyní rozhodovat nad jiným autem, vybral bych si klidně i jinou značku naž piškota (líbí se mi Volvo V 70/XC 70, nepohrdl bych ani dvojkovou Octou nebo Toyotou Avensis, z pažoutů možná 5008a), ale vše je ve hvězdách páč dík pracovním problémům na jinej kočár hned tak nebude [upravil dne 1/6/2013 09:30 od Medvěd]
    • 32
  16. Adraji, kontaktoval jsi PPčka? Jak se on staví k problémům s autem?
    • 37
  17. Medvěd

    Potkal jsem klubáka...

    Dnes dopoledne ve Štěpánské vínový sedan 406 FL s velkým logem přes zadní okno, RZ 9A0 80xx a Ve smečkách asi bývalá Fusionova 605ka (nápis Fusion v horní hraně zadníího okna).
  18. Ano, Pe.tře, vedl. Spanilka mi už tehdy nešla pod vousy, nicméně byla (sice na nálehání účastníků) a netvrdím, že to tak nebylo. Byla to ale poslední \"spanilka\", kterou jsem pořádal - zásadní důvod byla právě ona blokace náměstí a pak sebezviditelňování páně Zpozdílka (neberu-li v potaz přesun od penzionu na srart OV na klouzání v Kostelci, čemuž se snad ani spanilka říkat nedá).
    • 39
  19. Hmm - chápu že z Opavy se do Kostelce dceři dojíždět nechce.
  20. Kamarádka pronajme zrekonstruovaný byt 2 + kk v Kostelci nad Orlicí. Nájem 5000,- Kč měsíčně, zálohy na energie 1500,- Kč, nutnost platby 1 nájmu předem - možnost trvalého pobytu. Byt je nevybavený, ale za mírný poplatek lze i dovybavit. Více info u mně
  21. Mám stejnou otázku
  22. Medvěd

    VOLBY 2013-2015....

    Jsem spíš pro otevřené karty, tzn. souhlas s Péťou. Zatím vždy byly volby do vedení veřejné a stejně jako Sagic si žádný ZÁSADNÍ problém s tím spojený nevybavuju. P.S. Pe.Tře - kolik je cca hlasů, kteří mají problém volit když bude vidět jak volili?
  23. Medvěd

    Peugeot 104....

    Zepředu bych se skoro hádal, že to je starej dobrej Mirafiori. Ale píšou, že je to 104ka a bulvární kec to asi nebude, tak nezbývá než věřit. https://encrypted-tbn3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRNOZAP9IMzadHYcrW0yb8hPTx6gxrlfyIM_mJ28mx0R7RAbakbUw [upravil dne 27/5/2013 00:25 od Medvěd]
    • 18
  24. Medvěd

    stání ve vjezdu

    Nevěřícně hledím, že ČP ještě někde používá Felďácký pick-upy. V Praze už přešli z Tranzitů a Kangoo téměř výhradně na Ducato/Dobló, prý kvůli tomu, že jezdí na CNG
    • 28
  25. Když tu mohla mít kdysi jazykový koutek Aka, tak proč by ne Marcel 00?
    • 39
×
×
  • Vytvořit...