Nevím jestli z té Hory Kutné má Ozzy konkrétní informace, ale já bych byl velice obezřetný u Auto Vyhýbka (teď už koukám Auto Expert). Když jsem hledal auto pro bráchu, měli tam 406ku za cca 20 000, - Kč, které chyběla maska a přední světla, byl to překopanej starej model s novým čumákem a ještě tam byl nějakej bordel v papírech. Pokud bazar nabízí takové \"auto\" tak u mně teda moc solidní pocity nebudí.
[upravil dne 2/10/2013 21:28 od Medvěd]