Přejít na obsah

Medvěd

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    24 071
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    142

Vše od uživatele Medvěd

  1. Medvěd

    Jak dobře se orientujete v ČR?

    Zkusil jsem si Slovensko a to radši ani nikde zveřejňovat nebudu. V ČR jsem všechna města znal, ale že jsou na SVK Vráble, to jsem se dozvěděl až ve 45 letech. [upravil dne 10/10/2013 22:13 od Medvěd]
    • 14
  2. Medvěd

    staronové auto

    Nevím, ale šel bych do něčeho \"tuctovějšího\". Na tohle, když se něco podělá, bude problém s dílama. Taky mi neseděj ty prťatý kolečka ..... Co třeba Pandičku? Sestřenka si jí v automatu koupila asi za 70 a už 3 roky v podstatě jen jezdí
    • 11
  3. Medvěd

    Potkal jsem klubáka...

    Skuci - tak 405ka může mít od nalepení nálepky už Xtýho majitele. To byly časy, když 405ka byla na srazech nejčastější model
  4. Medvěd

    Jak dobře se orientujete v ČR?

    SR verze je taky?
    • 14
  5. Medvěd

    Rozbil jsem lvicka

    Ozzy by Ti mohl poradit, předpokládám, že jak domorodec tam někoho znát bude.
    • 9
  6. Tohle - http://geography.okhelp.cz/czech/index.php - mně včera hodně bavilo Můj výsledek : Průměrná odchylka byla: 28.42 km Celková: 2046 Nejlepší odhad: Děčín (DC) 1.794 Nejhorší odhad: Nový Jičín (NJ) 76.03 Jak jste na tom Vy?
    • 14
  7. Co furt fšici máte s ňákejma virama? Krom Pavlíkovy každopodzimní \"rýmičky\" o žádných virech nic nevím
  8. Medvěd

    CHAT TEĎ???

    Když bude new forum celý engliš, budu mít najednou spoustu volnýho času.
  9. Medvěd

    CHAT TEĎ???

    Žvatlá to na mně \"engliš\", takže NIC pro mně.
  10. Asi půjdu na školení, páč ze ŠVESTIČEK BRAMBOROVÝ knedlíky neumím, k takovému výkonu používám zcela fádně a nenápaditě BRAMBORY.
  11. Y2K - čéče, mám stejné pocitoobavy
  12. Do hotelu U Loubů bychom měli jet slavit Silvestra, pak můžu poreferovat jak se nám tam líbilo.
  13. Medvěd

    Brigáda!!!

    Že bychom si tu začali vykat? Nebo si budeme onikat?
    • 34
  14. Nevím jestli z té Hory Kutné má Ozzy konkrétní informace, ale já bych byl velice obezřetný u Auto Vyhýbka (teď už koukám Auto Expert). Když jsem hledal auto pro bráchu, měli tam 406ku za cca 20 000, - Kč, které chyběla maska a přední světla, byl to překopanej starej model s novým čumákem a ještě tam byl nějakej bordel v papírech. Pokud bazar nabízí takové \"auto\" tak u mně teda moc solidní pocity nebudí. [upravil dne 2/10/2013 21:28 od Medvěd]
  15. Medvěd

    Test rychlosti internetu

    [upravil dne 2/10/2013 20:59 od Medvěd]
  16. Johne??? http://www.peugeot-club.com/index.php?/topic/88986-xmb/ :papa
  17. Medvěd

    Brigáda!!!

    Jaris - asi bys měl odstranit z Tvého příspěvku sousloví \"beru cokoli\" nebo si pak neprotiřeč.
    • 34
  18. Medvěd

    Test rychlosti internetu

    Tak já to mám takhle - http://www.speedtest.net/my-result/3007113333 Download 57.37 Mb/s Upload 5,91 Mb/s Ping 82 ms Ale vůbec netuším, jestli to je dobrý nebo blbý [upravil dne 2/10/2013 17:02 od Medvěd]
  19. Život není jen o veselých událostech a tohle je bohužel jedna z těch smutných. Ve věku 69 let včera zemřel vynikající textař, muzikant a skladatel Zdeněk Rytíř. Zanechal za sebou spoustu krásných textů i muziky. Nikdo tu nejsme na furt, ale tohohle pána je podle mně velká škoda.
  20. Antikvariáty ..... ale bude to oříšek.
    • 6
  21. Grand Picasso - asi nejlépe zeptat se přímo MotoMota, ten si v něm už nějaký pátek vozí zadek a myslím si, že je spokojený.
    • 57
  22. Mně teda daleko víc než ceny zaujala skladba toho jídeláku - mrtě hotovek, žádná minutka, pět bezmasých jídel typu fazole, čočka apod. Na svých výletech s prckem pravidelně vyhledávám \"hotovkovou kuchyni\" - situace se v poslední době hodně zlepšila, ale třeba v polovině 90-tých let to byla restaurace s poledním menu z hotovek vyloženě bílou vránou. Jídla typu Selská omeleta nebo Knedlíky s vejci a Segedínský guláš jsou bílou vránou i dnes.
    • 11
  23. To už nikdo nezastaví ....
  24. Kdo to vezme jako já onehdá přes Písek? Myslím si, že tamní krmě http://www.pisek.indicka.cz/tovar/chicken_tandoori_rainbow/detail_tovaru.htm;jsessionid=90B476C30708946C6DB430EC231A309F?execution=e1s1 http://www.pisek.indicka.cz/tovar/tandoori_cheese_protha/detail_tovaru.htm?execution=e3s1 přišla též k duhu. [upravil dne 1/10/2013 11:13 od Medvěd]
  25. Koblížku, je to výborně zpracovaný, ale mám drobnou výhradu Např. volant - mám agresivní pot a tak volant po mém užívání tlapou Medvědí vypadá o 50% hůř než když s ním kroutí drobná blondýnka. Dtto se dá říct i o sedačce řidiče - sedne-li si do sedačky 130 kg živé váhy, tak prostě sedačka zařve mnohem dřív než když na ní bude sedat třeba Kurt. Ale jako rámcové vodítko je Tvůj eleborát určitě dobrý
×
×
  • Vytvořit...