S tím se samozřejmě dá souhlasit, osobně mám i dost přátel, kteří o Loganu MCV přemýšlejí a docela jsem schopen jejich myšlení pochopit. Většinou jsou to mladé rodiny s dvěma dětmi, které potřebují auto na to, aby je spolehlivě odvezlo na výlet, k babičce či na chatu a jednou či dvakrát ročně někam na dovču. Tito lidé nejsou žádní autofandové, kteří by byli si připlatit několik set tisíc za to, že budou mít designový hit (v případě poruchy jim však vysaje peněženku přímo úměrně kupní ceně), ba dokonce nejsou ani ochotni za cenu nového Logana koupit tří, čtyř či pětileté auto vyšší třídy, u kterého budou riskovat, že s i naběhnou a vzhledem ke svým znalostem aut koupí auto ve stavu \"pět vteřin před rozpadem\".
Já sám bych do Logana nešel - mám trošku jiné nároky na pohodlí, výbavu a pocit z auta, jak ale píšu výše, určitě to auto nehaním a chápu lidi, kteří do něj jdou (třeba jako auto na dročku mi přijde mnohem lepší než SuperB, Passat nebo jiné, podstatně dražší a hojně využívané vozy - každá dročka se totiž při nájezdu několik desítek tisíc km po městě stane kostitřasem a údržba levného Logana bude podle mého mnohem levnější než údržba prémiových značek).
Odstraněna citace předchozího příspěvku - RH
[upravil dne 8/5/09 Radek Hurvajz]