Přejít na obsah

Medvěd

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    24 071
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    142

Vše od uživatele Medvěd

  1. Medvěd

    Odtahovka znicala disky!

    Tohle je typicky česká vlastnost - nepřiznat si, že JÁ jsem spáchal přestupek za který přišla oprávněná sankce, ale mávat kolem sebe a upozorňovat, že ONI přece spáchali přestupek taky (a daleko horší) a prošlo jim to. Koukni se to tak, že třeba ta odtahovka měla zrovna cestu kolem (nebo Tě třeba prásknul některý rezident), každopádně jsi stál blbě a postih byl oprávněný. Co se týče chování MPků, iluze si o nich opravdu nedělám - dokonce i věřím, že se mohli chovat jak říkáš. pokud by ale na mě někdo vyrukoval s tím, že mi neumožní auto si prohlédnout dříve, než podepíšu nějaký canc papíru - asi bych nepodepsal (pokud jsi totiž podepsal, tak se opravdu můžeš s poškozenými koly vyfotit). a to je jako omluvenka či důvod k toleranci Tvého špatného parkování?
    • 63
  2. Medvěd

    Odtahovka znicala disky!

    Hlavní rada je ČUMĚT NA ZNAČKY, pak bys nemusel řešit proč Ti někdo v místě, kde nemáš co stát odtáhne auto. Podle toho co tu píšeš bych moc nesázel na to, že s arogantním přístupem sis začal sám - na hrubý pytel tudíž přišla stejně hrubá záplata. Zkus se chovat tak, jak máš psáno pod avatarem - budeš mnohem spokojenější (a nebuď naštvanej, že někdo koná jak má - modré zóny opravdu nejsou k tomu, aby v nich parkoval kdejaký sportovní fanda, postihu takových fandů já osobně fandím - díky tomu se totiž u nás dá i při fotbalu zaparkovat). Hovado z města, které si dovolilo bránit své rezidenty. P.S. Co se poškození disků týče - pokud nemáš svědky na to, že Ti nebylo umožněno prohlídnout auto, máš zřejmě smůlu (dokaž, že je to poškozeno odtahem a ne Tebou samotným) [upravil dne 10/5/2009 Medvěd]
    • 63
  3. Medvěd

    pomoc při výchově

    O.K., O.K. - máte pravdu, použil jsem jiné slovo
    • 19
  4. Tak některé kousky jsou fakt výtvory - těmto autům se pan tuner chtěl zřejmě pomstít 6S4 0984, 5S1 8713, 4U1 2715 (což se mu povedlo), na 206ce 3L3 4958 nechápu účel či smysl toho maxiucha přes zadní sklo.
    • 62
  5. Medvěd

    pomoc při výchově

    Černošky se NEOPALUJÍ, pouze ABSORBUJÍ teplo (vyhřívají se na sluníčku a snaží se pohltit nějaké teplo, protože jim je u nás většinou zima).
    • 19
  6. Medvěd

    Čakom hadr

    Opravdu přeložená dodávka vypadá takhle http://www.peugeot-club.com/galerie/cccfoto_srazy/cccoficialni/cccCerveny_Kostelec_2007/cccmarlin/kostelec_07_marlin_038.jpg http://www.peugeot-club.com/galerie/cccfoto_srazy/cccoficialni/cccCerveny_Kostelec_2007/cccmarlin/kostelec_07_marlin_034.jpg http://www.peugeot-club.com/galerie/cccfoto_srazy/cccoficialni/cccCerveny_Kostelec_2007/cccmarlin/kostelec_07_marlin_036.jpg http://www.peugeot-club.com/galerie/cccfoto_srazy/cccoficialni/cccCerveny_Kostelec_2007/cccLibor_Rousek/kostelec_07_libor_rousek_060.jpg s takovou bych měl opravdu strach byť jen popojet [upravil dne 9/5/2009 Medvěd]
    • 22
  7. Medvěd

    Čakom hadr

    Je třeba si uvědomit, že dvůr v Dlouhé v žádném případě NENÍ rovný - Pe.Trem focené kolo je vmáčknuto do podběhu částečně vahou materiálu uvnitř (prospekty na křídě fakt něco hmotní), částečně ale i díky hrbu, na kterém stojí - viděl jsem už i přeloženější dodávky a ustály to bez pohromy.
    • 22
  8. Medvěd

    Jak jsme ziskali 106

    Takže na Šebetov jedete ve dvou autech?
    • 52
  9. Medvěd

    hledám brigádníky na sobotu

    Jen bych tu podotkl, že podle Pe.Tra byla díra mezi mou 406kou a Nissanem příliš úzká a vůbec ne vhodná pro zacouvání Partnera - takže jsme s balíčky byli nuceni běhat přes půl dvora. Ale trošku tu Pe.Tra i pochválím - není pravda, že by nás \"jen\" komandoval, dokonce i sám občas přiložil ruku k dílu (aspoň já ho viděl též s balíčky supět do schodů řka, že musí shodit přebytečných 140 kg a pak bude běhat jako Jura).
    • 34
  10. Medvěd

    Koupě 206sw

    Nafta má dražší servis, může se tam víc věcí podělat, ale zase když si na nafťák zvykneš, už nechceš měnit. Benzín má nižší spotřebu, je celkově jednodušší = je to dilema, které si musíš stejně rozhodnout sám. Někdo kdysi vypočítal, že se nafťák vyplácí až při nájezdu 25 - 30 tkm ročně (což nákupní taška pro ženu asi najede hodně těžko), ale ten motor je schopný při rozumném zacházení i několikrát objet zeměkouli - benzín umře mnohem dříve. [upravil dne 9/5/2009 Medvěd]
    • 28
  11. Mrzí mě to, ale podobný vývoj jsem očekával
    • 69
  12. Medvěd

    Koupě 206sw

    O okně si myslím totéž co NO3IA, tzn. že bude výklopné u všech SWček. Co se týče motorizace, je třeba si uvědomit, kolik a v jakém provozu auto najede - pro ženu bych uvažoval spíš o benzínu (ta 1,6ka je prý povedený motor, před 1,4kou mě pár lidí varovalo, že je konstrukčně zastaralá).
    • 28
  13. Medvěd

    Montáž držáku RZ

    Nicméně v těch nevyužitých dírách to začne časem reznout (dokonce možná i korodovat) a o to, myslím, Oldovi hlavně jde. Naštve to hlavně u nového auta - tohle jako nové na fotce i vypadá
    • 31
  14. Medvěd

    že by nová 408??

    Mě spíš zaujal ten klub - co takhle navázat nějakou spolupráci? Třeba je pozvat na sraz v Šebetově, kam to z rajchu nemají daleko? [upravil dne 9/5/2009 Medvěd]
    • 32
  15. Medvěd

    Soudní znalec z oboru stavebnictví

    Zatím mi jde o to posouzení, pak se uvidí co dál (třeba řešení hodím na firmu, která matlu dohodila, třeba se soudů zalekne a dá to do cajku - každopádně jsem rozhodnutej v případě potvrzení znalcem to jen tak nenechat být). Kdyby někdo v Praze chtěl využít lakýrnické práce - zde prosím NE http://www.malovani-silhart.cz , tam už jsem sám zkušenost udělal. [upravil dne 8/5/2009 Medvěd]
    • 12
  16. Medvěd

    více fotek do podpisu

    Mě jsi nenaštval, jen jsem se Ti úplně v klidu a pohodě snažil osvětlit, co mi na maxipodpisech vadí a proč.
    • 27
  17. Medvěd

    více fotek do podpisu

    O.K. - zdá se, že Tě argumenty nepřesvědčím. Jsem tedy rád, že Tvá snaha o fotopodpis naštěstí není příliš rozšířená (rozuměj není mnoho uživatelů, kteří se o něco takového snaží) a na těch pár chlubilů si holt budu muset zvyknout.
    • 27
  18. Asi bude něco špatně odrušeno
    • 32
  19. Medvěd

    více fotek do podpisu

    To 40006 - zkus se, prosím, podívat na objem Tvého sdělení (dva řádky) a velikost Tvého podpisu, fakt Ti to přijde O.K.??? Plocha, kterou běžně zabírá text je opravdu v průměru několik řádek (jsou vyjímky, které mají své texty delší, většina příspěvků je ale poměrně krátkých). Kdyby měli všichni (naštěstí tomu tak není) fotografické podpisy, pak by se texty, které jsou na fóru to nejdůležitější, v té změti obrázků či inzerátů zcela ztratily a uživatel Medvěd by je hledal jako houby v hustém lese. Opravdu si myslíš, že pro uživatele fóra je Tvůj podpis přesně to, kvůli čemu na fórum chodí? [upravil dne 8/5/2009 Medvěd]
    • 27
  20. Medvěd

    Soudní znalec z oboru stavebnictví

    Původním, nicméně udržovaném stavu (lepším než v mnohých panelácích či domech podstatně mladších). Dveře jsou poctivé dřevěné, se současným lisovaným papundeklem zcela nesrovnatelné - právě proto mě jejich poškození tak štve. [upravil dne 8/5/2009 Medvěd]
    • 12
  21. Medvěd

    více fotek do podpisu

    K čemu více fotek do podpisu? Osobně nemám v podpisu fotku žádnou a to, co tu někteří předvádějí mi silně připomíná plakátovací plochu, nikoli podpis. Za sebe se klidně přikláním k tomu, aby se fotky v podpisu omezily, mě totiž plakátovací plochy nebo několkařádkové soupisy toho, co dotyčný kdy vlastnil či co se nám v podpisu snaží vnutit (prodat) docela silně obtěžují a vadí (samozřejmě je to jen můj nic neurčující názor, ale věřím tomu, že nejsem sám). [upravil dne 8/5/2009 Medvěd]
    • 27
  22. Medvěd

    Soudní znalec z oboru stavebnictví

    Tak jsem prohlédl všechny dveře v bytě a poškozeno je 16!!! křídel (nepoškozená tedy zústala pouze křídla vstupních dveří, které si ten šmoula neodvezl - zbytek je zejména kolem výplní rozpraskaný na všech).
    • 12
  23. Medvěd

    no nekupte to s tolika km

    S tím se samozřejmě dá souhlasit, osobně mám i dost přátel, kteří o Loganu MCV přemýšlejí a docela jsem schopen jejich myšlení pochopit. Většinou jsou to mladé rodiny s dvěma dětmi, které potřebují auto na to, aby je spolehlivě odvezlo na výlet, k babičce či na chatu a jednou či dvakrát ročně někam na dovču. Tito lidé nejsou žádní autofandové, kteří by byli si připlatit několik set tisíc za to, že budou mít designový hit (v případě poruchy jim však vysaje peněženku přímo úměrně kupní ceně), ba dokonce nejsou ani ochotni za cenu nového Logana koupit tří, čtyř či pětileté auto vyšší třídy, u kterého budou riskovat, že s i naběhnou a vzhledem ke svým znalostem aut koupí auto ve stavu \"pět vteřin před rozpadem\". Já sám bych do Logana nešel - mám trošku jiné nároky na pohodlí, výbavu a pocit z auta, jak ale píšu výše, určitě to auto nehaním a chápu lidi, kteří do něj jdou (třeba jako auto na dročku mi přijde mnohem lepší než SuperB, Passat nebo jiné, podstatně dražší a hojně využívané vozy - každá dročka se totiž při nájezdu několik desítek tisíc km po městě stane kostitřasem a údržba levného Logana bude podle mého mnohem levnější než údržba prémiových značek). Odstraněna citace předchozího příspěvku - RH [upravil dne 8/5/09 Radek Hurvajz]
    • 22
  24. Medvěd

    Bílý pruhy na pneu

    Tak zatím jsou tu dvě informace, které mají docela značnou sílu najít důvod, proč Medvěd od onoho designového prvku zřejmě upustí a) Edison - i já jsem docela přemýšlel, jak takový prvek bude sloužit na bezdušovkách (jak asi budou brblat v pneuservisu, co to po nich chci, zda díky tomu nebude unikat vzduch z pneu a já si díky tomu třeba nerozbiju ústa) b) Jarajarda - pokud by mi tento designový prvek měl vydržet sotva několik týdnů, fakt nemá smysl do toho investovat. Proč jsem o tom vůbec přemýšlel? V době mého mládí jsem vídával dost aut, které měly pneu s bílým pruhem už z výroby (různé ameriky, ale i Wartburg, Žigul či hundrtka se s takovými gumami daly potkat) a docela jsem se těšil na to, kterak budou někteří řidiči čučet, kde jsem to koupil (a cenovka mě fakt přišla zajímavá). No nic, vracím se zpátky na zem - na autě asi zústanou kola běžná.
    • 15
  25. Medvěd

    brzy mě asi klepne-MS hokej

    To zase prrr, videa přehrávat umím (jen teda bez zvuku). Co se týče zvukovky, vůbec netuším, zda jí mám či ne - dost možná v té bedně i bude, ale to ví snad jen strůjce Vector. Co se týče koupě nového PC - zatím neřeším, to co mám mi docela vyhovuje (umí i tak víc než já, tak proč kupovat něco složitějšího, když bych využil sotva několik % toho, co stroj umí). [upravil dne 8/5/2009 Medvěd]
    • 29
×
×
  • Vytvořit...