Ač mám už třetího piškota tak nejsem typický fanda Francie na kolečkách.
První piškot byla 309ka, kterou jsme se ženou (tehdy ještě přítelkyní) koupili, když jsme chtěli levné auto na kterém by se naučila jezdit. Koukali jsme tehdy (rok 03) po naftových Golfech II, ale ty ludry, co jsem viděl v ceně kolem 50 - 70 000,- Kč byly otřesné. Až mi volal známej z Hronova, že u nich v bazaru stojí celkem hezká 309ka v naftě (sice za 88 000,- Kč) a že se na ní mám jet kouknout. 309ka byl první ofiko dováženej diesel přes Tuzex a za totáče se mi celkem líbila, tak jsme se pro ní s Helčou vypravili a ten svařenec (zjištěno několik měsíců po koupi) vzali. Auto bylo v turbodieselu (moměrně řídká motorizace u 309ky) a s tím souviselo třeba zjištění, že spodní rameno nestojí kolem 1000,- Kč, jako na holý diesel, ale 4800,- Kč a vůbec bylo s autem poměrně dost \"zábavy\". Díky vlastnictví tohoto vozu jsem se dostal až do tohoto klubu a nejstarší členové si ho jistě dobře pamatují - http://www.peugeot-club.com/get_foto.php?file=club/jpg/824_8.jpg&preview=150.
Druhá byla 405ka od Krmyho. Když jsem končil s podnikáním, prodal jsem VW T4, zaplatil svatbu a ze zbylých kaček jsem chtěl koupit Passata v TDIčku - http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/7/7d/VW_Passat_B4_Variant_rear_20080212.jpg . Tyhle auta v té době ale stály kolem 150 000,- Kč, když se na klubu objevil inzerát Krmyho prodávajícího kombíkovou 405ku v turbodieselu za 75 000,- Kč, který byl dokonce ochotný mi jí dovézt do Prahy, aby jí mohl Oddie prolézt. 75 000,- Kč kontra 150 000,- Kč = jasná volba. A když to posvětil Oddie .... 405ku jsem měl asi rok, možná rok a půl a bylo s ní podstatně míň problémů než s předchozí 309kou. Po návratu ze svatební cesty do Egypta jsem se dozvěděl, že čekáme přírůstek do rodiny a proběhla zřejmě správná úvaha - teď kačky jsou, ale až se prcek narodí, bude s nimi už větší problém a tak došlo k obměně aut = koupili jsme prvního piškota, který se mi opravdu od počátku líbil, tedy naší současnou 406ku. Až na prasklý píst v motoru a tudíž nutnou výměnu je auto velice spolehlivé, byť jezfdí dráž než tu uvádějí ostatní majitelé HDIček (ale s tím jsem se už dávno smířil).
Každopádně kdybych se měl nyní rozhodovat nad jiným autem, vybral bych si klidně i jinou značku naž piškota (líbí se mi Volvo V 70/XC 70, nepohrdl bych ani dvojkovou Octou nebo Toyotou Avensis, z pažoutů možná 5008a), ale vše je ve hvězdách páč dík pracovním problémům na jinej kočár hned tak nebude
[upravil dne 1/6/2013 09:30 od Medvěd]