Scratchi - ne každý potřebuje u auta krouťák jako kamion, taky zdaleka ne každý musí nutně být z Prahy v Jičíně za půl hodiny a už vůbec ne každý má strejdu ropného šejka. Prostě jako u holek se ideál pán od pána liší (a věkem dochází k celkem podstatné změně řazení priorit) tak i auta vyhovuje každému něco jiného A TAK TO MÁ BÝT:
Věříš, že já dodneska vůbec netuším jaký má \"krouťák\" moje 406ka, netušil jsem to ani u 405ky, ani u 309ky - vlastně u žádného auta mně tehle ciferný údaj nezajímal - a přesto normálně žiju a dýchám? Stejně jako mně krouťák nechává zcela klidným, věřím, že zase někoho jiného nezajímají moje priority (velikost kufru, pohodlí, spolehlivost, finanční náročnost provozu) a auto si vybírá třeba podle toho, jestli mu barva jde k barvě vrat u garáže. Holt nejsme všici stejní