Přejít na obsah

Medvěd

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    24 071
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    142

Vše od uživatele Medvěd

  1. video Sice nevěřím, že by to nebyla nahraná situace, ale pán to za řidítky jednoznačně umí
  2. Medvěd

    pujčení 8 mistného auta

    Ano, měli jsme jí jako oddílové auto a jezdilo se s ní normálně na Bčko. Výhodu oproti předchozí dvanástsettrosce měla v tom, že s motorem z Volhy to auto krásně jelo a ani vlek plný lodí nebyl problém, jen ta spotřeba ... (ale tu tehdy nikdo neřešil). Kdyby kastle neshnila a Volha motor by se po belgickém vzoru nahradil Piškotím Indenorem mohlo by to být velice zajímavé auto i dneska.
    • 7
  3. Marceli - ustavující schůze vedení není ani mejdlo ani sraz ale jak z názvu vypovídá setkání vedení za účelem dohodnout se na příští podobě vedení, jeho záměrech, prioritách apod. Je celkem časté, že i když lidem jde o stejnou věc a jsou pro ni zapálení, je těžké najít nějaký koncenzus - a v tom případě, možná mně sežereš (ale já si už zvykl) je lépe jednat za zavřenými dveřmi bez přihlížení a komentářů osob ve věci samé se neúčastnících.
  4. Medvěd

    pujčení 8 mistného auta

    Proto měly \"za totáče\" Latvije vyjímku, byly totiž 12ti místné a tak by je nikdo nemohl řídit [upravil dne 10/7/2013 23:45 od Medvěd]
    • 7
  5. Z mého pohledu působí cizí element na schůzi vedení klubu velice rušivě, kór jedná-li se o ustavující schůzi, kdy se valná většina ze zvolených bude teprve seznamovat s tím do čeho to duši dali. Nejsa ve vedení nikdy bych na podobnou schůzi nelezl
  6. Medvěd

    pujčení 8 mistného auta

    Loni jsem měl půjčený VW T5 prodlouženou verzi s dvouzonovou klimou za 1000,- Kč/den bez omezení km nájezdu (kauce 50 000,- Kč v den půjčení, vrácena v hotovosti v den přední vozu) - půjčovné bylo placeno v březnu a akce se konala v květnu, teď v plné sezonně budou ceny určitě vyšší. Ač byla původní dohoda na 3 leté auto, půjčovna mi dovezla měsíc starý vůz s najetými 17 000 km půjčovna vanrent www.vanrent.cz [upravil dne 10/7/2013 23:23 od Medvěd]
    • 7
  7. Medvěd

    Vestavěné skříně - Praha

    Ve \"starém\" 1+1 na Zahraďáku jsem si nechal postavit vestavěnou skříň od INDECO a byl jse absolutně spokojený. Vše fungovalo jak má celých těch cca 5 let, kdy jsem v bytě bydlel - jak funovala po mém prodeji bytu už samo netuším, ale vůbec by mně nepřekvapilo kdyby fungovala doteďka. Mám názor podobný Ozzymu - než se pokoušel hledat šikovnost kde není (a pak koukat jak mi to nešlo ještě X let), to radší zaplatit za kvalitu a být v klidu. Naopak kuchyň v našem rekonstuovaném bytě na Letné jsme si nechali postavit od truhlářů a než takové \"pány odborníky\", pro které např. čas příjezdu = přijedeme dopoledne znamenal příjezd ve 14 hodin, aby v 15. 30 zjistili, že jim došla baterka v nějaký pilce a náhradní s sebou nemají (Víte, ona byla Praha zacpaná - jeli na Letnou z Hloubětína a já si na ně bral dovolenou), to snad raději připlatit solidní firmě (stejně si myslím, že když sečtu opravdu všechno co nás ta kuchyň stála tak by to INDECO pořídilo asi taky tak). [upravil dne 10/7/2013 00:14 od Medvěd]
    • 29
  8. Z tajných kruhů ke mně proniklo, že na srazu nebude slečna, ale oblečna
  9. Možná 80% všech služebních aut jsou koncerny, 90% z nich pak Škodovky. Řidič služebáku ví, že za 3 nebo 5 let dostane pekáč novej a že ty 3 roky přežije s minimálním servisem. Na rozdíl od strejdy mířícího v pátek na dáču a v neděli zpátky a platícího si provoz auta ze svého důchodu on musí během dne stíhat být támhle a támhle, ale zase mu nikdo nebude nadávat, když bude mít o 2 - 3 litříky vyšší spotřebu. Proto tedy potkáváme na silnicích Fóbie a Kokty lítající vysoko nad limity (místy i nad silnicí) a protože jich je nejvíc, taky si jich nemůžeme nevšimnout. Ale ruku na srdce - i Piškoťáci dokážou zaprasit, že jo? [upravil dne 3/7/2013 20:58 od Medvěd]
  10. Medvěd

    Prasklá trubka chlazení

    KapriQ - hadice bude spíš než plastová gumová
    • 11
  11. Medvěd

    Prasklá trubka chlazení

    Vidím úplně to samý co MJ Sytič, tedy prd.
    • 11
  12. Je-li táta auto, kdo (co?) je teda máma? Napadá mně garáž, tramvaj nebo autobus, páč technicky (aby byl vznik potomka vůbec možný) musí být nutně větší než táta (auto). [upravil dne 3/7/2013 16:35 od Medvěd]
    • 23
  13. Nabízím Ti několik osobně vyzkoušených tipů: a) penzion SIGMA, Dolní Žďár u Jindřichova Hradce (http://www.penzionsigma.cz/ ) . Penzion v malé jihočeské vesničce, majitel je přes rok orientován hlavně na školkové pobyty. Vyznačuje se - dle mého názoru - skvělou kuchyní a super přístupem majitele k hostům b) penzion U kapličky, Kostelec na Orlicí (http://www.ukaplicky.cz/ ). Penzion je situován na okraj podhorského města, přímo na zahradě penzionu je i bazen. c) chata Na Tokáni, Českosasské Švýcarsko (http://www.tokan.cz/index.php/cz/ ). Ideální výchozí bod pro cyklo i pěší túry
  14. Medvěd

    Na STK kazdy rok ???

    Sjednotit výbavu a vůbec dopravní zákony pro celou EU by bylo určitě záslužné (a nejen dopravní ). Co se týče Tvého stesku na vesty - mám v autě 4 vesty a nemám s tím nejmenší problém. Vesta stojí pár pětek (dokonce mám pocit, že jsem nějakou dostal jako dárek od pojišťovny) a v případě poruchy třeba na dálnici mi přijde velice vhodné, když vestu má každý člen osádky který vyleze z auta.
  15. Charlie - právě, že to tu kdysi někde bylo, proto si pamatuju, že 406ka HDI break stála těch 860 000,- Kč
  16. Vzhledem k tomu, že prodejní cena 406ky byla v roce 2000 860 tKč si myslím, že by ta fronta až tak dlouihá nebyla (3 roky stará se tedy mohla prodávat za půl mega?). [upravil dne 2/7/2013 10:41 od Medvěd]
  17. Medvěd

    Pardubičáci se maj

    Nový zaměstnavatel s tím nemá vůbec nic společnýho, ale občas prostě jsou důvody pro to brát naftu za co nejvyšší cenovku
    • 16
  18. Určitě to tu bylo, možná i vícekrát
    • 7
  19. Scratchi - ne každý potřebuje u auta krouťák jako kamion, taky zdaleka ne každý musí nutně být z Prahy v Jičíně za půl hodiny a už vůbec ne každý má strejdu ropného šejka. Prostě jako u holek se ideál pán od pána liší (a věkem dochází k celkem podstatné změně řazení priorit) tak i auta vyhovuje každému něco jiného A TAK TO MÁ BÝT: Věříš, že já dodneska vůbec netuším jaký má \"krouťák\" moje 406ka, netušil jsem to ani u 405ky, ani u 309ky - vlastně u žádného auta mně tehle ciferný údaj nezajímal - a přesto normálně žiju a dýchám? Stejně jako mně krouťák nechává zcela klidným, věřím, že zase někoho jiného nezajímají moje priority (velikost kufru, pohodlí, spolehlivost, finanční náročnost provozu) a auto si vybírá třeba podle toho, jestli mu barva jde k barvě vrat u garáže. Holt nejsme všici stejní
  20. Medvěd

    Parkuju, Parkujes, Parkujeme ....

    Ad ta pražská Octa - kolik lidí tu XXX krát psalo o tom, že ZÁMĚRNĚ parkují svou plechovku co nejdál od vchodu a přes dva chlívky? Nebude to stejný případ?
  21. Medvěd

    Pardubičáci se maj

    Já slyšel spíš něco o Perníkářích
    • 16
  22. Medvěd

    Pardubičáci se maj

    Já tankoval minulej tejden za 39,20 (BENZINA VERVA DIESEL)
    • 16
  23. Od čtvrtka budu tady - http://www.rybnik-ceskyles.cz/rekreacni-stredisko/ubytovani.php což je od Paky poměrně daleko.
    • 84
  24. Třeba já, ač jezdím velkou porci km taky sólo, tak bych auto s menším kufrem nechtěl. Jedu-li s rodinou na víkend (tzn. téměř každý týden) je nám i kufr 406ky malej. Občas brečím jak želva po VW T4 Transporter, tam jsem fakt nemusel nic řešit (bágly dovnitř, kola dovnitř a jelo se).
×
×
  • Vytvořit...