Přejít na obsah

Medvěd

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    24 071
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    142

Vše od uživatele Medvěd

  1. Já jel v trabantu několikrát (nikdy ale ne jako řidič) a některé příhody mám vryté nesmazatelně v paměti: 1) jel jsem stopem kamsi v zimě a pan řidič si v trabuku přitápěl letlampou. Ač jsem seděl vzadu, bylo mi velké teplo (netuším, zda od letlampy nebo od strachu). 2) učitelka na učňáku nám vyprávěla, jak v cca 80km kalupu zjistila, že špatně zavřela haupnu - ozvalo se lup, vteřinu viděla jen bílo (kapota byla bílá), pak další LUP a kapota odletěla přes střechu někam do dáli 3) kamarád stál na křižovatce v levém pruhu a čekal, až padne zelená. Stál na spojce a jakmile zelená padla, vyrazil - bohužel ale vzad přímo do žigula za ním (jednička a zpátečka se prý při řazení \"deštníkem\" dají snadno zaměnit), odnesly to oba zadní blatníky a pán v žígu měl lehký šok. [upravil dne 23/3/2014 21:07 od Medvěd]
  2. Medvěd

    Tak co R.I.P.áci - rejpnete si?

    Štěpán byl především komunistickej hajzl a proto by ho nebyla škoda ani kdyby zemřel velice krutou smrtí. P.S. Edisone - od zastánce Putinovy agrese by mě velice překvapil jiný názor [upravil dne 23/3/2014 20:05 od Medvěd]
    • 59
  3. Medvěd

    Tak co R.I.P.áci - rejpnete si?

    OKčko - to platí o LIDECH
    • 59
  4. http://www.reflex.cz/clanek/zpravy/55387/zemrel-byvaly-clen-vedeni-ksc-miroslav-stepan.html budiž mu peklo dostatečně těžké [upravil dne 23/3/2014 15:47 od Medvěd]
    • 59
  5. Osobně si myslím, že Barumky nenadchnou, ale svou práci si udělaj´. Pokud nechceš jít do drahých (Good Year, Michelin apod.), tak Barumkama nic nezkazíš - na rozdíl od čínských gum prodávaných v hyper super marketech nebo na netu za pár stovek.
  6. Ne nepřející, ale realista. Nenapsal jsem, že to nemůže fungovat (sám jsem Ti taky jedno takový nabízel), ale pokud ANO, hovořil bych o velkém štěstí (spíš bych byl připravený na to, že se do auta bude sypat spousta korunek).
    • 17
  7. Bomba !!! Hudebně náročné, ale ty taneční kreace hlavně pánského osazenstva .... :D:D:D:aut [upravil dne 23/3/2014 09:46 od Medvěd]
    • 9
  8. Auto v cenový hladině, kterou jsi tu zmiňoval, bude sázkou do loterie vždycky
    • 17
  9. Medvěd

    Potkal jsem klubáka...

    Včera jsem potkal Gokldinku s přítulem v MAKRu - tímto ještě jednou zdravím.
  10. To Havlicek.Lukas - No a proto pak vznikají úpravy zákonů a vlákna co tu zmiňoval tento týden Marcel (a někteří se diví děsné zlovůli úředníků a zákonodárců, kterým s českým vychcánkovstvím jen dochází trpělivost). Aluško - sundat RZky, pokud to auto stojí na ulici, zas není až tak velký problém - stačí jedna a dotyčný má problém (ale nejdřív bych ho třeba písemně vyzval aby splnil k čemu se zavázal). [upravil dne 23/3/2014 09:26 od Medvěd]
    • 21
  11. Mám pocit, že RZ se při změně kraje mění vždy. Je pravdou, že bylo jisté období, kdy se SPZky jiných krajů nechávaly i po převodu (sám jsem měl auto s trutnovskou SPZ a trvalým bydlištěm v Praze, ale mám pocit, že minimálně 10 let už tohle možné není. [upravil dne 23/3/2014 09:22 od Medvěd]
    • 21
  12. Edison opět chytrej jak rádio (Jerevan?) Dlouho jsem se do tohoto vlákna nepodíval a slibuju, že zase dlouho nepodívu - z některých názorů je mi tak na grc, že se ani nechci špinit polemikou s jejich autory.
  13. Přijde mi - ostatně jak je v době, kdy si někteří zaměňují výraz demokracie s anarchií dobrým zvykem - že se vzekáte hlavně dík tomu, že jste si své problémy a pokutu od ČKP zavinili sami svou liknavostí nebo neznalostí zákona. Samozřejmě že i já jsem slyšel o případech, kdy někomu přišel neoprávněně dopis s tím, že neplatil povinné ručení. Většinou ale stačilo aby dotyčný s ČKP začal komunikovat a velice záhy se to vysvětlilo. Pokud má ale někdo v papírech takový chaos, že netuší zda a kdy povinné ručení platil nebo ne (nebo není schopen relevantně platbu prokázat), pak je holt jeho smůla, že bude cálovat podruhé. Já auta provozuju od roku 1988 a s povinným jsem měl problém jen jenou kyž jsem se domníval, že po prodeji auta do výkupu smouvu s Kooperativou za mně vypoví bazar. Přišlo několik upomínek (na ty jsem jako správný Čech kašlal) a pak jsem musel doplatit tuším cca půl roku + nějaký sankce. Ale nevtekal jsem se - řekl jsem si \"Medvěde, si vůl\" a sumu zaplatil.
    • 55
  14. Možná jsem příliš \"cymprlich\", ale nešlo by to aspoň v názvu bez tý \"verbeže\"?
    • 55
  15. Medvěd

    Plníci pero - používáte?

    Používá ho Pavlík v první třídě (bombičkové, značku nevím, inkoust modrý), paní učitelka na tom docela zásadně trvá a já jako rodič to akceptuju (ostatně domnívám se, že i já jsem několik let plnícím perem psal a negativně se to na mně určitě nepodepsalo).
    • 73
  16. Medvěd

    Sobol vs Pe.Tr

    To Havlicek.Lukas - třeba ho chtěl někdo z placu nebo z přípravářů ...
    • 44
  17. Medvěd

    Potkal jsem klubáka...

    Už jsem mu to psal jinde, ale ty pátý vrata vypadaj hodně rezavě (myslím, že Aluška - potažmo Dave_k - by s něčím takovým jezdit nechtěli)
  18. Slibotechno
  19. Nová dětská trasa - http://vary.idnes.cz/zamek-becov-nad-teplou-06q-/vary-zpravy.aspx?c=A140314_2044952_vary-zpravy_mav to může bejt zajímavý
  20. Takhle vypadá pivovar u nás v práci [upravil dne 20/3/2014 10:14 od Medvěd]
    • 31
  21. Medvěd

    Má někdo přehled o odpočtu DPH?

    Asi máte recht, po mnoha letech v soukromém sektoru mě vůbec nenapadlo, že by firma s desítkami zaměstnanců nemusela být plátcem DPH.
    • 8
  22. Medvěd

    Další centrální registr

    Pe.Tr - nestyď se za svou domovinu, Slezsko NENÍ na východě. Z východu sem připlula třeba moje hezčí a chytřejší polovička
    • 62
  23. Medvěd

    Má někdo přehled o odpočtu DPH?

    Že bychom nebyli plátci? VŠCHT
    • 8
  24. Medvěd

    Má někdo přehled o odpočtu DPH?

    Určitě to bude ve firmě (škola), jestli cash nebo leasing zatím netuším. Teprve včera jsem dal dohromady všechny podklady pro jednání s kvestorkou, ale vědět, zda počítat s cenou s DPH nebo ne je informace celkem podstatná (vzhledem k tomu, že se jedná o koupi NEW vozu). Pro soukromé účely 100% nikoli. [upravil dne 20/3/2014 09:29 od Medvěd]
    • 8
  25. Doslechl jsem se, že prý se dá koupit na firmu už i osobní auto s odpočtem DPH (včera se mě u výkupu ptali na to, zda máme KRÁTKOU Fóbii s odpočtem DPH). Konkrétně se mi jedná o to, že bychom na školu měli kupovat krabici tipu Berlingo, ale v pětimístné verzi. Ještě nedávno auta s odpočtem DPH musela mít nákladový prostor oddělený přepážkou a domnívám se, že musel být i v nějakém poměru vůči prostoru pro lidi - jak to tedy momentálně je? Je fakt, že ve všech nabídkách mám i cenu bez daně ...
    • 8
×
×
  • Vytvořit...