Já jel v trabantu několikrát (nikdy ale ne jako řidič) a některé příhody mám vryté nesmazatelně v paměti:
1) jel jsem stopem kamsi v zimě a pan řidič si v trabuku přitápěl letlampou. Ač jsem seděl vzadu, bylo mi velké teplo (netuším, zda od letlampy nebo od strachu).
2) učitelka na učňáku nám vyprávěla, jak v cca 80km kalupu zjistila, že špatně zavřela haupnu - ozvalo se lup, vteřinu viděla jen bílo (kapota byla bílá), pak další LUP a kapota odletěla přes střechu někam do dáli
3) kamarád stál na křižovatce v levém pruhu a čekal, až padne zelená. Stál na spojce a jakmile zelená padla, vyrazil - bohužel ale vzad přímo do žigula za ním (jednička a zpátečka se prý při řazení \"deštníkem\" dají snadno zaměnit), odnesly to oba zadní blatníky a pán v žígu měl lehký šok.
[upravil dne 23/3/2014 21:07 od Medvěd]