ale vzdyt nemas pravdu, vcera sem si to overoval u asi 5 kolegu a vsichni v pohode pres 25t to neni vejmysl, ale fakt a kdyz to vemu z druhy stranky, tak nez sem delal tago, tak sem jezdil malou autodopravu a to stylem rano nastrtoval ujel 350 a vice km, vypnul motor, slozil a po nastartovani to same zpet a i s timhle rezimem byl se zabou musel jezdit na zkracenej servis no fuj:grr
jediny ce tem autum po najeti cca 750t za cca 5let bylo, ze se museli menit kolecka 5. rychlosti v prevodovce:D