Přejít na obsah

buml

Uživatel
  • Počet příspěvků

    2 486
  • Registrace

Vše od uživatele buml

  1. buml

    denni světla na 406

    teda panove ste vsichni hezky OT! vasi averzi komentovat nebudu ale hlavne dotycny resi denni svetla na starej model a co sem daval ja navod a fotky je novej. nenech se odradit a urcite to nekam das oni budou časem dle EU mozna povinny ;-)
    • 34
  2. buml

    7 miest na sedenie

    da se jich tam dat 7 a hlavne kazda je samostatna takze muzes udelat usporadani 2-2-2 . navic kufr je oproti 406 vetsi a motory mensi to znamena jeste usporu na ruceni a urcite i na palivu
    • 38
  3. buml

    7 miest na sedenie

    to mas samo pravdu, ale pokud se bavime o tom, ze budu v necem vozit deti...... no kazdyho vec:nevim
    • 38
  4. buml

    Tlak v pneu, na kolik hustit?

    ja leto zima predek i zazdek 2.4
    • 19
  5. buml

    7 miest na sedenie

    vzdyt nemusis hned do 806 ale starsi 307sw s jednou sedackou ve treti rade kdyz rikas v sesti a mas to o necem jinem, ale je to jen muj nazor:papa
    • 38
  6. buml

    Koberec pod zadní sedačkou?

    v Breaku mam koberec cca 5 cm pod sedakem, pak je naka vatova vypln s kozenkou ci co a zacina koberec kufru
    • 9
  7. pocitam s tim a ucast s celou nasi malou:D rodinou
  8. buml

    7 miest na sedenie

    pravda z detskeho pohledu nebo spis kluciciho:D by to mohlo bejt super, ale jinak..........
    • 38
  9. buml

    7 miest na sedenie

    chlape neblazni 7 mist ano, ale ne ve 406:bojim zvol neco standartnejsiho prave ze ne, 406 pro 7 lidi ma malo kdo.... smele do toho! do tohe bych neposadil ani vlastni tchyni a to je co rict:D kdyz sedm mist tak usporadany smerem doprede a ne takhe vypicene to moh vymyslet jedine francouz:o
    • 38
  10. buml

    7 miest na sedenie

    chlape neblazni 7 mist ano, ale ne ve 406:bojim zvol neco standartnejsiho
    • 38
  11. moc pekny:super mozna do pristiho auta zapremejslim, do dohodle rozhodne ne
  12. buml

    Z jiného soudku: 19\" LCD

    klasiku 4:3 v dnesni dobe nebrat, koupil bych jedine sirokej, vyroba klasik bude koncit tusim prist rok a uz vidim ty opravy stylem vzit a zahodit jo a vyber znacky (Samsung) schvaluji:super [upravil dne 6/11/07 buml]
    • 48
  13. tak nevim, nevim jestli bych tomudle veril:myslim
    • 21
  14. buml

    prezuti - zaruka

    pokud dodrzis rozmery rafku a pneu predepsane vyrobcem tak nevidim problem abys prezul sam
  15. buml

    proc Peugeot okrada sve zakazniky?

    ale oni se te na to ptat nebudou a sejmou ti ho hned (jinak ti na zaklade tohoto doporuceni tu zaruku neuznaj), u rozvodaku napr rozdil cini 60t km ad 02` > nikdo se nebavi o soucasny plecce co mam, ale o budoucim aute a podminkach provozovani noveho [upravil dne 6/11/07 buml]
    • 13
  16. buml

    proc Peugeot okrada sve zakazniky?

    zere me to, ze budu pristi rok potrebovat novy auto na tago a kdyz uz vypada slusne vnitrek tak politika automobilky je na bliti:grr
    • 13
  17. buml

    prevod privesu

    jj tak to naprosto sedi:D:D:D
    • 23
  18. buml

    proc Peugeot okrada sve zakazniky?

    ale vzdyt nemas pravdu, vcera sem si to overoval u asi 5 kolegu a vsichni v pohode pres 25t to neni vejmysl, ale fakt a kdyz to vemu z druhy stranky, tak nez sem delal tago, tak sem jezdil malou autodopravu a to stylem rano nastrtoval ujel 350 a vice km, vypnul motor, slozil a po nastartovani to same zpet a i s timhle rezimem byl se zabou musel jezdit na zkracenej servis no fuj:grr jediny ce tem autum po najeti cca 750t za cca 5let bylo, ze se museli menit kolecka 5. rychlosti v prevodovce:D
    • 13
  19. buml

    proc Peugeot okrada sve zakazniky?

    jaky furt studeny starty ten motor jen tak nevychladne a proc to teda nemaj jiny automobilky tohle je co sem se zatim setkal vyprznenost zabozrota, jakto ze napr PDcka (ktery sou vseobecne brany za ****) tak podle WIV (flexibilní servisní intervaly) vydrzi na taxiku i 28t, ano s long life olejem, ale zadny omezeni pro ic-are, tohle je proste obycejna zlodejna a bud to auto ty kilometry najede a nebo se meni podle casu, ale tohle je kdyz budu hodne slusnej diskriminace podnikatelu!
    • 13
  20. buml

    proc Peugeot okrada sve zakazniky?

    dobre rano nastartuju mottor se ohreje a ikdyz nekde stojim a v mem pripade cekam na zakaznika tak motor rozhodne nevychladne. a ze startuju i 20x denne a co v tom zadnej problem nevidim ad prevozy tezkoejch veci jak tezkejch to auto je delany na nakou nosnost a tu musi vydrzet ikdyby ta vytizenost byla 100% tak mi vysvetli jakej je v tom rozdil, jestli je auto v provozu denne a a dela to k cemu je urceny a nebo ho nakej paprda jednou tejdne vytahne na nakup 4km do mesta a pak zpet (obcas 200km za vnoucatama), neni nahodou to denni pouzivani pro auto lepsi? to co tady pises jako rozumnej argument neberu.
    • 13
  21. buml

    proc Peugeot okrada sve zakazniky?

    no v dnesni dobe je kvalita paliv a maziv na tak vysoky urovni, ze rozdil mezi prase jizdou a klidnou a polo nebo plny nemuze bejt temer znat a to neberu v uvahu, ze u firemnich aut je ten interval vymeny co se tyce doby kratsi
    • 13
  22. buml

    proc Peugeot okrada sve zakazniky?

    a jeste proc tato otazka? protoze hledam nastupce me 406 B a i servisni interval hraje dost dulezitou roli;)
    • 13
  23. Muze mi nekdo vysvetlit proc neustale Peugeot okrada zakazniky z rad zivnostniku a firem? Ptate se samozrejme co je to za kravinu, ze? Takze vymena oleje a dalsi servisni intervaly, jsou pro osoby s icem zkraceny o 1/4 a ja se ptat proc? Nevim, ale u jine automobilky sem se s takovou picovinou nestetkal. Nechapu na jakym principu toto okradani obhajuji, ale i po konzultaci s automechaniky sme neprisli na jiny duvod nez firemniho zakaznika natvrdo okrast ve jmen blaha jeho auta:grr A nechtejte mi tvrdit ze je auto vic namahano, na to vam neskocim:aut
    • 13
  24. buml

    prevod privesu

    koukala na celkovku privesu a pak oznamila "malej takze 500"
    • 23
  25. buml

    Stavební materiál Be-Tong

    nekde ten cenik mam z forarchu, ale nemuzu ho najit, pri slusnym tepelny izolaci to bylo kolem snad 9tistovek za metr. na tomhle usetris hlavne za praci, protoze za jeden den mas celou strechu nepromokavou
    • 55
×
×
  • Vytvořit...