Jump to content

Radeq

Uživatel
 • Content Count

  42
 • Joined

 • Last visited

About Radeq

 • Rank
  Mám víc než 10 odpovědí :-)
 • Birthday 05/20/1968

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 307
 • Rok výroby
  2005

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Olomouc
 • Stát
  Česká republika

Recent Profile Visitors

1,010 profile views
 1. Já jsem s tím byl v Peugeotu (Artcom Bystrovany), a chtěli za to 400,-Kč, což se mi za tu jistotu nezdá zas tak moc...
 2. No nevím, ale to bych to auto musel dostat darem, aby se mi vyplatilo tohle všechno řešit... Já jsem teda se svou 307 Break 2005 spokojenej, ale tohle už je fakt "fandovství"!
 3. Dřív mi to se starým ovladačem dovíralo (neotvíralo) a spárování mi dělali přímo v Peugeotu, tak to snad udělali dobře... Jo, a otvírání a zavírání mi funguje normálně, jako dřív...
 4. Zkusil jsem to "naučení dálky", ale nic, pořád mi to okna nezavírá... Asi to ten čínskej klíč prostě neumí!
 5. To bych byl moc rád, v létě jsem to chtěl nevědomky párkrát použít, a nic...
 6. Je to tak, já jsem taky originál ztratil, objednal novej z Číny, ale pak jsem musel do Peugeotu na aktivaci za asi 400,-. Funguje to, akorát už nefunguje dovírání oken, které předtím fungovalo, ale čert to vem...
 7. Tady bych se připojil s dotazem. Taky mi to před nějakou dobou začalo vzadu na nerovnostech vrzat. Čím víc zatížený auto, tím víc vrže. Nemůžu přijít na to, čím to je, jestli to může být vážné. Zatím to ignoruju, ale ten zvuk mě sere... Zní to, jako když o sebe třou rezavý plechy... Když to bylo u servisáka na zvedáku při výměně oleje, tak na nic nepřišel. Ani když auto stojí, tak to nejde vyvolat žádným pohupováním, tak nevím.
 8. Mně to dělá podobně, ale i když ten filtr pomůže, stejně - odkud se tam ty benzínový výpary berou?
 9. A nejde to nějak vypnout? Vždyť zrovna tím posloucháním rádia přece za půl hodiny nevybiju baterku...
 10. Obdivuhodné! A zmizí aspoň po té vší námaze zaručeně klepání motoru (hlavně) po studenu?
 11. Jo, taky jsem to tam objednával. Spárovat jsem to nechal u Peugeota, bez problémů. Jedinej problém byl s planžetou, kterou mi v zámečnictví odmítli vyfrézovat, že prý je to čínské blato. Musel jsem vzít novou planžetu od nich a vyměnit.
 12. Radeq

  Klimatizace

  U mě to bylo podobně, po naplnění to chvíli normálně fungovalo, až nakonec po pár dnech zas klima nenaběhla. Technik napřed vyměnil ventilky - nepomohlo. Tak potom usoudil, že to bude chladič, protože se prý často prožere solí a dorazí to nějaký kamínek. Sehnal nějaký v akci za 2500, vyměnil, a od té doby (už je to přes rok) je všecko OK.
 13. Mně to vyfrézování i s tou novou planžetou přišlo myslím na 300,- v zámečnictví v Olomouci.
 14. Jen k bodu 4. Mně nechtěli v zámečnictví ten klíč z Číny vyfrézovat, že prý je to "máslo" a zalepuje jim to frézu. Musel jsem si u nich koupit planžetu (ale nestála majlant) a tu vyfrézovali a prohodili.
×
×
 • Create New...