potrhana kabelaz vedouci do displeje - skus to viko pomalu otvirat, jestli to nebude problikavat.
vybojky se meni dost blbe, pokud to budes delat poprve, nejspis to odnese cely displej.
Sezen cely displej, nejlip i s vikem a vymen ho, je to jenom o nacvaknuti par konektoru a dnes to ani nebude stat moc penez.