Přejít na obsah

MrChodny

Uživatel
  • Počet příspěvků

    445
  • Registrace

Vše od uživatele MrChodny

  1. Zavolej si do Kyjova na SOU automobilní (u nadrazi), měli tam brzdu a brzdili tusim za 400,-/dve mereni. Ale byl jsem tam naposled asi pred 4 rokama.
  2. Skus vyměnit napájecí adaptér...
  3. skus Gallery 3
  4. :myslim
  5. http://www.dosprn.cz/ - funguje to vicemene spolehlive. Nekdy staci tiskarnu namapovat pres \"net use\"
  6. tady video z nedele: http://www.youtube.com/watch?v=fuI831Spmls&feature=player_embedded
    • 32
  7. Být Vašíkem, asi měním spodní hnědé za čisté bíle.
    • 70
  8. Je to rebel! Jelikož není trest smrti, navrhuji doživotí.
    • 19
  9. A jak to vlastne bracha dokazal?
    • 20
  10. MrChodny

    základní vojenská služba

    04/2000-04/2001 - Havl. Brod - VU1763 [upravil dne 24.8.2012 11:12 od MrChodny]
  11. Saxa - stejná krev, ale 106ka je až 11. ;-)
  12. Já jedu Trillian Pro - 12$ za rok (je moznost si za 43$ koupit doživotní licenci). Má to tu výhodu (i když pro paranoiky asi nevýhodu), že to chat ukládá na jejich serverech, takže máš na všech PC i mobilu stejnou historii.
    • 22
  13. MrChodny

    Co je to za písničku? Prosím ...

    Radek Hurvajz: asi to není úplně ono, ale díky za tip na hodně dobrý soundtrack. Sunshine mám rád, ale nikdy sem nepátral po soundtracku.
    • 99
  14. MrChodny

    Diag PP2000 a podpora pre Win7

    Y2K: je to jednoduché: koupíš nový notebook u kterého budeš mít nějak zaručené, že pro něj jsou ovladače pro XP. Vybereš notebook s Win7 Pro a vyšší, u těchto verzí Windows lze provést legálně downgrade na Vista či XP - http://www.microsoft.com/oem/en/licensing/sblicensing/pages/downgrade_rights.aspx#windows7 Druhá varianta je použít virtualizaci - VMWare Player je zdarma stejně jako VirtualBox. Licenci do virtualizovaného stroje ovšem musíš koupit (takže zase koupíš Win7 Pro). S XPmode pro Win7 jsem to netestoval, ale tam je licence \"v ceně Windows). Nebo třetí varianta je koupit repas notebook s novou baterkou, prodávají se normalně s dokladem a zárukou.
    • 33
  15. MrChodny

    cyklovac

    a nejjednodussi cesta vede pres rele z felciie, jde to tam sice na tesno, ale funguje to. Je to rele 6U0955532D. Pak si muzes interval nastavit sam. [upravil dne 21.4.2012 22:03 od MrChodny]
  16. MrChodny

    antivirák

    chuck11: dnes vysel Avast 7, tak muzes vyzkouset...
  17. Hlavne si do toho noveho systemu nainstaluj vsechny drivery k notebooku, vetsinou je mezi nimi i jeden, ktery se stara o power management. Jinak 7 je nejlepsi volba, pokud to ten notes v pohode utahne, tj. >2GBRAM atd.
    • 7
  18. MrChodny

    Aky SMARTPHONE ?

    hehe, z kujona je ofce ;-) BTW vis, ze dnes frci Lumia800?
  19. MrChodny

    IBM T41 vypinani monitoru

    potrhana kabelaz vedouci do displeje - skus to viko pomalu otvirat, jestli to nebude problikavat. vybojky se meni dost blbe, pokud to budes delat poprve, nejspis to odnese cely displej. Sezen cely displej, nejlip i s vikem a vymen ho, je to jenom o nacvaknuti par konektoru a dnes to ani nebude stat moc penez.
  20. Myslim, ze dost dobra prace :potlesk
    • 26
  21. Ja bych dnes bral toto: http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=72867 500gb@7200 otacek za 2800 je dnes super cena. Ale rozhodne bych s nakupem moc neotalel.
    • 36
  22. Leda prd. Cim vetsi rychlost otaceni (ber ty s 7200 otackama), tim lip. Cahe je az na druhe koleji...
    • 36
  23. Otazkou zustava, jestli se do tak stareho notesu ty Windowsy 7 oplati kupovat.
    • 36
  24. MrChodny

    Aktuálně o všem II.

    Co to je, to mne zajima, to chci? Odkud to je? Kolik to stalo?
  25. MrChodny

    Aktuálně o všem II.

    jadek: bacha na cinske padelky...
×
×
  • Vytvořit...