-
Počet příspěvků
8 530 -
Registrace
Typ obsahu
Profil
Články
Media Demo
Fórum
Galerie
Kalendář
Stahování
Vše od uživatele Vvitty
-
kdyz jsme tohle delali, tak jsme nejdriv obesli lidi, kteri vykupuji sberatelske zalezitosti, pak vetesniky a co zbylo se rozvezlo do kontejneru na papir, sklo a nebo zelezo. a na zbytek se bral kontejner.... ti bazarnici si obvykle jsou ochotni i prijet a projit si pudu sami, pokud je toho vic - obcas jsme prodali i veci, co by normalne sly do popelnice.
-
koukam, obvykla situace na D1
-
kdyz tim to ale kazdemu zkazim.... neni pouze jediny spravny vysledek, nektere body maji vic variant. (1+1+1)! = 6 2+2+2 = 6 2*2+2 2^2+2 3*3-3 = 6 sqrt4+sqrt4+sqrt4 = 6 4+4-sqrt4 5+5/5 = 6 6+6-6 = 6 7-7/7 = 6 8-log(sqrt8) 8 = 6 8-sqrt(sqrt(8+8)) sqrt9*sqrt9-sqrt9 = 6 sqrt je druha odmocnina, jinak pouzita terminologie odpovida beznym zapisu, pouzivanym napr. matlabem ci jinymi pocitacovymi prostredky.
-
Šebetov - oficiální pozvánka
Vvitty odpověděl/a v tématu od ch.i.n.ch.i.l.a v sekci 23. sraz - Šebetov 2008
to poznas, staci kdyz chvili pockas a pak budes sledovat libovolneho peugeota s cizi RZ -
Poznatky z poslední návštěvy Šebetova
Vvitty odpověděl/a v tématu od Trundik v sekci 23. sraz - Šebetov 2008
kazdopadne drzim palce, at mate pekne, a kdyztak v sobotu odpoledne to zkusim tam nahore vyridit a pripadne rozehnat mraky koukejte v sobotu v osm dvacet vecer nahoru, budu vam mavat (no dobre, polohova svetla aspon uvidte ) -
Poznatky z poslední návštěvy Šebetova
Vvitty odpověděl/a v tématu od Trundik v sekci 23. sraz - Šebetov 2008
Neonku, na Seci lilo napriklad v sobotu na orientaku, ale mozna si to nepamatujes diky starostem o Krystu -
k cemu prutokomer, kdyz PP zna tlak v palivove soustave, velikost otvoru vstriku i dobu jeho otevreni...
-
UZAVERKA BYLA PRODLOUZENA DO 31/7/2008, DO KDY MUSI BYT PRIPSANE CASTKY NA UCET. Predani bude v srpnu, stejne jako vyzvednuti certifikatu. Domlouvam momentalne se ZOO, zda bude castka predana hotove ci prevodem, podle toho se uskutecni pripadna osobni navsteva v ZOO. Duvodu je nekolik, jednak nekteri co chteli prispet pozadali o prodlouzeni terminu, dale vzhledem k me nepritomnosti v cervenci a take proto ze jeste domlouvam detaily ohledne loga atd se ZOO. Nicky tech, kdoz prispeli budou pote uverejnena zde na klubovych strankach ve clanku, venovanem te \"vypelichane selme\" [upravil dne 25/7/2008 Medvěd]
-
stejne je to prusvih.... - test, ktery dela ta plnici masinka funguje tak, ze se odsaje medium a a otestuje se, jestli drzi podtlak. takze to pozna tak akorat velke diry´nebo upadlou trubku... - to barvivo je fajn, ale zase odhali jen vetsi netesnosti. a to jen tam, kam je videt - takze napriklad spojky, schovane pod palubkou a tapecem nenajdes bez rozhozeni palubky. a taky to nesmi mit servis na haku, protoze v jednom servisu mi neprisli na to, ze je chladic komplet deravej (zeleny flek od barviva, koroze a s dirama byl velikosti dlane, ale holt by to chtelo se podivat i tam, kde je klimachladic prekryty chladicem) - je tu moznost detekce pomoci plynu, kterym se natlakuje klima a potom se hleda detektorem unik. to je fajn na blbe pristupna mista. no a pak je tu jeste spousta dalsich moznych prusvihu, ktere nejdou rozumne diagnostikovat....
-
protoze v bezpecnostnich otazkach (kam patri nejen radar, ale i energeticka politika napr.) se nedela nikde.... treba jen z toho duvodu, ze nelze zverejnit vse
-
co je to za auto? resp. v jake hodnote? dani se jen rozdil prodejni ceny minus nakup a provedene opravy, nahradni dily atd, a vzhledem k tomu, ze dan je 15%, tak bych tech par korun klidne do danoveho priznani napsal.
-
no zrovna anglie je docela v pohode, co se piva tyka az na tu cenu, brrrr.... driv jsme tam vzdycky se znamyma menili pivko za krabicku cigar z free shopu
-
panove, budte radi, ze nemusite na srazu pit neco z provenience Anheuser Bush... kdyz jsem byl v US, tak mi nedalo to nezkusit... no nic, chybama se clovek uci
-
Zápis ustavující schůze vedení Peugeot Club Amis de Lion ze dne 3.7.2008, hotel Alta, Praha
Vvitty odpověděl/a v tématu od Vvitty v sekci Komunikace s vedením
jinymi slovy misto /2400 tam bude /5500, Kurt uz vetsinu dokumentu a odkazu opravil (alespon tech aktualnich, tj Lev, Sebetov, atd...) pokud presto nekde naleznete stare bankovni spojeni, nebojte se nam to rict! Radi to opravime. Samozrejme nemluvim o srazech z roku 2007 atd... -
Zápis ustavující schůze vedení Peugeot Club Amis de Lion ze dne 3.7.2008, hotel Alta, Praha
Vvitty odpověděl/a v tématu od Vvitty v sekci Komunikace s vedením
Dodatek Netopýrce to moc slušelo PS: na tomto dodatku jsme se sice vsichni shodli, ale vzhledem k tomu, ze zapis se bude posilat i na ministerstvo a do banky atd... nechame to jen jako neoficialni dodatek -
Zápis ustavující schůze vedení Peugeot Club Amis de Lion ze dne 3.7.2008, hotel Alta, Praha Zúčastnili se: Miroslav SVOBODA (dále jen Medvěd), Jiří POŠÍK (dále jen Jirkap), Petr TRÁVNIČEK (dále jen Pe.Tr), Viktor POHOŘELÝ (dále jen Vvitty), Lenka VOSTRÁ (dále jen Netopýrka), Jan TOMÁŠ (dále jen Garfield). Vldimír TRUNDA (dále jen Trundík) připojen telefonicky. Bylo ustaveno nové vedení Peugeot Club Amis de Lion: Předseda klubu: Medvěd Další členové vedení: Trundík, Jirkap, Pe.Tr, Vvitty, Netopýrka, Garfield Výkonný výbor: Předseda: Medvěd Tajemník: Pe.tr Členové: Jirkap, Vvitty Revizní komise: Předseda: Trundík Členové: Netopýrka, Garfield Projednávané body: Eshop Netopýrka bude připravovat nové zboží do eshopu, vzhledem k pracovním kontaktům s firmami, které nabízejí vhodné zboží za výhodné ceny. Byla projednána možnost dodávek polštářků a podobných věcí (více viz sraz na Seči), která budou zařazeny do nabídky. Vvitty bude rozesílat zásilky a zajišťovat prodej na srazech. V souvislosti s novým naplněním skladu eshopu dojde ke stanovení nových cen a cenové politiky - mírné zlevnění zboží v eshopu, na zásilky do 500,- včetně bude zavedeno poštovné, zásilky od 500,- budou od poštovného osvobozeny. Zároveň vedení rozhodlo o zlevnění vybraných druhů zboží, u kterého nebyl dostatečný obrat. Jedná se o dětská trička, deštníky, košťátka a tištěné samolepky. K předání eshopu dojde v srpnu 2008, s ohledem na dovolené a pracovní povinnosti. Na sraz v Šebetově bude dovezeno pouze předem objednané zboží, případně vlaječky a samolepky. V případě velkého zájmu zváží Medvěd i přivezení dalších věcí. Pro nezájem budou zrušeny věci, které jsou v eshopu pouze na objednávku po dosažení stanoveného počtu zájemců. Partneři a jednání s nimi Medvěd zajistí od Rebika smlouvy a podmínky se stávajícími partnery. Pe.Tr vytvoří podklady a pravidla pro jednání s partnery. Netopýrka s Pe.Trem budou tvořit společný team pro jednání s partnery. Účet klubu Bylo navrženo, aby Trundík jako správce účetnictví klubu převzal i správu účtu. Kartu od účtu mu předal Dodo. Je nutné ověřit možnosti převodu, dané podmínkami vedení účtu u ebanky, a případné změny s převzetím eBanky Raiffeisen Bank. Na stránkách klubu je nutné zveřejnit nové bankovní spojení. Stávající bankovní kód bude zrušen zřejmě ke konci roku. Kartičky Garfield převezme agendu spojenou s rozesíláním kartiček a registrací řádných členství. Lev Klub dorovná příspěvky členů (aktuálně připsáno nebo na cestě cca 16.500) a příspěvek z přebytku srazu na Seči (cca 1.700), celkem cca 18.200 tak, aby celková suma byla 30.000. Tímto rozhodnutím Peugeot Club Amis de Lion adoptuje lva indického na dobu jednoho roku, a u jeho výběhu bude zveřejněno jméno a logo klubu. Vedení tímto děkuje všem, kteří podpořili tuto aktivitu. Stránky klubu Vedení zváží zavedení jasně viditelného odkazu \"Pro nově příchozí\", kde bude vysvětleno co je klub, stránky, jak se orientovat na stránkách, co klub může nabídnout členům a partnerům. Zde bude zřejmě stačit přeformulování stávajícího návodu. Součástí návrhu je i doplnění fotografií členů vedení na stránku s vedením klubu. Nutno prověřit technické možnosti této změny - Jirkap. Fórum Bude zavedena nová sekce pro vznášení dotazů na vedení \"Komunikace s vedenim\". Cílem této sekce je i zveřejňování informací o běžné činnosti klubu vedením. Odpovídat zde bude kdokoliv z vedení, pouze v případě závažných témat, vyžadujících souhlas ostatních členů vedení bude na fóru zveřejněna pouze informace o zahájení jednání vedení v dané věci. Zápisy Vvitty bude zveřejňovat zápisy z porad vedení, a to alespoň jednou za čtvrt roku, jak vyžadují stanovy. Zápisy budou k dispozici ve vlákně \"Komunikace s vedením\".
-
24. sraz Peugeot-clubu, camp Pohádka, Lančov u Vranova nad Dyjí
Vvitty odpověděl/a v tématu od Medvěd v sekci 24. sraz - camp Pohádka, Lančov
bohuzel, jeden z mala vikendu v zari kdy opravdu nemuzu... -
treba proto ze https vyzaduje autorizaci, proto je tam to S. a jednou z vlastnosti je, ze kdyz nekdo ziska url, tak mu stejne k nicemu nebude. tobe to nepochybne chodi, ale zkus to najinem pocitaci, kde nejsi prihlasen k danemu uctu.
-
tak hlavne pristi podzimni srazek musime naplanovat tak, abych mohl dorazit
-
Ahoj, probiral jsem to s majitelem stavebni firmy, se kterou spolupracujeme na nejakych rekonstrukcich. V podstate se ale ve svych pozadavcich zrejme uplne neshodnes s vetsinou firem a realitou na trhu. Do takovehoto tendru totiz nejaka \"slusna firma\" tezko pujde. Velke firmy, ktere jsou na takove veci zarizene to nebude zajimat kvuli malemu rozsahu, a malá zase neuspokojí požadavky napr. na reference, harmonogramy, casto nema www stranky atd. Pokud tedy chces kvalitni firmu, co ti za slusnych podminek postavi dum, muzu Ti na jednu zprostredkovat kontakt, muzete to treba i probrat pote osobne, ale urcite ne touto formou \"souteze\". Spis doporucuji najit jednu firmu dle doporuceni, s tou navazat kontakt, dohodnout se s nimi a zacit jednat o podminkach, cenach a podobne - a teprve pokud toto neprojde, tak jit jinam.
-
a dostal jsi aspon spravnou verzi? jsou totiz dve verze, a ne kazda je uznavana ve vsech zemich... napriklad v US uznavaji jen tu starsi (tusim videnska konference?) a stejne jsou nakonec jradeji z ceske karticky, i kdyz ji nerozumi....
-
CS takto funguje, a zabezpeceni plateb se resi zasilanim potvrzovaciho klice na mobil a jeho prepsanim do aplikace. Driv bylo mozne nastavit limit pro platby, provadene bez autorizace mobilem, nejsem si jist zda je tato moznost dale podporovana. A stale je moznost (skoro bych doporucil) si zapujcit od banky elektronicky klic, a ten pouzivat pro autorizaci transakci nad zvoleny limit (treba 100K, 200K, nebo 345 687 dle libovule majitele.
-
ucetne samozrejme plati dane i statni zamestnanci a urednici, ono se to pak preci jen jednoduseji pocita do duchodu atd... nicmene realne je to jen ucetni trik, zatimco soukromy zamestnavatel cast vyplaty posle zamestnanci a cast statu na ruzne ucty, stat jako zamestnavatel posle cast vyplaty zamestnanci a zbytek si de facto ponecha.