Chci se prosím zeptat, zda-li by měl někdo další zájem o snímač hladiny kapaliny, že by se objednalo více a poštovné by bylo přijatelnější, popřípadě pokud by byl někdo hodný a měl možnost koupit to osobně. Adresa na výrobce je v odkazu příspěvku Marcela505.
[upravil dne 17/3/09 OK406]
Přesně tak. Záleží, jaká je výše škody, i když na druhou stranu je tu otázka ohledně bezpečnosti ostatních účastníků silničního provozu. Takže nahlásit na PČR a popřípadě i na správce dané komunikace. A pokud by si to nahlásil, tak dát dotaz na pojišťovnu, jak je to se škodou a náhradou.
Jak už zde bylo napsáno, vyměň vše. Ono se to může vizuálně jevit, že je vše v pořádku, ale uvnitř, kam není videt, je to poškozené. Po výměně, bude klid na dost dlouhou dobu!! Věř i!!!
Koncovku výfuku bych dal oválnější. Jinak zajímavá barevná kombinace. Hlavní je, že se ti to líbí. Jde o to, že moc takto barevných provedení není vidět a proto takový ohlas.