Přejít na obsah

OK406

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    15 374
  • Registrace

  • Poslední návštěva

  • Vyhraných dnů

    3

Vše od uživatele OK406

  1. Ano, mlhovky jsou znát (H1). Je dobrá a užitečná věc. Jinak se dojdi jen podívat do prodejny a uvidíš sám co a jak.
    • 13
  2. 7st.C a prsí v přestávkách už druhý den:(
  3. Chci se prosím zeptat, zda-li by měl někdo další zájem o snímač hladiny kapaliny, že by se objednalo více a poštovné by bylo přijatelnější, popřípadě pokud by byl někdo hodný a měl možnost koupit to osobně. Adresa na výrobce je v odkazu příspěvku Marcela505. [upravil dne 17/3/09 OK406]
    • 27
  4. Koukám, že jsi z ČB, tak si zajdi na ,,palečák\", tak je tuning prodejna a tam ti jistě poradí.
    • 13
  5. OK406

    Ztvrdnul brzdový pedál

    ...
    • 8
    • 26
  6. OK406

    Čirá světla 406 Phase I - pokrok

    Tak to je příjemné zjištění. A kolik by stál čočkový bixenon ?
    • 31
  7. Myslíš něco takového: http://www.aukro.cz/item575377663_tacho_budiky_peugeot_406_tuning.html
    • 13
  8. Zub za zub, oko za oko. Že by poctivé římské právo?
    • 25
  9. OK406

    Koncovka výfuku

    A co tato oválná koncovka:
    • 31
  10. OK406

    partner klubu AUTOKELLY

    Čím větší % slevy, tím je i větší naše radost:myslim;)
  11. OK406

    podporte kamaradku prosim

    Máš ho tam. AKA: ty jsi již dávno báječná žena a žádnou anketu nepotřebuješ. To mi na P-C víme
    • 18
  12. OK406

    Peugeot 406 - přestal jet motor

    Přesně tak. Záleží, jaká je výše škody, i když na druhou stranu je tu otázka ohledně bezpečnosti ostatních účastníků silničního provozu. Takže nahlásit na PČR a popřípadě i na správce dané komunikace. A pokud by si to nahlásil, tak dát dotaz na pojišťovnu, jak je to se škodou a náhradou.
    • 10
  13. OK406

    admini zablokovali Marlina?

    Až na to, že tady byl zrovna Avast lepší Ale co tam píše Radek Hurvajz, že si to Avast vymyslel. Tak nevím, ale zatím je na Nod 32 spolehnutí!!
    • 16
  14. OK406

    admini zablokovali Marlina?

    Máme taky Nod32 již delší dobu a to na doporučení Radek Hurvajz a od té doby plná spokojenost!!
    • 16
  15. OK406

    Peugeot 406 - přestal jet motor

    Zkus se podívat na snímač otáčet. Tak jak to je popisované, tak by to mohlo býti ono.
    • 10
  16. OK406

    Jak některý člen uspává pejska..

    Tak takto odpočívá náš Ilči
  17. OK406

    FM transmitter

    Přesně s tímto typem ne, ale zde je příspěvek, kde se o fm transmitter píše.
    • 26
  18. OK406

    hned 3 problemy 406

    Jak už zde bylo napsáno, vyměň vše. Ono se to může vizuálně jevit, že je vše v pořádku, ale uvnitř, kam není videt, je to poškozené. Po výměně, bude klid na dost dlouhou dobu!! Věř i!!!
    • 10
  19. A to budeš jezdit na kole a chodit pěšky??
    • 22
  20. OK406

    denni světla na 406

    Kdo další má denní světla na 406?
    • 34
  21. OK406

    Sensor otacok motoru.

    Zkus zadat do hedání snímač otáček. Je tam spousta příspěvků.
    • 20
  22. OK406

    nejspolehlivější 406

    Podle pp mam prumer okolo 7,5l/100km. V zime je samozřejmě o něco větší spotřeba. Používám klimatizaci AUTO nebo A/C. Spokojenost. Obsah viz podpis.
    • 23
  23. Pěkný ,,mazlík\":super
  24. OK406

    začátek lehkých úprav

    Koncovku výfuku bych dal oválnější. Jinak zajímavá barevná kombinace. Hlavní je, že se ti to líbí. Jde o to, že moc takto barevných provedení není vidět a proto takový ohlas.
×
×
  • Vytvořit...