Přejít na obsah

Mysak_Bob

Uživatel
  • Počet příspěvků

    516
  • Registrace

Vše od uživatele Mysak_Bob

  1. Mysak_Bob

    CV a pravdivost udaju

    ja uz to teda 14 let nepotrebuju, ale pred temi 14-ti lety jsem psal pravdu.
  2. Mysak_Bob

    Anketa jen pro řády

    Tak uz jsem si dovolil taky zahlasovat - 1.volba, vcera jsem poslal penize na ucet.
  3. Mysak_Bob

    kolaps registru vozidel

    pravda, ja se objednal pres net. Byl jsem na Jeremiasovce a v cekarne bylo cca 7 lidi. Okynek bylo otevreno 5 nebo 6 + 1 pro objednane.
  4. Mysak_Bob

    kolaps registru vozidel

    ja byl 22.1.2013 prihlasovat sveho \"mysaka\" a v pohode, za 25 minut jsem mel odhlasenou 406-ku a prihlasenou 308 (mezicas mezi prijetim podkladu a vydani RZ bylo tak 10 minut)
  5. hmm, ale je nas tu - zavislaku - behem 10-ti minut, co se to rozbehlo je nas tu pres 70 online
  6. Mysak_Bob

    Hloubka dezénu nových pneu...

    7,9 az 8,7mm Podle rozměru - 10 nebo 11 1/32\" [upravil dne 18/2/13 23:09 od Mysak_Bob] [upravil dne 18/2/13 23:10 od Mysak_Bob]
  7. Mysak_Bob

    Odstraněný FAP a emise

    preklad od Marcela - nebo prijede mistr (straki) za tebou. mas to 275km, to neni zas tak strasny, chapu, ze straki jezdi na Slovensko a za \"jednu\" cestu jich udela vic.
  8. staci pouzit OpenOffice, pokud nepotrebujes nejake slozite tabulky, tak se s tim da celkem slusne zit.
  9. pokud nepotrebujes prostor, tak bych ja do toho nesel, zvlast, kdyz najezdis jen 10.000km rocne
  10. Mysak_Bob

    Odstraněný FAP a emise

    zalezi na preferencich - bud ti to nekdo nejak udela v miste, nebo holt musis nejakej ten kilometr ujet jinam, kde ti to udelaji (podle referenci zde na foru) poradne. Je to jen tvuj boj
  11. A kdo ze to tady objednává to počasí ?
  12. Mysak_Bob

    ASUS X5EAC - Win XP ovladace

    Obavám se, ze je asi nesezenes. Notas je z přelomu 2009/2010 a to uz byly W7, cili pro výrobce uz byly dávno XP pase, max tak fujVisty.
  13. gratulace, hlavne hodne zdravi a at se ti v poradku vrati domu (bez bacilu)
  14. no, taky mne to zaujalo, ale termin mi nevyhovuje
  15. Mysak_Bob

    Diagnostika Lexia

    a odkud myslis, ze budou tyto ;-) Made in HongKong
  16. zkus tam kdyztak zavolat, ale na webu pisou mimo jine toto: Návštěvníci jsou odbavováni v pořadí, v jakém si zakoupí vstupenky. Prohlídky vstupují do jeskyně v nepravidelných intervalech podle aktuálního zájmu návštěvníků a provozních podmínek. Minimální interval je obvykle 10 minut. Takze si myslim, ze ta pulhodina by mohla byt i v dubnu realna (ale prakticke info nemam - jen cerpam z netu)
  17. nevim, kolik nas ve finale bude, ale kdyby jsme se rozrostli, tak by jsi mohl nahlasit skupinu a jit do jeskyni ne v 11.00, ale v 10.30. Tim by se mohla ziskat pulhodinka rezervy. (pri puvodnim programu) [upravil dne 13/2/13 21:42 od Mysak_Bob]
  18. no, mne by se spis libil puvodni plan, ale jinak je mi to vcelku jedno
  19. Mysak_Bob

    Ostuda! Koho jste to volili??

    jsem teda zvedavej, jestli aspon pak pujdes volit mensi zlo
  20. nestezuju si, do 300-500m fouka teplejsi nez okolni vzduch, navic kdyz je moji drahe polovicce zima, tak si na 3-5km pusti vyhrivani sedacky. Ja si do 308 sundavam bundu, kdyz sedam do auta (pokud neni venku 10 pod nulou).
  21. ja banany nerad, muzu dostat mandarinku (kdyz uz to ma byt tropicke ovoce) ?
  22. Mysak_Bob

    Ceny 308 leden 2013

    ja bral taky skladovku, jen jsem shanel co nejlepsi uroky vc.pojistky na uver. Jinak jsme mel nakupovaci obdobi asi pred rokem, ale nejak jsme se s moji drahou polovickou shodli, ze to jeste chvili vydrzi a letos (resp. loni pred vanoci) jsme se rozhodli, ze vozovy park obmenime
  23. vyplneno
  24. pokud to uchodi, tak bych nemel strach, pisou, ze je to bezbarierove.
×
×
  • Vytvořit...