ja bral taky skladovku, jen jsem shanel co nejlepsi uroky vc.pojistky na uver. Jinak jsme mel nakupovaci obdobi asi pred rokem, ale nejak jsme se s moji drahou polovickou shodli, ze to jeste chvili vydrzi a letos (resp. loni pred vanoci) jsme se rozhodli, ze vozovy park obmenime