Přejít na obsah

Radek Hurvajz

Moderátor
  • Počet příspěvků

    33 584
  • Registrace

  • Poslední návštěva

  • Vyhraných dnů

    111

Vše od uživatele Radek Hurvajz

  1. Pokud má baterka velkej vnitřní odpor tak samozřejmě muže to trafo přehřát a tim rozletovat tu pojistku. U ty baterky by se to laicky dalo poznat tim že nedrží, rano nabiješ a do druheho dne se vybije sama;) To je pravě nevyhoda levných aku šroubováku, že mají nabiječku totalně bez elektroniky a je tam větší riziko odchodu do věčných lovišť [upravil dne 21/10/13 22:06 od Radek Hurvajz]
  2. Bejvá pod páskou navrchu, da se k tomu dostat ale chce to opatrně a pak je problem ji zavinout paskou zpět, protože kostru trafa nejspíše nerozebere
  3. Nemusi byt přerušené vinutí, muže být rozletovaná ta tepelná pojistka;)
  4. Radek Hurvajz

    partner klubu AUTOKELLY

    autobaterie (31%) autochemie, autokosmetika (15%) Autopříslušenství (18%) autoskla (sleva z VOC) (10%) autoskla Škoda (sleva z VOC) (1%) benzin program (30%) brzdové díly (36,25%) diesel program (10%) Elektrosoučásti (30%) horní uložení tlumičů Monroe (15%) karosářské díly (sleva z VOC) (16%) katalyzárory, turbodmychadla (15%) kompletní sortiment Febi (32%) motorové díly (32%) náplně Starline (37%) náplně značkové (38%) originální díly (1%) originální díly Škoda (1%) pneumatiky, disky (12%) PODVOZKOVÉ DÍLY (32%) spojovací, spotřební materiál (12%) Starline (38%) Stěrače (36%) Škoda díly (sleva z VOC) (7%) Výfuky (36%) [upravil dne 21/10/13 16:52 od Radek Hurvajz]
  5. Nejsem si jistej jestli by stačilo 15V - http://www.ges.cz/cz/mw-1506ac-GES07507644.html ale ChouLu muže v Brně kouknout třeba by sehnal 18V, ale nikde ho nemužu nestabilizovanej najít Ale vzhledem k tomu že má 650mAh by stačit měl, po usměrnění určitě, jenom tam není žadná elektronika na řizení nabíjení a tohle by asi pro tu baterku nebylo uplně dobrý Jinak tady je 24V http://www.gme.cz/napajeci-adapter-sitovy-minwa-24v-200ma-nestabilizovany-2-1-mm-p751-364 Ale to by se muselo srazit odporem nebo nějakou elektronikou dolů [upravil dne 21/10/13 00:46 od Radek Hurvajz]
  6. Jenže když to rozpáře tak to dokupy už jen tak nedá, a bez ty pojistky bych to neprovozoval, přehřat se to mohlo třeba diky zavitovému zkratu;)
  7. Tak trafo se dá koupit, jen pozor, pokud bude už usměrněný budeš muset vyřadit ten usměrnovač, ale odpor by tam měl zustat
  8. Jak zaizolovaný, zespod máš ty draty letovaný, měř to tam [upravil dne 21/10/13 00:25 od Radek Hurvajz]
  9. Žlutá je jen odpor. černé jsou diody, měli by pípat jen v jenom směru, pokud prohodíš hroty tak ne, jenže na desce je možný že se to bude chovat špatně protže neměříš jen tu součástku. Spiš změř napětí na drátech před tou deskou, AC tam je střidavý, a za tou deskou B+ tam už by mělo být stejnosměrný
  10. A já myslel když mě volal Gronholmm že viděl tvoje auto na podvalu uhánět směr morava že jsi to prodal - http://www.tuning-forum.org/viewtopic.php?f=88&t=113386 Měli jsme obavu že ti to někdo ukradnul nebo tak, tak jsme patrali po přičině
  11. Radek Hurvajz

    Sodastream nebo Limo Bar

    :D:D
    • 74
  12. Radek Hurvajz

    Sodastream nebo Limo Bar

    No, to tu mame, jen to má mrňavej obsah a ta manipulace s tím, no radši koupim něco novějšího;)
    • 74
  13. Ty jo, to je drsný. Kde je to koupený??
    • 14
  14. Radek Hurvajz

    Sodastream nebo Limo Bar

    :D No joo, ale kdo ma pořád chlastat to pivo když třeba ve službě nemužu:myslim:D
    • 74
  15. Radek Hurvajz

    Sodastream nebo Limo Bar

    no sodastream ma zavit, Limo Bar ten bajonet, takže lahve jsou jiný, a pravě u toho bajonetu nevim jak to je spolehlivý, je to jednodušší na uzaviraní, ale aby to nepřestalo těsnit.
    • 74
  16. Radek Hurvajz

    Sodastream nebo Limo Bar

    Bomby jsou zaměnný, a myslim že v obchodě budou stat stejně, spiš by mě zajimalo u toho Limo Baru jak třeba těsnění u toho bajonetovýho systemu, pak jestli ma vube nějakej vliv ten system velikosti bublin nebo je to jen pseudoefekt, atd. U Limo Baru se mě libi ten bajonet a u toho Turbo modelu že je lahev 1,5 l, což by bylo + [upravil dne 20/10/13 17:11 od Radek Hurvajz]
    • 74
  17. Radek Hurvajz

    Sodastream nebo Limo Bar

    Jednorazový bombičky a ta cena:o
    • 74
  18. Tohle tu tušim ještě nemame. Chcem domu pořidit něco na sodovku, nabizi se zaběhnutý Sodastream a nebo jsem zjistil že se u nás prodává i Limo Bar který ma nějaké vychytávky navíc. Máte to někdo doma, co by jste doporučili, je lepší Sodastream, nebo onen Limo Bar Nejde mi o sirupy, jde pouze o čistou sodovku. http://www.limobar.cz/ http://www.sodastreamcz.cz/ Díky za postřehy
    • 74
  19. Radek Hurvajz

    Posilovač řízení - Fiat

    Nevim, Pandu mame firemní asi 4 roky, zatim nic, ale řikají že jim často ty posilovače odchází, ale vzpominam si že řikali že to bere až 70A a když je slabá baterka tak to altík neuživí a blbne to, tak jestli to nebude tvuj případ
  20. Ale tak jako to nemusiš mit samozřejmě to nejšpicovější, ale ten zdroj za cca litr to není tak hrozný, ja bych to dal, než nějakou šlupku která muže dělat problemy.
    • 31
  21. Zdroj za 500?? no jak mysliš, ale je to cesta do pekla:D:D Ja mam tohle, už asi 2 roky a super, navic to ma odpojitelný kabely takže se nepletou v bedně ty co nepotřebuju http://www.czc.cz/seasonic-s12ii-620-620w/75373/produkt tenkrát stal asi ještě o litra víc
    • 31
  22. Jo to mě přijde taky, ale nechapu proč, zatim jsem uplně klidnej, ale mašinist asi moc néé
    • 49
  23. No jo, ale jde o to v jakem je stavu, jestli ma fouklý kondíky tak to muže bejt vono. Kdyby jsi ho měnil tak doporučuju něco takovýho - http://www.alza.cz/seasonic-ss-500et-t3-d457190.htm
    • 31
  24. Jak silnej zdroj v tom case máš?? Kdyžtak na štitku zdroje to bude napsaný, připadně ho vyfoť Píšou že žere maximalně 50w a minimalní sila zroje je 300 Watt & 18 Amps, myslim že bud eproblem v tech Amperech, budeš mit zdroj jen s jednou větví a je možný že budou nakousnutý i kondenzátory a nesnese to zatěž [upravil dne 19/10/13 19:55 od Radek Hurvajz]
    • 31
×
×
  • Vytvořit...