Bomby jsou zaměnný, a myslim že v obchodě budou stat stejně, spiš by mě zajimalo u toho Limo Baru jak třeba těsnění u toho bajonetovýho systemu, pak jestli ma vube nějakej vliv ten system velikosti bublin nebo je to jen pseudoefekt, atd.
U Limo Baru se mě libi ten bajonet a u toho Turbo modelu že je lahev 1,5 l, což by bylo +
[upravil dne 20/10/13 17:11 od Radek Hurvajz]