Přejít na obsah

Radek Hurvajz

Moderátor
  • Počet příspěvků

    33 592
  • Registrace

  • Poslední návštěva

  • Vyhraných dnů

    111

Vše od uživatele Radek Hurvajz

  1. Ty jsi doktor, doktore?? :D
  2. Radek Hurvajz

    Darling

    Co tak třeba tady - http://www.signapumpy.cz/index.php?main_page=index&cPath=4_11
  3. Že bych taky:o:myslim
  4. Filson :D:D:D No nevim, Champion, Bosch i Valeo mají držák taky plastový a stojí cca 800 kč, teda myslím bezraminkové verze a neslyšel jsem že by s tim měl kdokoliv nějaký problem, spiš myslim že to byla nějaká náhoda, blbej kus, čínská napodobenina nebo nějak poškozený držák Protože Aerotwin jsou origo od Bosch;) Tyhle Lidlovský neznam, ale klidně bych si je koupil, ta kvalita tam je celkem slušná u všech vyrobků tohoto typu [upravil dne 28/10/13 11:32 od Radek Hurvajz]
  5. Pardon, to mam z toho že to pořadně nečtu, použij treba toto, prodlouží a namnoží konektory molex - http://www.alza.cz/rozdvojka-napajeni-z-1x-d40012.htm [upravil dne 27/10/13 20:18 od Radek Hurvajz]
    • 31
  6. Ořešáky jedině sekačkou, to nejsou listy ale podrážky a šup s tím pryč, ani do kompostu se to nehodí, je to plný jodu
    • 23
  7. Ještě prosim tě ten nadpis, vymysli nějakej kterej bude jasnej. A obrázky se vkladají maximálně Omezení velikosti je 500kB. Maximální rozměr je: 1024x1024. měl jsi to tam ve full rozlišení, asi kvuli těm zavorkám to prošlo, jinak by ti to napsalo že je to moc velký [upravil dne 27/10/13 10:46 od Radek Hurvajz]
    • 11
  8. Nech to tak, už jsem ti to dal dohromady, hranatý zavorky v nazvu to nějak pošramotili
    • 11
  9. Chlape co ten nadpis?? Jinak v čem je ten soubor?? Ztratila se připona a nevim v čem to otevřít, jako obrázek se to netváří Aha tak už jo, asi chyba v nazvu proto se to po... [upravil dne 27/10/13 10:38 od Radek Hurvajz]
    • 11
  10. No tak to by se jí ta huba protáhla přesně opačne, dovnitř :D
    • 13
  11. Doporučuju doma vyzkoušet :D:D http://navratdoreality.cz/index.php?p=view&id=18164
    • 13
  12. Radek Hurvajz

    Bezpečnostní šrouby

    už se tu psalo, normalně se dají koupit šrouby s rovnou dosedací plochou. Viz - http://www.kola-na-auto.cz/cs/bezpecnostni-srouby-febi-peugeot-citroen-m12x1-25x34-rovna-dos-plocha-8676.html nebo autokelly - Pojistné šrouby kol M12x1,25x36 ploché sedlo Objednací kód: DO ZBNR36 Nebo Sicurit - http://www.maxim-pneu.cz/cz/bezpecnostni-srouby-a-matice/bezpecnostni-srouby/m12x1-25/4976-sada-bezpecnostnich-sroubu-aez-sicurit-fs-m12x1-25x36-plochy.html Ty Sicurit mám a myslím že bezproblemový [upravil dne 25/10/13 21:49 od Radek Hurvajz]
    • 7
  13. Radek Hurvajz

    Volby do PSČR

    Neonku, asi jsi to nepochopil. Ono jit k volbám který jsou jako když u keře tleskneš a vyletí hejno ptáků kteří se nasledně vrátí, jen si sednou na jinou větev, nemá jaksi smysl. Stejně všechno pošprkají
  14. Radek Hurvajz

    VIN

    Suj dotaz napiš sem do vlákna k tomu určenému - [upravil dne 25/10/13 11:24 od Radek Hurvajz]
  15. Tady máš všechny, koukal bych asi po tech bez mechaniky http://www.alpine-electronics.cz/p/Products/head-units5
    • 14
  16. Kup něco od tyhle značky, maš tam USB takže CD nepotřebuješ a jinak budeš spokojenej - http://www.alza.cz/elektronika/alpine/do-auta/autoradia/18850225-v2247.htm#f&pg=1&pn=1&prod=2247&po=1
    • 14
  17. Pacho69, fatboy605, řešite tady ET a přitom dotaz zadavatele vlákna je na Zamykací kryty kol, držte se prosím tematu;) A vše co tu o ET pišete už na foru dávno je, a ne jednou. [upravil dne 24/10/13 17:17 od Radek Hurvajz]
    • 17
  18. Radek Hurvajz

    Noční hlídání

    Vendi: No a ted budou všechny vybraný, přes zimu Kata: no nevim jestli hluboké, ale velké určitě:D [upravil dne 24/10/13 00:47 od Radek Hurvajz]
  19. Radek Hurvajz

    Noční hlídání

    ChouLu, jééééé tady přece :D http://www.chatzy.com/55213319336412
  20. Radek Hurvajz

    Noční hlídání

    No ty tam nakoukneš a zase zmizíš, ono to neumřelo, jen jaksi nemaš tu trpělivost čekat až z někoho něco vypadne :D
  21. Radek Hurvajz

    Noční hlídání

    :D:D Jakejpak Boss moderatoros, ja jsem Boss adminos:D:D a ne ředkvička:D:D:roker No to sem JÁ [upravil dne 24/10/13 00:40 od Radek Hurvajz]
  22. Radek Hurvajz

    Noční hlídání

    No co to jeee?? Kateřina, ten malej vlasatej a Vendelínek, no to je nějakej chat tady nebo jak? To je hrozný tohleto, člověk tu chvili není a už se to tu zase mele:D:D:D:D
  23. To nebude monitorem
    • 18
  24. Radek Hurvajz

    Apple Macbook

    Pokud by jsme sehnali kupce tak asi jo, ale zatim o nikom nevime. O Macbooku vime, připadně se poptame a kdyby něco ozvu se, ale jinak v pohodě prodavej, myslim že to pujde celkem rychle, rozhoď inzerci a uvidiš.
  25. Radek Hurvajz

    Apple Macbook

    Za 20 je to prodejný určitě
×
×
  • Vytvořit...