Filson :D:D:D
No nevim, Champion, Bosch i Valeo mají držák taky plastový a stojí cca 800 kč, teda myslím bezraminkové verze a neslyšel jsem že by s tim měl kdokoliv nějaký problem, spiš myslim že to byla nějaká náhoda, blbej kus, čínská napodobenina nebo nějak poškozený držák
Protože Aerotwin jsou origo od Bosch;)
Tyhle Lidlovský neznam, ale klidně bych si je koupil, ta kvalita tam je celkem slušná u všech vyrobků tohoto typu
[upravil dne 28/10/13 11:32 od Radek Hurvajz]