Přejít na obsah

Radek Hurvajz

Moderátor
  • Počet příspěvků

    33 584
  • Registrace

  • Poslední návštěva

  • Vyhraných dnů

    111

Vše od uživatele Radek Hurvajz

  1. Radek Hurvajz

    Kde koupím nálepku F ?

    Měl jsi si objednat od Johna když nabizel - [upravil dne 5/2/14 23:00 od Radek Hurvajz]
  2. 3,8l oleje + 0,5l ty sragory, to je přesně 13,1% To jsou dvě pixly po 250ml Pišou max 15% [upravil dne 5/2/14 20:59 od Radek Hurvajz]
  3. Kupuju ho v Autoakku, ale jinak jsem někde tady daval odkazy i na technickou zprávu atd, pohledam to. Tady je popis - http://motofocus.cz/technika/2959,wynns-super-charge A tady jak to vypada - http://www.mazivashop.cz/product/wynns-super-charge-prisada-do-motoroveho-oleje-250-ml:422/ Tady je i ta technická zpráva - http://www.eshop-rychle.cz/fotky3039/fotov/_ps_1260Popis-produktu-supercharge.pdf [upravil dne 5/2/14 19:47 od Radek Hurvajz]
  4. Mě to bralo olej a už třetí vyměnu dávám od Wynns přípravek Super Charger, davam ho maximum kolik se muže dát a mezi vyměnama doliju max litr oleje, předtím to bylo tak 4 l cca litr na 2500km Motor je navíc tišší a je znát že lepe táhne. [upravil dne 5/2/14 18:00 od Radek Hurvajz]
  5. Radek Hurvajz

    Klávesnice (immo)

    Automatický režim jde jen s radio dálkou, s infra nejde, už jsem to psal nad tvým přispěvkem. Tzn, že pokaždý musíš zadavat kod, a to se potom ty kabliky po 10 letech prostě přelámou, no. co je na tom k nepochopení. A k tmu jak se kazí ti doporučuju projít si forum, najdeš tu toha fakt hromadu [upravil dne 5/2/14 11:41 od Radek Hurvajz]
  6. Radek Hurvajz

    Klávesnice (immo)

    Automatický režim jde jen u radio dálky, pokud má infra tek to NEJDE, to za prvé, za druhé kod z vyroby je 1111. Kod je zapsán v jednotce, už se to tu psalo milionkrát, dřive se to dělalo tak za 4000,- a nikdo krom par lidí to neuměl, dnes to umí vice lidí a cena bude nižší, ale je potřeba hledat, ono že někde pišou že umí odblokovat jednotku tak to neznamená že umějí P406. Tohle by stalo za to zkusit, ten Romanky to už dělal, možná by stalo za to pokusit se ho kontaktovat, i když už tu chvili nebyl - [upravil dne 4/2/14 23:58 od Radek Hurvajz]
  7. Medvědy 130kg to prej neunese, jen tam ležej těsně nad větrákem :D:D [upravil dne 4/2/14 20:07 od Radek Hurvajz]
    • 8
  8. Radek Hurvajz

    nejde zaradit jednotka

    Pokud se hybe je to normalní, pokud stojí a nepomuže ani puštění a znovu sešlápnutí spojky tak ybch fakt podezíral že ta spojka uplně nerozepíná
  9. Radek Hurvajz

    nejde zaradit jednotka

    Jedna otazka, auto jede nebo stojí když řadíš tu jednotku??
  10. Radek Hurvajz

    Klávesnice (immo)

    Pokud neznaš kod tak jsi pěkně v pr...., nechal bych servis ať se stará. No nic, odblokovat to jde, je to uložené v řídící jednotce, tady na foru bylo někde info kdo to dělá, zkus pohledat, jinak je taky možné vymenit ŘJ ale opět musiš znát kód immo. Připadně pokud víš kdo měl auto před tebou tak se ho zkusit na ten kod zeptat A k tomu borci co to podomacku odpojit, pokud vytahl jen konektor tak je to normalně rozumnej člověk, kdo by chtěl před každým startem vyťukavat nějakej kod? Navic to dělá jen problemy, lamou se draty, blbnou tlačitka, no prostě lepší to nechat odpojený [upravil dne 4/2/14 16:39 od Radek Hurvajz]
  11. Hele ja na to nemam moc času, ale materiály poskytnu, takže kdo chce muže čerpat tady odsud - http://radekhurvajz.over.cz/page.php?3'>http://radekhurvajz.over.cz/page.php?3 http://radekhurvajz.over.cz/request.php?9'>http://radekhurvajz.over.cz/request.php?9 http://radekhurvajz.over.cz/
  12. Miníku:o
  13. Jo pod víkem je to celý poblitý dokola, takže je to nejspíše ono, až se odmastí tak se musi zkontrolovat jestli to není i pod hlavou, ale asi ne
  14. Radek Hurvajz

    Snímač rychlosti

    Byli snimače se dvěmi piny a se třemi piny, takže možná že v tom, pak taky záleží na budíkách, muže být rozdíl třeba v počtu otaček snimače, elektronice atd:myslim. Vim jistě že 616070 má tři piny - viz [upravil dne 3/2/14 13:45 od Radek Hurvajz]
    • 8
  15. No jo, pravda, tuhle jsem taky našel, ale nevšimnul si že na kufru je ten prolis. Jinak ta Alfasud asi nebude mit platěnou střechu, spiš to je prostě sežraná plechová, podle zadního okna to je tak model z 1973 Ten motorovej prostor tomu odpovida uplně jasně, a kruhovej filtr je na boxeru [upravil dne 3/2/14 12:58 od Radek Hurvajz]
  16. Radek Hurvajz

    Co to je a na co?

    jo, při natírání bubnů jsem s tím otáčel bubnem :D:D
  17. Radek Hurvajz

    Co to je a na co?

    Je to na vymenu kola, pomocný trn, našroubuješ to misto šroubu a kolo na to pak navlíkneš a drží ti tam, potom až to chytněš šroubama tak tohle vyndáš, je to asi dobrá pomůcka ale moc se to nepoužívá
  18. No jo, je to tak http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/a/a9/Alfa_Romeo_Giulia_Super_13_Heck.jpg[/img]
  19. Misto Ritma to muže bejt klidně třeba Renault 6, těžko říct, to první není ani moskal, ani 204 či 304 Jinak nad pravým svetlem je nápis, kdo ho vyluští?? [upravil dne 2/2/14 23:29 od Radek Hurvajz]
  20. No zkus přihlašovací jmeno jen xpetrix, bez zavinače a domeny, jinak netušim, rozhodně by bylo lepší nastavit odchozí server od poskytovatele internetovýho připojení
  21. No to snad máš od poskytovatele ne? Nebo jsi to odesilal přes peugeot klub??
  22. Páčka na ovládání počitače?? Počitač se ovládá jediným tlačítkem na konci páčky stěračů. Nemyslíš páčku rádia?? Taková menší pod páčkou stěračů?
  23. Koukam prodavaš vložku od toho, no jsou k ní jen 4 klíče, ma jich být 6, to bych asi radši prodal taky
  24. Ty vole:D Já je daval uložit jako, protože vždycky zase vylezli :D:D
  25. To netušim, třeba se někde poptat, nebo si v obchodě prohlédnout balení
×
×
  • Vytvořit...