Automatický režim jde jen u radio dálky, pokud má infra tek to NEJDE, to za prvé, za druhé kod z vyroby je 1111.
Kod je zapsán v jednotce, už se to tu psalo milionkrát, dřive se to dělalo tak za 4000,- a nikdo krom par lidí to neuměl, dnes to umí vice lidí a cena bude nižší, ale je potřeba hledat, ono že někde pišou že umí odblokovat jednotku tak to neznamená že umějí P406.
Tohle by stalo za to zkusit, ten Romanky to už dělal, možná by stalo za to pokusit se ho kontaktovat, i když už tu chvili nebyl -
[upravil dne 4/2/14 23:58 od Radek Hurvajz]