Ono bude asi celkem problém se splést v ID, členství se bude nakupovat přes Eshop a tam vstoupíš jako přihlašenej, takže ti to udaje k platbě vygeneruje se správným ID. Ale je třeba ještě chvili vydržet
Aby jsi se nepo.... . Ty si SPZ schováváš aby ji na ulici někdo neviděl?? Nevidim jedinej duvod proč by sem tu fotku nemohl dát, není na ní nic než to co je běžně vidět na veřejnosti. A to že parkuješ jak parkuješ a ještě se kvuli tomu čílíš mi přijde celkem vtipný
Tak zkus kostru budíků, připadně rozpojit a zapojit konektory v budících, připadně prohlednout desku a pokud budou studeňáky tak proletovat. Celkem na to trpí, ale spíš teda co vím tak je to nejvíce u palivoměru a tachometru
Možná na novej model, na starej ani omylem, leda že by ještě Gabriel nebo kdo to tu poskytoval ten zapis přes SK Peugeot
Tak už ani přes Gabriela - http://www.peugeot-club.com/topic/93192-prehled-zadosti-zapsani-alternativnich-rozmeru-do-tp-172014-konec-podavani-zadosti-pridany-ceny-peugeot(sk/?hl=%20zaps%C3%A1n%C3%AD%20%20kol
No ono když se vlevo zvoliš forum, teda až to druhý v pořadí, tak to tam pak zustavá, přiště jdeš přimo do poslední otevřený založky
Jinak zpět o urovně od mista kde jsi mužeš kliknutím na pozici v řádku nad forem -
Peugeot Club → Peugeot obecně→ Pokec
Koukni sem - http://www.lenovoblog.cz/2014/01/vstup-do-biosu-boot-menu-obnovy-systemu.html
U WIN 8 Držet ENTER a dal F11
A nebo během spouštění Windows pomocí klávesy F8.