Topil jsem tak 15 až 20 min, pak si na prst dam kapku vody a hodim ji na kamen, jak jen prskne a zmizí je to OK, maso se musí ihned smažit škvařit a z každé strany mu stačí cca 4 minuty. Rameček mame taky, zespod jen dvě pasoviny, kamen praská, to je normání a ničemu to nevadí, pokud maš 5cm tak musiš rozpalovat dýl, top pod tím tvrdým dřevem, ma vyšší teplotu