Přejít na obsah

Radek Hurvajz

Moderátor
  • Počet příspěvků

    33 583
  • Registrace

  • Poslední návštěva

  • Vyhraných dnů

    111

Vše od uživatele Radek Hurvajz

  1. Topil jsem tak 15 až 20 min, pak si na prst dam kapku vody a hodim ji na kamen, jak jen prskne a zmizí je to OK, maso se musí ihned smažit škvařit a z každé strany mu stačí cca 4 minuty. Rameček mame taky, zespod jen dvě pasoviny, kamen praská, to je normání a ničemu to nevadí, pokud maš 5cm tak musiš rozpalovat dýl, top pod tím tvrdým dřevem, ma vyšší teplotu
    • 63
  2. Hele hele, nerozmazavejte to tu prosim do dalšiho vlakna, kdo to tu ma uklizet
  3. Teplota tání Hliníku je 660 °C takže bych to moc nepokoušel:D Na grilování potřebuješ tak 240 °C takže pokud se dodrží určitá vzdalenost tak by to snad jit mohlo [upravil dne 24/6/12 21:28 od Radek Hurvajz]
    • 63
  4. Je to žula, dostal jsem ho od znamýho co dělal v kamenictví, sehnat ho už bohužel nemužu, už tam nedělá, ale myslim že ti to udělají kdekoliv. Tlouštka je cca 3cm, rozměr 60x40 myslim
    • 63
  5. Jo jo, udirnu, topeniště je zepředu a udirna je z druhe strany. Cele je to tatova práce, ja jen pomahal s nápadem [upravil dne 24/6/12 10:38 od Radek Hurvajz]
    • 63
  6. Co tak napsat co to je za soubor kterej chybí?
    • 15
  7. Radek Hurvajz

    406 - jak silnou baterku?

    62 Ah je doporučeno vyrobcem, stačilo by i 55Ah pokud nemáš moc elektrozařizení, jako třeba naročnou muziku. Vejde se tam i 74Ah, měl jsem ji tam taky asi 5 let
    • 7
  8. No škrabka všechno nevzala, zustali hnědý fleky, uvidim jak to omyju zitra, pišou že kdyžtak mužu nerez dratěnkou, bez chemie samozřejmě
    • 63
  9. Tak jsem konečně dneska testnul leštěný kámen, musim říct že super. masičko mňamozní, připrava na tom kameni fakt perfektní, jen nakonec to čištění, ale i tak prostě parada. [upravil dne 23/6/12 20:05 od Radek Hurvajz]
    • 63
  10. Já možná, ale ostatní to nejspiš nenašli;)
    • 50
  11. To neznáš, koukni na klavesnici kde je Z a Y;)
  12. Tady jsou fotky ode mě - http://uloz.to/xwMcxnw/kokorak-rar A jeden navrh na tohle vlakno, nebylo by dobrý ho zavěsit nahoru do uskutečněnejch srazů aby se nemuselo po každám srazu hledat? Že to visí v Pokecu mě teda vubec nenapadlo:( [upravil dne 21/6/12 12:19 od Radek Hurvajz]
    • 50
  13. No dneska byl Wanpe u mě, větrák asi spíná dobře, je tam jedna vrtule, s jednou rychlostí podle serviceboxu, na chladiči je teplotní spinač, ale po zastavení byla voda na max a za hodinu klesla hladina dolů a dolilo se cca pul litru vody, nějaký divný. Bud je to zavzdušněný nebo to někde mizí. Vim o dvou odvzdušňovacích místech, a to u termostatu a na kolínku k topení, je ještě někde třetí odzvzdušňovák??
    • 33
  14. No dopr.. značka H2O a hlava s jednim uchem, a ja na to čumim co že to vlasně je
    • 12
  15. Když jsem přesedl ze škody 105 do 406tky takm jsem se při první noční jizdě zhrozil, 105tka svitila tak 5x líp, no do světel putovali lepší žárovky od osramu a je to lepší, ale dokonalý to není.
    • 44
  16. tak zkus ty zbylý, na ty jsem nějak krátkej
    • 12
  17. 4 - 100 krát nic umořilo vola 17 - koho chleba jíš toho píseň zpívej
    • 12
  18. Moje fotky na Rajčeti - http://radekhurvajz.rajce.idnes.cz/36._sraz_Peugeot_clubu_-_ATC_Kokorinsky_Dul_2012 [upravil dne 18/6/12 15:51 od Radek Hurvajz]
  19. Pe.Tr řikal 90 aut, ale je možný že to trochu nesedí, počkej ještě jestli to upřesní přímo on
  20. No a, tak ať si ukažou, když to dokažou. Nepřemejšlej o kravinách a koukej dojet.
  21. Vole, to byla naražka na tvuj motoobleček:D:D
  22. To ne já, to Petr tady nabizi pujčení:D:D
  23. Peto, myslíš tenhle?? nebo nějakej jinej:D:D:D
  24. Hele u mě a Peti je v chatce misto na zemi, když bude nejhuř tak vas tam nakopu:D
×
×
  • Vytvořit...