Přejít na obsah

Radek Hurvajz

Moderátor
  • Počet příspěvků

    33 593
  • Registrace

  • Poslední návštěva

  • Vyhraných dnů

    111

Vše od uživatele Radek Hurvajz

  1. Radek Hurvajz

    Co je to za auto? (po x - té)

    To není Ford;)
  2. Hlavně bacha na ty magnety aby jsi je nedal blízko HDD v počitači, ja si takhle smazal celoroční práci;)
    • 15
  3. S tim doma přitapime, a s timhle - jedu chlazení v PC
    • 15
  4. Sicurit, sicublock, sicustar, nebo AEZ Blocky http://www.siculocks.eu/cz/produkte/ http://www.alcar.cz/6568_CZ.htm [upravil dne 30/11/12 21:46 od Radek Hurvajz]
    • 33
  5. Radek Hurvajz

    Co je to za auto? (po x - té)

    Šikovnej;)
  6. Radek Hurvajz

    elektrika-blinkry brzdy

    No a motor to má jakej?? Jinak dej si auto a motorizaci do podpisu, vyhneš se přiště podobnemu problemu.
    • 6
  7. Jj, nejlepší je asi natlouct na to nějakej ten ořech, když ne tak trubku a zevnitř svařit A vidiš to jo, zrovna tebou použité slovo ořech a co vyjede - http://www.google.cz/cse?cx=partner-pub-2880450131721433%3A3n1fkz7gno4&ie=windows-1250&q=o%F8ech&sa=Hledat&siteurl=www.mylms.cz%2Fpeugeot.php&ref=www.peugeot-club.com%2Fforum%2Fviewthread.php%3Ftid%3D116841&ss=0j0j2#gsc.tab=0&gsc.q=o%C5%99ech&gsc.page=1 [upravil dne 30/11/12 21:03 od Radek Hurvajz]
    • 33
  8. Radek Hurvajz

    elektrika-blinkry brzdy

    Koblih, pěknej novej.
    • 6
  9. Radek Hurvajz

    Co je to za auto? (po x - té)

    Jo ty se dělali určitě v Italii:D:D
  10. Jééé. Ještě že mam dovolenou až do 4 ledna:D
  11. Koblichu, nechlastej:D
    • 33
  12. Tak třeba ve Velorexu stačilo ten spinač vyčistit Mimochodem mysliš že dotaz s názvem \"elekrika\" někdo někdy najde pomocí hledání, např. To se pak každej diví že nemuže nic najít když chyběj pismenka i v nazvech. To teda krom toho že chybí motorizace k tomu velorexu či co to je [upravil dne 30/11/12 20:49 od Radek Hurvajz]
    • 6
  13. Radek Hurvajz

    Co je to za auto? (po x - té)

    Ti Italové ale vyrobili zase divnej car:bojim
  14. Bože:D Tak pomalu. Na tomhle foru existuje hledání nebo Google hledání, obojí najdeš na horní liště, no a tam vyhledáš pomocí vhodných slov jestli už ten problem někdo před tebou neřešil. A jak ti tu už další naznačují tak se to tu řeší každou chvíli, takže skus hledat Třeba [upravil dne 30/11/12 20:39 od Radek Hurvajz]
    • 33
  15. Radek Hurvajz

    Chlazení PC

    Jo přes 100 už je to masakr, Grafika do 80° ale i to je dost, mam Nvidii 9600GT Overclock Edition a nejde mi přes 65° ani po dvou hodinách hraní. Je duležitý aby chladič dobře odebiral teplo z čipu, kdyžtak sundat, očistit, nanest teplovodivou pastu a chladič dat zpět. A taky jestli nekecá ten Speed FAN, kdyžtak si nainstaluj widgety do win 7 odsud - http://addgadgets.com/ a na měření teplot použij jejich PC meter
    • 40
  16. Který pivo, mysliš tu plynovou bombu s regulatorem co je vedle sporáku? :D:D
  17. Radek Hurvajz

    Chyba DVD na NB HP

    No vidiš, už jsem psal dřiv vyčistit registry.
    • 27
  18. No ja ho taky kupuju, ale s vědomím že polský afery s jidlem jsou skoro stejný jako ty český:D:D [upravil dne 29/11/12 22:08 od Radek Hurvajz]
    • 31
  19. Ja myslim že nepotřebuje Hever, že potřebuje něco zcela odlišného, prostě jiného než mají ostatní aby měl ten pocit že to jinej nemá, to ani tak není jenom o tom heveru;)
    • 60
  20. No protože je nízkej, v Kelly je myslim levnější, ale pro nazornost jsem vzal tenhle no Ale když má na podvozek, na vany, tak musí mít i na tohle [upravil dne 29/11/12 21:49 od Radek Hurvajz]
    • 60
  21. Neřikej mi že tam tohle nedostaneš - http://www.rucni-naradi.cz/proma-hzn-2-5#technicke-parametry je to 85mm
    • 60
  22. Počkej to je Trabant, ne popelnice:D
    • 60
  23. Tohle pod to dostaneš ne??
    • 60
  24. Radek Hurvajz

    Zamykání

    Jo je v techničáku, koukni tam;)
    • 30
  25. Radek Hurvajz

    Chyba DVD na NB HP

    Co tohle - http://h20000.www2.hp.com/bizsupport/TechSupport/Document.jsp?lang=en&cc=us&taskId=110&prodSeriesId=3356620&prodTypeId=321957&prodSeriesId=3356620&objectID=c01895589 Koukni na Bod 6
    • 27
×
×
  • Vytvořit...