Jo přes 100 už je to masakr, Grafika do 80° ale i to je dost, mam Nvidii 9600GT Overclock Edition a nejde mi přes 65° ani po dvou hodinách hraní. Je duležitý aby chladič dobře odebiral teplo z čipu, kdyžtak sundat, očistit, nanest teplovodivou pastu a chladič dat zpět. A taky jestli nekecá ten Speed FAN, kdyžtak si nainstaluj widgety do win 7 odsud - http://addgadgets.com/ a na měření teplot použij jejich PC meter