Přejít na obsah

Radek Hurvajz

Moderátor
  • Počet příspěvků

    33 584
  • Registrace

  • Poslední návštěva

  • Vyhraných dnů

    111

Vše od uživatele Radek Hurvajz

  1. Ale prd hermafrodit, jen špatně sesazený díly, koupíš druhou s chlapeckou hlavičkou, ptotom přehodíš hlavy na tělíčkách a máš krásněj zdravej pár:D:D:D
  2. Radek Hurvajz

    eshop - platba pouze kartou

    Když se ti do toho nechce není přeci problem to koupit jinde, ne?
  3. Ono je to všechno hodně podobný, pár věcí je trochu jiných, ale to si zvykne
  4. Jenže v době kdy Medvěd řešil ten problem byl ještě tento počitač nedostupný a nikdo necěděl že se bude prodavat, navic se nevědělo že Medvěduv počitač je ve stavu po třech infarktech a těsně před odchodem do křemikovýho nebe
  5. Starý stroj: 2x disk IDE 20GB a 40GB, oba disky poškozené, vadné sektory apod, HD Sentinel hodnitil životnost jednoho na 19% a druhý cca na 50%, jinak stará P4 a nějaký 512 nebo giga ram, ted nevim. K měněným kondíkům, ted jsem doma přetahoval komplet data do nového a vyndaval jsem disky, takže na desce kondiky jsou vyměněný vedle procesoru, ovšem mezi PCI sloty je jeden nafouklej a u RAM je nafouklej druhej, tam není co řešit. Nový stroj: sata 160GB, 2GB RAM a Intel Core2 Duo 2,33Ghz, za super cenu, nainstalovaný nový windowsy už ne XP, no prostě Medvěd skočil o století vpřed [upravil dne 11/1/14 13:06 od Radek Hurvajz]
  6. Vtip, kterej musíš poslat dál...MUSÍÍÍÍŠ kandiduje na vtip letošního roku... Franta a Pepík se chtějí pořádně ožrat a zjistí, že mají posledních 50Kč. Pepa je vezme a koupí za ně kus kabanosu. Franta je na něj naštvanej: \"To se ti povedlo, za co teď půjdeme chlastat...\" Pepa na to: \"Mám super nápad ....uvidíš! Půjdeme do hospody, objednáme 2 vodky, já si strčím ten kabanos do poklopce ty si klekneš na kolena a strčíš ho do huby...\" Domluveno uděláno. Šli do hospody, objednali 2 vodky, Pepa si strčil kabanos do poklopce, Franta si kleknul a začal mu ho kouřit... Hospodský se vytočil, že takové prasárny ve své hospodě nestrpí vyrazil je bez placení.. Situace se opakuje... ve druhé hospodě, ve třetí hospodě...atd.,. Před desátou hospodou běduje úplně ožralej Franta, že ho bolí kolena, huba že už má toho naprosto dost!!! Na to Pepa: \"A co mám říkat já ? U třetí hospody jsem ztratil ten blbej kabanos !!!!
  7. Není mi nikdy zima, pak nepolezu do auta s dvěma promile, a za třetí si nepletu pedály, a už vubec nemám plecháče No, a až jim dojde že stál na invalidech tak mu napařej ještě pokutu jak prase 1U6 6000 to je taky pěkný No, a ještě navíc ma snad od srpna propadlý povinný [upravil dne 10/1/14 22:55 od Radek Hurvajz]
    • 8
  8. Hele nebuďte drzí joo:D:D Tohle se mi stát nemuže [upravil dne 10/1/14 22:30 od Radek Hurvajz]
    • 8
  9. No jo, to je servis fakt, kolik takových vláken tu ještě budeme mít, to nestačí jedno, v pravidlech je napsáno používejte hledání než se zeptáte, jinak by tyhle všechny dotazy byli v tomhle vlákně -
  10. Jiný chrapající člověk je k dispozici připadně, pokud mě nestahne Peta
  11. Takže, ubytko je zamluvený předběžně, v pondělí to musim potvrdit a potřebuju znát přesný počet lidí kteří budou spát. Cena je 325,- za lůžko. Snídaně je možná a domluvime se s personalem restaurace na místě v sobotu.
  12. Koukni do prvního přispěvku. Možná se přidá Peta, ale ten to ještě neví, dá vědět
  13. Ok zavolam tam a zařidim to.
  14. Supeer. Mame si zabukovat pokoje, nebo tam někoho znáš? Jo a oběd je teda v Aquarestauraci? [upravil dne 9/1/14 21:25 od Radek Hurvajz]
  15. Mám dotaz na ubytování v Černé hoře, ví tam někdo o něčem?? Ten Hotel v Pivovaru je celkem cenově mimo, takže tam ne Takže, jestli je cena v Hotelu Aquapar 310 za lužko tak to vypadá že Já , Punkač, Přema, Petra, Elton by přespávali, přidá se někdo aby se to zamluvilo najednou? Takže by možná stalo za to nechat místo srazu puvodní [upravil dne 9/1/14 20:37 od Radek Hurvajz]
  16. No, to nevim, teda, jako asi mě to nevadí, ale když bych spal tak v Hotelu sladovna noc stojí 1600:o a av Aquaparku 310,- A Pivovarskej sraz bez piva si neumim představit [upravil dne 9/1/14 19:13 od Radek Hurvajz]
  17. Radek Hurvajz

    usporne auto na dialnicu

    No to by jsi měl;)
  18. Radek Hurvajz

    co chctít za zneužití fotky

    Je tam stejná jako tady co jsi daval hned první http://auto.bazos.cz/inzerat/31033666/Parkovacky-2xLED-Super-Modra-T10.php A na obou je v pravym dolnim rohu logo Hyperinzerce [upravil dne 9/1/14 17:30 od Radek Hurvajz]
  19. Radek Hurvajz

    co chctít za zneužití fotky

    Tady maš taky nějakou - http://autobazar.slovenskainzercia.sk/auto-tuning/inzerat/823383-predam-led-doplnky-svetla-parkovacky-ponuka-liptovsky-mikulas/
  20. Radek Hurvajz

    1.8 81 kw aký olej ?

    total quartz 7000 10W40 balení 5 L se da na internetu pořidit okolo 500 kč, připadně autokelly a sleva řadneho člena klubu a vyjde na cca 590, což je meně než z netu s poštovným
  21. Tohle je návod na opravu, ne inzerce!! Děkuji za pochopení Charlie, to by jsi mohl vědět a připadně novačka nasměrovat. massic: Dej si poptavku do sekce inzerce/náhradní díly - koupím. Díky [upravil dne 8/1/14 21:22 od Radek Hurvajz]
  22. Ja čistim pčitač tak jednou za pul roku, někdy i drív, bordel se tam dostane i když mam před větrakem filtry. Jinak co jsem kdy čistil lidem tak jsem už viděl i horší, takovej kompl ze školní kuchně, to byla lahůdka, jak kdyby do toho ńastříkali mazut s prachem
  23. Radek Hurvajz

    RT3

    co si to dát do inzerce jako poptávku??
  24. Koukám do toho seznamu na začátek a jsem tam dvakrát, kua, že bych něco prošvih??
  25. To by jsi mohl
×
×
  • Vytvořit...