A teď mi řekni, kolik procent prodejů u aut, které jsou fleetové, operáky a v drtivé většině slouží jako služební je benzín? Pro mě naprosto přirozený výběr. Velký auto, požadovaná malá spotřeba, výkon, krouťák... Co ti vyjde? Nafta. Může se ti nelíbit, ale je to tak. Automobilkám se nevyplatí nabízet základní benzín, střední výkon a špičkovou výbavu se super motorem. Protože v prodejích stále vede nafta. A hlavně jde o peníze, eko normy, různá nařízení a zase o peníze. Není to jen o českém trhu plném českých balíků kvůli kterým se podělaly automobilky.