Přejít na obsah

radim.1008

Vedení
  • Počet příspěvků

    16 417
  • Registrace

  • Poslední návštěva

  • Vyhraných dnů

    122

Vše od uživatele radim.1008

  1. Můžu poprosit o výpis výbavy z VF3YDDMHC11948878 Děkuji
  2. radim.1008

    RT6 - BT audio

    Taky jsem nepřišel na to jak pustit muziku přes BT. Mobil Sony Xperia M4. Tak jsem to vyřešil rádiem Beat.
  3. Změř ty díry a když počkáš do večírku. Tak potom tu chemickou kotvu a přes podložky to opřít o fasádu.
    • 15
  4. Nikdy nevíš Jestli je dám na auto o týden dřív nebo později je asi jedno.
  5. Prý velký auto, no nevím nevím. Zítra jedeme přezouvat.
  6. Přesně. Případně velká podložka na fasádu. Jak velký šrouby budeš dávat? M12?
    • 15
  7. radim.1008

    Denní svícení 407 SW

    Asi nějaký matematik.
    • 14
  8. Včera. Když tam byly jedničky a sedmička vypadalo to líp.
  9. Nevěřím, že by jsi Pežumu prodala. Na pojíždění po městě dobrá, ne? Blatník vyměnit a jezdit dál, pokud máte pro ni využití.
  10. radim.1008

    306 HTB - Modrý Lev

    Já mám čirý. Jen Depa, který jsou žlutý, po pravého při pořádném dešti teče a moc nesvítí. Tak kdyby se někde našli origo Valea v pěkným stavu, neváhal bych.
  11. radim.1008

    Nová 5008

    Ty srando.
    • 84
  12. radim.1008

    306 HTB - Modrý Lev

    Když ji miluješ, není co řešit. Světla v áčkovým stavu tam nebyly?
  13. 23.10. - 29.10.2017 http://us12.campaign-archive.com/?u=fb4106388073072d79a5e66ad&id=8043c73095
  14. radim.1008

    306 HTB - Modrý Lev

    Můžeš mi říct, kde nakupuješ?
  15. radim.1008

    Nová 5008

    Zajímavé srovnání benzín/nafta a vyzkoušení praktičnosti.
  16. radim.1008

    nová 2008

    Kásný auto a hned výbava GTline. Trochu se o autě rozepiš. Motor 1.2 Puretech?
    • 19
  17. radim.1008

    Nový Peugeot 508 už jezdí

    Jo ta spotřeba u benzínu je pravda. Máme 1.8TSI a naposledy v tom svítila spotřeba 12/100km. Že je to teď víc v servise než na place je věc jiná. Je to od VW. To byl omyl. Teď jsou v plánu tři obměny, tak jsem zvědav. Nafty půjdou do světa, co mají každá přes 400tis.km. Až na vzhled tomu mnoho moc není.
  18. radim.1008

    Nový Peugeot 508 už jezdí

    A teď mi řekni, kolik procent prodejů u aut, které jsou fleetové, operáky a v drtivé většině slouží jako služební je benzín? Pro mě naprosto přirozený výběr. Velký auto, požadovaná malá spotřeba, výkon, krouťák... Co ti vyjde? Nafta. Může se ti nelíbit, ale je to tak. Automobilkám se nevyplatí nabízet základní benzín, střední výkon a špičkovou výbavu se super motorem. Protože v prodejích stále vede nafta. A hlavně jde o peníze, eko normy, různá nařízení a zase o peníze. Není to jen o českém trhu plném českých balíků kvůli kterým se podělaly automobilky.
  19. radim.1008

    Nová 308

    Test faceliftované 308mičky, moc se mi to líbí.
  20. radim.1008

    Roman Bazi - 306 Cabrio

    Jj, Roman jezdí s hardtopem.
  21. radim.1008

    Roman Bazi - 306 Cabrio

    Cyclony mu sluší.
  22. Je to akorát vůči okolí a okolnímu porostu. [emoji14]
  23. Ty máme doma taky. Nepostavil, je to akorát. V plánu bylo jedno popředu a druhé pozadu. No tak jsem tam ze zvyku nacouval no. Jen jsem si neuvědomil, že sedím v druhým autě.
  24. radim.1008

    Gratulace k svátku

    Všechno nejlepší Lukášům. @ChouLu@skuci a další.
×
×
  • Vytvořit...