Economy mod nesvítí, protože máš nabitou baterku. Rozsvítí se po klesnutí napětí v baterce, třeba když necháš dýl hrát rádio, tak skočí tato hláška a zmizí až po nastartování. Nejde s hláškou ani zavřít okno, musí se nastartovat. Když to nezatočí startérem, tak to může být problém v něm samotném nebo někde po "cestě" v kabelu. Bych zavolal toho odborníka, co se v tom vrtal, aby se na to přijel podívata případně odtáhnout do servisu.