Přejít na obsah

radim.1008

Vedení
  • Počet příspěvků

    16 412
  • Registrace

  • Poslední návštěva

  • Vyhraných dnů

    122

Vše od uživatele radim.1008

  1. To moc dlouho plachta nevydržela. A kufr máš akorát, když se do něho takhle pěkně vejde sada kol.
  2. Kde je bouda na Forzu?
  3. O půl deváté -10. A zrovna dnes, když jsem musel na rehabilitaci.
  4. Nevytáhne, z Octavky se hodil zatím akorát držák na baterku. Už je objednaný nový za 1650,-.
    • 68
  5. Takhle mi to doslova přišlo od kámoše, co se v tom hrabe.
  6. Startér úplně v
  7. radim.1008

    Optiway servis

    Moje 5008 měla zaplacený Optiway a s každou závadou byla v autorizáku podle výpisu. Ale kdesi v Belgii. Někdo to řeší takhle, jiný to řeší sháněním a přemlouváním v jiných servisech. Nechal bych si to vysvětlit prodejcem. Od toho tam je, aby ti odpověděl na tvé otázky.
    • 11
  8. Economy mod nesvítí, protože máš nabitou baterku. Rozsvítí se po klesnutí napětí v baterce, třeba když necháš dýl hrát rádio, tak skočí tato hláška a zmizí až po nastartování. Nejde s hláškou ani zavřít okno, musí se nastartovat. Když to nezatočí startérem, tak to může být problém v něm samotném nebo někde po "cestě" v kabelu. Bych zavolal toho odborníka, co se v tom vrtal, aby se na to přijel podívata případně odtáhnout do servisu.
    • 50
  9. radim.1008

    Dacia Duster

    Jenže on je nekupoval u dealera, ale gumy a disky zvlášť jinde. A takhle to má bez dohadování. Oni totiž dealeři Dacie nejsou zvyklý moc na smlouvání a nabízení nějakých nabídek.
  10. radim.1008

    Dacia Duster

    I auto koupený v lednu bude z výroby na letních. Potom už je to na prodejci, jestli ti přihodí třeba se slevou zimní komplet. Tátovi takhle před deseti lety prodali Forda na letních se zimními komplety, které před předáním nazuli na auto.
  11. radim.1008

    Dacia Duster

    Jak už jsem ti psal, gratulace a ať slouží. Ještě tak Dacie smrdí lepidlem? Logan "voněl" pořádně.
  12. radim.1008

    Polští řidiči

    U těch starších stačí vytáhnout pojistku. U euro 6 už to nejde.
    • 28
  13. radim.1008

    Polští řidiči

    Jo Poláci jsou tady jak urvaní. Jezdí tudy do a z Kvasin. Tahle dodávka v tom videu byla známá. Někdy člověk zírá, na jakých místech jsou schopní předjíždět. Nejlepší jsou ti, co jezdí s Tomexem autobusem.
    • 28
  14. radim.1008

    Polští řidiči

    Tak tady jedni dozávodili. Ještě, že nevzali nikoho sebou. http://tn.nova.cz/clanek/pri-nehode-na-pardubicku-zemrel-clovek-dalsich-je-pet-zranenych.html#pg_image_number
    • 28
  15. Nejdřív tě "umravním", necituj předchozí příspěvek, když hned na něho odpovídáš a nedávej víc odpovědí za sebou. Použij Upravit a dopiš to za Edit: Asi týden na chladič klimatizace, ale jiní by mohli povyprávět. Třeba se ozvou sami.
  16. Tak to jsem zvědavej, jestli se něco s rychlostí dodání dílů změnilo. Co ti půjčili?
    • 19
  17. 26.11. - 2.12.2018 https://us12.campaign-archive.com/?u=fb4106388073072d79a5e66ad&id=aa0a6bd4c1
  18. Tam je to zase třikrát denně Antipollution fault, nevíte co s tím?
    • 28
  19. Vyčkej času, přijde ti email s odkazem.
  20. radim.1008

    P-508 SW - nový kůň ve stáji

    Pěkný auto. Nechával jsi si kouknout na VIN? Taky mám z Belgie, kupované v Peugeotu. Máš v něm taky v koberci jemný písek? Našel jsem pod zadními sedačkami, na jaře půjdou ven a pořádně to vezmu vysavačem. Edit: ta hrana asfaltu se povedla.
    • 11
  21. radim.1008

    Potkal jsem klubáka...

    Poznáte někdo? Našel jsem na bazoši. Prodejce Choceň.
  22. radim.1008

    Co jste dnes udelali...

    Ať slouží Franto, klidně mu založ vlákno v Našich kárách.
  23. Druhý díl testu https://www.garaz.cz/clanek/peugeot-308-sw-gt-jako-rodinny-prepravnik-zabodoval-21000548?dop-ab-variant=2&seq-no=2&source=hp
  24. Byla to 306ka? http://www.orlicky.net/index.php?id_zpravy=12697772761543003340&fbclid=IwAR1BG9QROQWtsu2gjMeKKmxe9onoQDtQ9wPcjgRDPIA0QSTIpOaU3a-Ec8g Podle zrcátka a vršku palubky, bych si tipnul, že byla.
  25. Smutný takovýhle jednání. Tady byl naposledy 12.února 2017.
    • 26
×
×
  • Vytvořit...