Přejít na obsah

radim.1008

Vedení
  • Počet příspěvků

    16 414
  • Registrace

  • Poslední návštěva

  • Vyhraných dnů

    122

Vše od uživatele radim.1008

  1. radim.1008

    508 davidford

    Pořád?
  2. radim.1008

    Držák na nápoje

    To vypadá dobře. Na 3D tisk to je bez hran. Nevím jestli bych ho využil, ale líbí se mi. Kafe nepiji a na vodu mi postačují kapsy ve dveřích nebo na 1/2l lahev v tunelu.
  3. radim.1008

    Co jste dnes udelali...

    Jako manželka dodělávala, jo?
  4. Dnes v Žamberku Tesla X s RZ BYE BYE25.
  5. radim.1008

    Peugeot 206 RC

    Končíš u Domanskýho?
  6. radim.1008

    308 GTi by Peugeot Sport by MilanF1

    Tak to jsi potom zase prase ty. Záleží taky, co v tom autě děláš a kolik v něm trávíš času.
  7. radim.1008

    Co jste dnes udelali...

    Tak dnes nastal poslední den krásné třítýdenní dovolené. Proběhlo moře v Chorvatsku, válení se doma, nějaká práce kolem baráku, trávu jsem ale nesekal. Není co, trávník jak sahara a to tu i párkrát pršelo. Koupání u kamarádů v bazénu, už vím, na co budu šetřit. Nějaká návštěva kamarádů a rodiny a včera dopoledne v lese. Kůrovci se v tomhle počasí daří velmi dobře. No a zítra s radostí a úsměvem v pět ráno vstát a hurá do kolbenky. Jak mě se nechce...
  8. V Žamberku bílá současná Q7 s RZ SPZ 77777 a to i se třetí značkou na nosiči kol.
  9. radim.1008

    Nový Peugeot 508 už jezdí

    Hádám, že je tam něco o tom, že 1.6ka je na GT málo a chtělo by to větší objem. Trefil jsem se?
  10. radim.1008

    zoom zoom 6ka

    Všechno pěkný, ale ta koncovka ne e. Vůbec se tam nehodí.
  11. V devět večer ještě venku 28, doma skoro 30stupňů. Obloha vymetená. Dneska budu asi přes noc na balkóně s pivem v ruce.
  12. To teplo mi asi leze na mozek. Zase mě to chytá. https://www.sauto.cz/osobni/detail/peugeot/306/17898571?goFrom=list Tenhle je hezčí. https://auto.bazos.cz/inzerat/92675107/Peugeot-306-cabrio.php Chci ale do zimy ještě střechu na stání.
  13. Ale asi viděli, je to tu taky.
  14. Jedeme v pátek, v kolik to ještě nevím, ale asi půjdu o hněco dřív z práce. Abychom tak v šest byli v kempu. Se ještě můžeme domluvit. Skoro, ale jen 50km.
  15. Žamberk po 11ce do Hradce a po dálnici do kempu. Necelých 300km a tři a půl hodiny cesty.
  16. Vím, že se odírá barva u bočních posuvných dveří. Podle mě za to může stejně tvrdý gumový těsnění jako u 5008.
  17. Bez toho to není kompletní.
    • 6
  18. Do Promajny jsme se prošli podél pobřeží a pěkná procházka. Bydleli jsme u křižovatky na Krvavici. Jak to je dlouho, co jsi tam byl? S cenou jsme byli o 20euro výš. Ono i mýtné zdražilo. Ale tunel Sv. Ilja z dálnice na pobřeží je už bez poplatku.
  19. Tak proto se před tím tunelem opaloval četník na motorce, když jsme jeli domů. Aha a já si říkal, co tam dělá, tak sám. Moje spotřeba taky mohla být nižší. Už ten rozdíl v průměrný rychlosti.
  20. Co 3hodiny? To by mě jeblo. To jste stáli na pumpě a nechtěl vás pustit na dálnici? Nebo to vůbec nejelo a Slovinci dělali drahoty? Jinak gratuluji k lepší spotřebě.
  21. Objeveno na Fb
  22. To je snad trestný čin, ne? Takhle večer dělat chutě. Vypadá to moc lákavě.
  23. radim.1008

    Klima 5008 1,6l 84kW

    Přes FAP? Začneme jinak, předně vítej na fóru. Nejdřív se trochu rozkoukej a vpravo nahoře je políčko hledat. Ne hned plácnout dotaz do první sekce, kterou najdeš. Přeji ti, aby jsi se brzo zorientoval a našel odpověď a rady ke svým dotazům.
  24. radim.1008

    Nový Peugeot 508 už jezdí

    Další test.
×
×
  • Vytvořit...