Tak dnes nastal poslední den krásné třítýdenní dovolené. Proběhlo moře v Chorvatsku, válení se doma, nějaká práce kolem baráku, trávu jsem ale nesekal. Není co, trávník jak sahara a to tu i párkrát pršelo. Koupání u kamarádů v bazénu, už vím, na co budu šetřit. Nějaká návštěva kamarádů a rodiny a včera dopoledne v lese. Kůrovci se v tomhle počasí daří velmi dobře. No a zítra s radostí a úsměvem v pět ráno vstát a hurá do kolbenky. Jak mě se nechce...