Přejít na obsah

radim.1008

Vedení
  • Počet příspěvků

    16 412
  • Registrace

  • Poslední návštěva

  • Vyhraných dnů

    122

Vše od uživatele radim.1008

  1. To chceš jako pro sebe? Nebo i pro rodinu? To radši už 307cc jestli to musí mít sundávací střechu. @Radek Hurvajzjak to myslíš nejproblémovějšího Peugeota? Myslím, že to by se dal najít jiný.
  2. radim.1008

    Partner tepee alias Šeďoch

    Pěkný auto. Ať slouží k plné spokojenosti a bez nehod.
  3. radim.1008

    Sytičovo stádečko

    Vypadají peckově.
  4. Chtěl jsem sobě a @Zůzazaplatit prodloužení členství a po rozkliknutí odkazu z emailu mi to píše, že je faktura po splatnosti, přitom v emailu je datum splatnosti 02/07/2019 To je buď 7.2.2019 nebo 2.7.2019 Tak to mám poslat bez spárování v eshopu nebo jak? EDIT: Tak jsme to vyřešili, po rozkliknutí faktury v emailu jsem klikl na obnovení: Řádné členství na rok. A pod obrázkem kartičky klikl na obnovit a vygenerovalo mi to novou fakturu pod číslem 3859 a 3860. Zaplaceno po třech stovkách a budem čekat na jednu obálku se dvěmi kartičkami.
  5. radim.1008

    MY PEUGEOT APP

    Je to důležitá informace pro uživatele fóra? Vítám tě na fóru a doporučuji nejdřív přečíst pravidla. Dotazy se vkládají do sekce, k tomu určené nebo se dá dotaz připojit již k existujímu vláknu, které najdeš pomoci hledání vpravo nahoře jak je lupa. Edit: než to nadatluju, tak mi to někdo přesune.
  6. radim.1008

    Za kolik tankujete?

    Dnes jsem poprvé použil TankKartu od Benziny, která dává slevu 0,60Kč na obyč paliva a 1Kč na Vervu. V Žamberku na Benzině Efecta95 před slevou 30,60,-.
  7. Dnes ráno v osm -13°C. Sluníčko a spousta sněhu. Krásně se na to kouká z tepla domova.
  8. Ale ten výsledek a pocit z tý práce na vlastním.
  9. Možná i přimrzl. Bylo -1°C Nemohl jsem vycouvat, nejdřív si to hráblo a po rozhoupání to už šlo.
  10. Dnes jsem lehce zapadl u baráku při odjezdu na kontrolu do nemocnice. Přesněji na místě stání. Stačilo vypnout ESP a auto dvakrát rozhoupat.
  11. Dnes v Ústí nad Orlicí černý Mitsubishi Colt s RZ MAX DONEY a fialovými parkovačkami. A oranžový Jeep Cherokee IAM LUCKY.
  12. Taky dnes vysvitlo sluníčko. Zima jak má být.
  13. 28.1. - 3.2.2019 https://us12.campaign-archive.com/?u=fb4106388073072d79a5e66ad&id=ab29d73ba1
  14. radim.1008

    Spojka

    Že se jedná o robota jsem věděl, protože když se tazatel ptal, založil nebo napsal do třech vláken najednou. Jestli jsou jeho dotazy smazaný nebo sloučený už je teď jedno. Základ je v klidu napsat o co mi jde a hlavně, chovat se zde slušně.
  15. Narazil jsem na youtrubce na starší video s Ivanovým GTi-6 Současné nechám, jestli ho sem hodí sám.
  16. radim.1008

    Nový Peugeot 508 už jezdí

    Strašně se mi líbí provedení předních blinkrů, to vidím poprvé rozblikané. A z tý flotily, co tamstála, bych si vybral.
  17. -2°C, sněží od rána a připadlo tak 5cm prašanu.
  18. radim.1008

    Nový Peugeot 508 už jezdí

    Byla testovaná vrcholná výbava GT s nejsilnějším motorem s osmi stupňovým automatem. Určitě i s řadou příplatků. Možná je cena 1,2mil.Kč seběvědomá, ale nebojím se, že by se neprodávala. Kdo na ní má a chce se odlišit a nesplynout s uniformním davem němců, si ji určitě pořídí. Krásný auto a těším se na živé setkání.
  19. radim.1008

    Za kolik tankujete?

    V Žamberku Benzina Efecta95 29,60,- Diesel 30,60,- Víkendová cena, v týdnu +1,-
  20. radim.1008

    Za kolik tankujete?

    Letohrad EuroOil Optimal Diesel bez biosložek 30,90,-. N95 29,90,-
  21. -5°C a zase sněží.
  22. Správná výchova. A krásný auto.
  23. radim.1008

    Co jste dnes udelali...

    Takhle otevřený ven? Čím byla trefená? Tak aspoň, že to půjde na pojistku. Teď ji budeš muset půjčit GéTéčko, protože na importu určitě nic volného nemají.
  24. radim.1008

    Co jste dnes udelali...

    Do čeho jsi nacouvala?
  25. To si děláš srandu, ne? Jak nezaplatila? Od čeho potom je odhad likvidátora? Jak nechtělo? To je jako kdyby jsi tam dal auto na výměnu brzd aoni ti vyměnili jen desky, ale kotouče ne, protože se jim nechtělo.
×
×
  • Vytvořit...