Byla testovaná vrcholná výbava GT s nejsilnějším motorem s osmi stupňovým automatem. Určitě i s řadou příplatků. Možná je cena 1,2mil.Kč seběvědomá, ale nebojím se, že by se neprodávala. Kdo na ní má a chce se odlišit a nesplynout s uniformním davem němců, si ji určitě pořídí. Krásný auto a těším se na živé setkání.