Přejít na obsah

Ajap

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 614
  • Registrace

Vše od uživatele Ajap

  1. Ajap

    Madla dveří

    Mně madlo u řidiče vrže taky, u spolujezdce nevím. Ale zrovna tohle je mně úplně jedno a neřeším to, jak to není za jízdy, tak čert to vem. [upravil dne 22/8/13 19:11 od Ajap]
    • 30
  2. Ajap

    uchycení motoru

    A podle čeho tak soudíš? Ani tam není žádný protikus, do kterého by měly být zašroubovány. Jen ty díry.
  3. Boha jeho, to je ale hnus. Vždyť to k sobě vůbec nejde - ani designově, ani barevně. Ale hlavně, že je to z GTI...
    • 45
  4. Ajap

    uchycení motoru

    To bude nějaký univerzální díl, případně tam bude možnost přidělat něco na ten držák motoru. Proto tam budou ty díry:papa
  5. Ajap

    uchycení motoru

    Nene, žádné šrouby tam nejsou:papa
  6. Ajap

    Palivový benzinový filter

    On se totiž nenachází vůbec
    • 7
  7. Ajap

    P

    Koukám že v Teplicích je draho, ale na Slovensku teda dvojnásob:D
  8. Automat má teplotní čidla v interiéru, mívá kompresor s plynule regulovatelným výkonem, servomotorky ovládané klapky ventilace... Je to prostě úplně jiný systém. U manuálu furt točíš knoflíkama a stejně je ti pořád horko nebo zima. Ve všech \"manuálních\" autech mně je v zimě horko na hlavu a zima na nohy, když dám ofuk na nohy tak se zas začne rosit okno... V létě se pak musí přitápět, aby z výdechů nešlo 10°C a člověk nebyl nemocnej. Zlatej automat:aut
    • 37
  9. Mám pocit, že jsem někde četl, že po nějaké době k tomu panelu/displejům přidělávali nějaké těsnění, protože stačilo polít panel vodou a ta natekla dovnitř
    • 37
  10. Ajap

    P

    Přesně tak:)
  11. Ajap

    P

    To mně je jasné, že to není hodinová operace, zvláště, když jsem čekal cca 10 minut. Nicméně jde o princip, ten čas s tím strávit museli, takže těch cca 100Kč za výměnu mně naúčtovat plným právem mohli a neudělali to. Což je v době, kdy vám všude naúčtujou poplatek pomalu i za pozdrav, věc docela zřídkavá.
  12. Ajap

    P

    Tak jsem dneska nechal pro sichr při necelých 45tkm vyměnit vzduchový filtr a musím říct, že zřejmě zbytečně a jen pro ten pocit. Ono asi dost záleží, jak je udělané sání a u VTi je evidentně dělané dobře, takže na rozdíl od \"koberce\", který jsem občas vídával u Feldy byl tady filtr jen zašedlý (což znamená, že funguje), ovšem žádný nános prachu se vážně nekonal. I mechanik říkal, že je v pohodě. Takže u Pežotu zřejmě ví, co dělají, když píší výměnu po 60tkm:papa Jinak musím (opět) maximálně pochválit FAMKO v Brně, nejenže jsem dostal slevu na samotný filtr (díky, Čakome!), ale dokonce mně jej zdarma vyměnili. Jednal jsem opět s p. Vystavělem. Říkal, že s tím nebudeme dělat spoustu povyku pro nic a výměnu prej mám \"v ceně zájezdu\":mrk Výměna sice není zřejmě nijak složitá, ale přece jen nějaký čas zabere, takže klobouk dolů. Ve výsledku mně filtr i s výměnou přišel na míň, než kvalitativně rovnocenný v autodílech Takže pro notorické stěžovače na autorizované servisy - je třeba si uvědomit, že stejně jako u všeho jiného je to prostě o lidech a stejně jako jsou dobré a špatné neautorizované servisy, tak totéž platí i u těch autorizovaných! [upravil dne 6/6/13 13:31 od Ajap]
  13. Ajap

    Indikace otevření dveří

    Řekl bych, že sledovat není co. Buď opravit svépomocí, nebo do servisu.
  14. Ajap

    nový majitel

    Gratuluju:)
    • 19
  15. Ajap

    P

    Mám psané měnit vzduchový filtr po 60tkm, mám najeto 43tkm a ještě jsem ho neměnil. Ale za ty prachy není o čem moc přemýšlet, už jsem o výměně taky uvažoval... [upravil dne 30/5/13 12:52 od Ajap]
  16. Ajap

    P

    Ta modrá dlouhá krabice je co? Vzduchový filtr?
  17. Ajap

    Porovnání HDI 80kw a 68kw

    Pokud už je to Euro 5, tak i slabší verze bude mít FAP. Tak jako tak do města opravdu good luck:bojim
    • 23
  18. Ajap

    Tažné 308sw

    OK, díky.
    • 26
  19. Ajap

    Peugeot 2008

    Ty motory jsou uvedená i v Service Boxu, takže ano, budou:papa
    • 85
  20. Ajap

    aditivum

    Tady je to jak u hotentotů...
  21. Ajap

    308 hatchback a 1.4 16V benz.

    Jel jsem s 1,4 VTi v 207SW. Na ten objem dobrý, ale 1,6 v 308SW, kterou jsem jel hned potom, byla úplně o něčem jiném. A to ne, že by to taky byl nějakej sporťák.
  22. Ajap

    bezpečnostní šrouby

    Já mám na letňácích origo Peugeot a naprosto v pohodě
    • 13
  23. Ajap

    Nový P308

    Zrovna dneska jsem viděl nového Golfa a hlavně zezadu to auto vypadá opravdu bídně. Z boku taky, předek vypadal vůči tomy zbytku takovej nafouklej. Celkově to vypadalo tak nějak hrozně obyčejně. Pár dní zpět jsem viděl pro změnu nového Leona a dojem byl totožný - to auto mně přišlo hrozně nenápadité a tuctové a vypadalo staře. Jinak k těm fotkám - ano, oboje to jsou hatchbacky, mají 4 kola, 4 boční a páté dveře, přední a zadní světla a hlavně jsou obě černá
  24. Ajap

    nový majitel

    Jo, já jsem si uvědomil, že se dá jazyk v menu nastavit chvilku po tom, co jsem to napsal, ale už jsem byl línej to měnit:D
    • 13
  25. Ajap

    nový majitel

    To máš auto dotažené z Německa? Ale je to stejně zajímavý, mně když píše upozornění, tak tam určitě ještě litr je - dá se ostřikovat ještě dlouho, než to dojde úplně. [upravil dne 22/5/13 20:13 od Ajap]
    • 13
×
×
  • Vytvořit...