Tak jsem dneska nechal pro sichr při necelých 45tkm vyměnit vzduchový filtr a musím říct, že zřejmě zbytečně a jen pro ten pocit. Ono asi dost záleží, jak je udělané sání a u VTi je evidentně dělané dobře, takže na rozdíl od \"koberce\", který jsem občas vídával u Feldy byl tady filtr jen zašedlý (což znamená, že funguje), ovšem žádný nános prachu se vážně nekonal. I mechanik říkal, že je v pohodě. Takže u Pežotu zřejmě ví, co dělají, když píší výměnu po 60tkm:papa
Jinak musím (opět) maximálně pochválit FAMKO v Brně, nejenže jsem dostal slevu na samotný filtr (díky, Čakome!), ale dokonce mně jej zdarma vyměnili. Jednal jsem opět s p. Vystavělem. Říkal, že s tím nebudeme dělat spoustu povyku pro nic a výměnu prej mám \"v ceně zájezdu\":mrk Výměna sice není zřejmě nijak složitá, ale přece jen nějaký čas zabere, takže klobouk dolů. Ve výsledku mně filtr i s výměnou přišel na míň, než kvalitativně rovnocenný v autodílech
Takže pro notorické stěžovače na autorizované servisy - je třeba si uvědomit, že stejně jako u všeho jiného je to prostě o lidech a stejně jako jsou dobré a špatné neautorizované servisy, tak totéž platí i u těch autorizovaných!
[upravil dne 6/6/13 13:31 od Ajap]