Ta 308 na začátku vlákna nemusí být tak zlá. Nárazník má dost jiný odstín, ale to má za určitého světla moje auto taky, možná ne tolik, ale ano.A zrovna při takovémhle podvečerním příšeří, jako na fotkách. Kastle se lakuje přímo v montážní fabrice, kdežto plastové díly jako nárazníky a blatníky chodí v barvě už od dodavatele. Takže stát by se sice nemělo, ale odstín nemusí vždy 100% sedět. Hodně je to vidět třeba na jedničkových Fábiích, tam často nesedí barva i za plného světla.
Sedačka řidiče - záleží na provozu. Já jezdím prakticky jen buď delší cesty okolo 200km nebo naopak pár km po městě. A jezdím denně. Při současných necelých 70tkm vypadá ta bočnice sedadla +/- podobně. 308 je trochu vyšší, takže bočnice sedadla trpí při nastupování víc.
Ale to asi tak pro příště, jet někam hodně daleko pro ojeté auto je dle mého nerozum, ono to v reálu většinou nevypadá tak, jako na těch fotkách a to by pak člověk projel kalhoty, než by něco koupil. A toho času... A pokud je autobazar známý šejdíř, tak není o čem.
Co se týká Andy Auta, tak příbuzný tam před cca 5-6 lety koupil Astru. Dost brzo (v řádu pár let) ji musel pod cenou prodat. Už nevím co všechno se mu vysypalo, asi několik ze čtyř naftových mušketýrů plus něco dalšího, nicméně musel by do auta vrazit značnou část ceny, tak to radši pod cenou prodal. Dle vyjádření servisu mělo auto najeto asi dvojnásobek toho, co bylo na tachometru. Jak jsem koupil, tak prodávám.