Přejít na obsah

Agrafik

Uživatel
  • Počet příspěvků

    3 689
  • Registrace

Vše od uživatele Agrafik

  1. Agrafik

    Za kolik tankujete?

    MOL nafta 23,90.
  2. Mobil ATF 3309
  3. Agrafik

    STK/EK a automat

    Neboj, nic se nestane.
  4. Agrafik

    Průběh TK ponovu

    To 94W je pro letní, nebo pro zimni?
  5. Agrafik

    508 - skúsenosti.

    Tempomat u automatu nad 40km/h.
  6. Pokud budeš spokojený, bylo by dobré napsat, který to byl servis.
  7. Ten druhý na tom může být stejně. Pokud ho už mají venku, počkal bych, co tomu skutečně je. Tipuju uhlíky, ložisko. No uvidíme, co najdou.
  8. Agrafik

    Koupě RT3 z polska

    To nebude správně. Zapíná se to s klíčkem, nebo tlačítkem na RT3.
  9. Rakousko projedeš v noci. Když pojedeš dle předpisů budeš v klidu. A kdyby náhodou, tak abys měl v autě patřičný počet výstražných vest
  10. Za celou dobu co jezdím mě tam i zpět nikdo nestavěl a pokud máš termín s příjezdem v sobotu to v tom provozu snad ani nezkoušejí.
  11. Má.
  12. Nevím. Je to pravděpodobné. Jaké napětí je na odpojené baterii? Jaké při běhu na volnoběh a jaké při zatížení spotřebiči? A to samé v zvýšených otáčkách. Ještě to změř na pojistkách u motoru.
  13. Jedinou baterku máš v zadu v kufru. 12,5V za provozu je málo.
  14. Agrafik

    Koupě RT3 z polska

    Koupit VAN, tak sis ho mohl dát do vitríny.
  15. Agrafik

    Koupě RT3 z polska

    To bude asi ono
  16. Agrafik

    facelift 508ček

    Převodovka je pořád nějaká modifikace AM6 něco. Jediné, čeho jsem si všiml ,že oproti mojí dříve a častěji zamyká měnič a snaží se ho držet co nejdéle (kvůli spotřeby asi?), ale to je postřeh jen za cca 15min. jízdy.
  17. Agrafik

    Koupě RT3 z polska

    xpetrix: Senzory pípají v těch reproduktorech, na jejich straně je překážka - levá, střed, pravá, přední ,zadní. V podstatě co je graficky na RT3 jde i z repro.
  18. Agrafik

    Koupě RT3 z polska

  19. Do jaké 607my?
  20. Agrafik

    Nová 308 5D 1,6 THP 125 Allure

    Jo 25tis za komplet světlo ujde a o 508 nemluvě to je dalších 10 .Ale třeba půjdou vyměnit jen LEDky, kdyby náhodou.
  21. Agrafik

    Nová 308 5D 1,6 THP 125 Allure

    Hlavně, aby ty LEDky v těch světlometech vydržely a ne jak tady někdo psal o zadních světlech, že se mění celé, když nějaká LEDka odejde.
  22. Agrafik

    Jaký bojler pro ohřev vody?

    Pokud se chceš v klidu osprchovat, tak průtokáč min 13kW. Ideální od 18kW. S tím už jde i vana... Ověřeno v praxi. Elektronicky řízené mají ještě lepší regulaci. Zkoušel jsem AEG.
  23. Agrafik

    Jaký bojler pro ohřev vody?

    Budeš mít akorát rychleji ohřátou vodu v případě verze na 400V, což asi po příjezdu na chatu potřebuješ Pokud je na to elektroinstalace připravena, proč ne.
  24. + třeba čerpadlo, nějaké ložisko? ...
  25. Agrafik

    Čerpadlo a průtok vody

    Hadicí myslím je jí tlakovou ztrátu., tak abys měl na konci té hadice ještě nějaký průtok. Pro tepelné čerpadlo to myslíš jak? Že budeš odebírat tepelnou energii ze studny a po jejím ochlazení ji vyčerpeš pryč? Pokud se ti TČ vyplatí?
×
×
  • Vytvořit...