Nevím. Je to pravděpodobné.
Jaké napětí je na odpojené baterii?
Jaké při běhu na volnoběh a jaké při zatížení spotřebiči?
A to samé v zvýšených otáčkách.
Ještě to změř na pojistkách u motoru.
Převodovka je pořád nějaká modifikace AM6 něco. Jediné, čeho jsem si všiml ,že oproti mojí dříve a častěji zamyká měnič a snaží se ho držet co nejdéle (kvůli spotřeby asi?), ale to je postřeh jen za cca 15min. jízdy.
xpetrix: Senzory pípají v těch reproduktorech, na jejich straně je překážka - levá, střed, pravá, přední ,zadní. V podstatě co je graficky na RT3 jde i z repro.
Pokud se chceš v klidu osprchovat, tak průtokáč min 13kW. Ideální od 18kW. S tím už jde i vana... Ověřeno v praxi. Elektronicky řízené mají ještě lepší regulaci. Zkoušel jsem AEG.
Budeš mít akorát rychleji ohřátou vodu v případě verze na 400V, což asi po příjezdu na chatu potřebuješ Pokud je na to elektroinstalace připravena, proč ne.
Hadicí myslím je jí tlakovou ztrátu., tak abys měl na konci té hadice ještě nějaký průtok.
Pro tepelné čerpadlo to myslíš jak? Že budeš odebírat tepelnou energii ze studny a po jejím ochlazení ji vyčerpeš pryč? Pokud se ti TČ vyplatí?