Jump to content

bavorachzech

User
 • Posts

  23
 • Joined

 • Last visited

About bavorachzech

 • Birthday 04/29/1987

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 607

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Jablonec n. Nisou
 • Stát
  Česká republika

Recent Profile Visitors

525 profile views

bavorachzech's Achievements

Mám víc než 10 odpovědí :-)

Mám víc než 10 odpovědí :-) (2/6)

1

Reputation

 1. Je nabídka stále aktuální? Nabídl bych 70 € vč. poštovného?
 2. Ahoj, u motoru 1.6i se mi stýává, že když nechám auto několik dní stát, nemohu pak po ránu nastartovat. Baterka statečně točí a nic. Podruhé se chytne a hned chcípne. Potřetí nastartuje, ale dusí se,. Musím chvilku držet auto pod plynem než se ustálí volnoběh natolik, aby udržel stabilně volnoběh. Pokud se s autem jezdí tak se to děje vyjímečně. Baterka je zánovní a točí dobře. Nevíte čím by to mohlo být?
 3. Na peugeotu 607 2.2i se mi občas rozsvítí závada vyhřívání lambda sondy. Poprvé se to stalo po výměně vlnovce výfuku. Chyba se objevovala trvale... Zahýbal jsem proto s kabelem té přední lambdy před katem a bylo asi na 500 km pokoj. Pak opět... Chybu vymažu a ona se za 100-200 km objeví znovu. Je už vyhřívání opravdu KO nebo to vypadá na vakl? Kde bych v motorovém prostoru našel konektory k lambda sondám pro změření před objednáním/výměnou? Díky.
 4. Ahoj, 607 mám krátce. Včera jsem měnil vadnou mlhovku (bez žárovky, ustřižený kabel). Potom jsem zjistil, že asi odešel motorek naklápění světlometu, tak jej někdo zajistil imbusem místo aby koupil nový... Aby to nebylo málo, mám tu foto zřejmě odlučovače vody z oleje opraveného obdobným způsobem jako světlo(už vím, odkud mi ten olej uniká). No a u pravého světla je nějaká "věc" do které vede dvoužilový kabel a hadička... Vůbec netuším, na co to může být a kam to patří (25800088 sagem). Nevíte někdo?
 5. Mazanec - Dobře ty! Asi to udělám taky tak. Přecházím z Alfy Romeo 166. Můžete si myslet něco o "Italech", ale tam dešťový senzor, automatická světla i tempomat a plno výbavy fungovalo daleko lépe a přitom původem starší auto :-(.
 6. Moje 607 má zřejmě systém automatického rozsvěcení světel v šeru. Proto se mi stává, že to kolikrát nechám na automat a přes den to svítí leda v tunelu. Dá se systém nastavit tak, aby svítil automaticky po nastartování? Podobný problém mám s automatickými stěrači - přijdou mi moc citlivé.
 7. Tak variátor jsem sehnal a s rozvody nechal vyměnit. Ten původní byl podle servisu OK. No zajímavé je, že po výměně svíček a servisu má motor občas problém s tím že hned po nastartování chcípne. A mívá za studena pořád traktorovitý zvuk. Ale překvapení dnes ráno. Nastartuji a motor nastartoval na drc a tichounce. Tak nevím co je a není normální.
 8. 607 - 2.2 16V 116kW. Na dálnici 100 spotřeba okolo 6,5. Normální jízdy dálka kolem 8l, kombinovaná někde kolem 9. Údaje po výměně svíček a opravě výfuku. Před to bylo vše + litr.
 9. Původní zámek fungoval právě naprosto stejně špatně... Proto bych to nevyděl na zámek jako takový ani na elektroniku ale spíš špatné nastavení.
 10. Ahoj, Peugeota jsem koupil s poškozenými pp dveřmi. Nestálo mi za to je opravovat, tak jsem si koupil jiné. Mimo to jsem u nich měl ten problém, že se nechtěly mechanicky odemknout. Páčka uvnitř se na centrál vždy jen pohla ale neodemkla úplně. Dveře jsem tedy vyměnil za jiné, ale problém trvá. Resp. když je vnitřní zámek v odemčené poloze a zamknu celé auto, pp dveře se nezamknou. Když jej zatlačím do poloviny cesty, dveře se zamknou (zámek uvnmitř zůstane na půl cesty), ale pak nejdou centrálem odemknout. Tuším, že se jedná o nastavení přítahu dveří k rámu. Máte s tím někdo zkušenost? Více na: http://www.peugeotclub.eu/forum-tema/predni-dvere-se-bud-nezamykaji-nabo-neodemykaji-20393
 11. Tak jsem se byl domluvit na LPG v Praze. Montují Magic. Cena 19 000 a pán mě potěšil, protože tvrdil, že starší Peugeot motory už předělával a jsou prý na LPG jedny z nej. Přimazávání prý není potřeba, bez větší údržby by to prý mělo vydržet min. 150t, spíš 200t km.
 12. rok 2002, 2.2 16V 116 kW, výbava kůže s výhřevem, barevný displej 4:3 a JBL
 13. Ahoj, neměl byste někdo schéma kabeláže k elektronickým sedadlům? V ř.j. cvakají relátka, ale sedadlo nic...
 14. Ahoj, před nedávnem jsem koupil 607 s motorem 2.2. Všiml jsem si klapavého zvuku motoru hlavně za studena. Jakožto bývalý majitel Alfy Romeo jsem se zalekl známého fenoménu, který vznikne používáním nevhodného oleje (podle výpisů od předchozího majitele byl střídán Total 7000 a Total 9000 - samozřejmě v autoizáku Peugeot). Došel jsem k závěru, že bude problém s variátorem vačky. Má někdo zkušenost jak ho repasovat apod? Zní to jako na videu:
×
×
 • Create New...