Přejít na obsah

Agrafik

Uživatel
  • Počet příspěvků

    3 689
  • Registrace

Vše od uživatele Agrafik

  1. Asi by to vypadalo líp. Ale hrotit to nebudu.
  2. Zkusil jsem to vyfotit
  3. Agrafik

    5008 - zkušenosti

    Lykaydo407: to je ale trošku jiný případ.
  4. Agrafik

    5008 - zkušenosti

    Jak to říct zjednodušeně Motor je s převodovkou "spojený" nepřímo měničem. Hřídel motoru točí "vrtulí" , která uvádí do pohybu olej a ten roztáčí druhou "vrtulí" hřídele převodovky . No a tam někde v tom blázinci vzniká ta "prodleva" .... Hodně laicky řečeno, aby mě tu někdo neukamenoval.
  5. Pomineme-li účinnost obou kotlů a budeme ji považovat u obou kotlů stejnou, tak je efektivnější médium ohřát přímotopně a neskladovat v zásobníku, který má nějaké tepelné ztráty. Kamarád spíše snížil teplotu média, využívá modulaci... Náklady na palivo takto srovnávat nejde, každý rok je jiný, větrání taky, spotřeba vody taky.... Já bych ho neměnil, spíše bych se snažil využít modulaci a ekviterm, pokud to ten starý kotel umí.
  6. Agrafik

    5008 - zkušenosti

    Padre: pokud myslíš prudký rozjezd z nulové rychlosti a jedná se o automat s měničem, tak je to v podstatě vlastnost.
  7. Napadlo mě tam dát LEDky ,aby to mělo stejný odstín, ale když něco funguje, tak do toho nevrtám.
  8. Vystačím si se Sonaxem.
  9. Obyčejná žárovka, je tam jak pěst na oko.
  10. Philips 4300k, typ nevím, ale normální řada. Při porovnání s žárovkou parkovačky svítí xenon bíle.
  11. Poslední Michelin Alpin mi přišly, že v létě fungovaly lépe než v zimě. 4,5mm vzorek.
  12. Marguaret: Osobně bych tento "´ťukanec" řešil prohlídkou dílů na Allegru, Ve stejné barvě se určitě najdou a světel je tam mraky. Na výměně nic složitého nebude. Z Opavy je to do Polska kousek a vrakoviště nejsou daleko. Myslím, že jsem jel kolem jednoho v Bielsko-B.
  13. Nepíšeš jaké je v tom radio. U RT3 nelze.
  14. Měl by z nich vést káblík s konektorem
  15. Agrafik

    Obecná doporučení

    Nevrtat do ničeho, co funguje. Chip je otázka, a je to pro každého. Bylo by fajn dát si do podpisu typ auta a obsah ..., lépe se radí.
    • 9
  16. Agrafik

    Aditívum FAP

    Tak to asi budu muset přehodnotit funkci ventilátoru chlazení motoru, Protože pokaždé když vystoupím z auta, tak buď zrovna chladí, nebo než otevřu vrata, tak se rozjede. Asi mi to pořád regeneruje .
  17. Vzduchem a ještě to něco spálí??? No teda, a nestejnosměrný proud. Plastové trafo? Kluci, raději do toho nevrtejte. A na HID se vyp..něte Tohle se odrbávalo vždy, ale marže byly úplně jinde.
  18. Jestli je to s DPH, tak je to dobrá cena. Náhradu jsem nenašel. V nabídkách eshopů nefiguruje, jedině poptat emailem, jestli to neseženou.
  19. Agrafik

    Buchanie z podvozku

    Hmm, tak těma r18 a nižším profilem tomu autu nepomůžeš. Pochybuju, že jsou v TP, Já mam jen 225/50r17 98Y. Rozdíl v průměru 17 vs 18 je cca 12mm ,tak snad ti to nikde nedrhne. To ti bouchá předek i zadek?
    • 7
  20. Agrafik

    Buchanie z podvozku

    Když už je vše vyměněno, tak i ty tlumiče. Nejjednodušší zajít na test tlumičů. Změní se to při zapnutí Sport? Jestli to jsou tlumiče tak je to cca 10k za ks+-. Nedáno se pobíraly tlumiče v sekci 407? Těžko ale v tomto případě radit od PC.
    • 7
  21. Agrafik

    Elektrická řetězová pila

    Mám pár let Ryobi RCS 2040. Špalky doslova žere . Zvládá i celodenní práci. http://www.ryobi.cz/koupit/ryobi-rcs-2040-retezova-pila-s-elektrickym-motorem
    • 78
  22. Tak si to akorát rozšteluješ. Zajeď k někomu na diagnostiku jak píše Přema a uvidíš. Po případné výměně snímače potřebuješ diagnostiku na seřízení, nebo to bude jen konektor a bude stačít pročistit... Hlavně at se ti v tom už nikdo takhle nehrabe
  23. Agrafik

    Foxova 407

    Lukaydo: ty DLR ti musí zhasnout po rozsvícení obrysových světel, tak jak ti to může svítit společně s xenony?
  24. Agrafik

    Foxova 407

    Souhlas. Proto svítím xenonama. Nemůžu si pomoct, ale na toto auto je to škoda dávat. Předtím to bylo takové vzhledově čistější. Na spoustě aut to vypadá po zapnutí strašně. Bohužel.
  25. Agrafik

    peugeot 607 2.2 hdi

    Diagnostika = ?
×
×
  • Vytvořit...