Ahoj, třeba někdo bude vědět.
Dneska sednu do auta a po otočení klíčku na mě vyskočila chyba brzd, chyba ESP, tempomatu, na budících místo PRND jen pomlčky a ještě nějaké další, ty už si nepamatuju. Start motoru neuspěšný, jen točení motorem,. Toto jsem zopakoval asi 2x. Vždy spousta hlášení a neúspěšný start. Zkusil jsem teda odpojit baterku na cca 1min. Po připojení baterky start motoru na první otočení, ale nešly budíky. Otáčky na nule. Tak jsem vypnul motor, odpojil baterku na pár minut. Pak připojení baterky a start motoru , už fungovalo vše až na chybu tempomatu. Jízda cca 15km bez problémů. Pak připojení na DIA celkem očekávaná parta chyb v ŘJ motoru, převodovky, ABS, pérování, vše v podstatě o chybějící komunikaci. CAN mlčí, počítač se nehlásí, absence komunikace s BSI... . Vymazány závady ,kromě ŘJ motoru.
BSI bez závad. Zkusil jsem tedy načíst deník závad a zde to skončí hláškou, že nedochází ke komunikaci. Deník závad plné - ano a šílené číslo u km.
Auto normálně jezdí,
Nějaké tipy, proč ten deník z BSI nejde načíst, když dosud normálně šel.
Díky.