Přejít na obsah

Agrafik

Uživatel
  • Počet příspěvků

    3 689
  • Registrace

Vše od uživatele Agrafik

  1. Agrafik

    Chladící kapalina

    Originál máš za +-200kč, tak zajeď do servisu. Pokud ti chybí "pár" deci, nebál bych se dolít destilku.
    • 6
  2. Agrafik

    Jaký FAP filtr

    Tady máš můj výfuk, zkus porovnat
    • 56
  3. V bílé se snad 607 nedělala.
    • 14
  4. Agrafik

    Termo kryt baterie

    Kde se třeba ohřeje baterka umístěná v kufru nad kolem jak to má 607?. Že bych ji omotal na zimu topným kabelem
    • 11
  5. Agrafik

    Úsporný režim elektro

    Trošku víc detailů o autě. Jak psali kluci, "automatů" je více druhů.
  6. Pokud máš tlačítko, nebo funkci na reset kol, tak senzory nemáš. Senzory bys poznal podle ventilku. Máš rezervu, nebo sadu na opravu?
    • 27
  7. Na F III mám to samé a tam kdyz mi to přišlo, tak jsem nepoznal proč a na kterém kole je problém. Po výměně kol to písklo taky. Stačilo zastait a zresetovat .
    • 27
  8. Počítá to ESP ... Proto stačí resetovat tlak po výměně pneu, dofouknutí... Levnější řešení.
    • 27
  9. Možná se pletu, ale tam je použitý nepřímý systém bez snímačů tlaku v pneu.
    • 27
  10. Co to je za rok, že to má senzory?
    • 27
  11. Akorát, že řešíme aktuální dotaz.
    • 36
  12. Tady píšou, že mají olej z české distribuce http://www.citroeny.eu/oleje-total/total-quartz-ineo-ecs-5w30-5l-synteticky-motorovy-olej-151261.html Nějaké zkušenosti s obchodem?
  13. Agrafik

    proforova 508SW

    Na to, že je to nové auto, se v tom pěkně vrtáš .
  14. Možná ti to někde drhne. Zkus tomu při otevírání pomoct. Někde zatlačit.
  15. Dávám tuto http://www.citroeny.eu/chladici-kapaliny/originalni-nemrznouci-smes-citroen-peugeot-g33-1l-chladici-kapalina-psa-modrozelena-9735k4.html je to koncentrát, takže je třeba naředit destilkou... V Peugeotu stojí +- 200.
    • 36
  16. Agrafik

    proforova 508SW

    Krasavec . První dojmy mezi starým a novým?
  17. Agrafik

    Aktivacia AUX na RT3

    Když zathneš volbu AUX v RT3, tak pak to normálně přepneš tlačítkem source na páčce volantu. S hlasitostí na AUX jsem nikdy problém neměl. Zkoušeno asi na 5 telefonech.
  18. Agrafik

    607 neúspěšný start

    Deník BSI načten přes Lexii /C6. . Hlavní problém asi byl ve špatné -chybějící komunikaci - Závada: Neprobíhá komunikace na síti (CAN). Přetížení sítě CAN. Někde jsem našel i informaci o nízkém napětí akumulátoru . (Ten jsem měřil, když to nešlo a se zapnutým klíčkem měl 12,46V). Asi ho budu muset brzy vyměnit, ale nejdříve půjde na pořádnou nabíječku a zkusím udělat kapacitní zkoušku.
  19. Agrafik

    607 neúspěšný start

    Právě že vše, co řídí BSI funguje. Povely dovnitř a ven. Světla, palubka, ovládání všeho možného i to co jde přes BSI (přepínač pérování, ovladače u volantu...). Z BSI vyčtu závady, identifikaci ..., ale ten deník nic, takže ani nezjistím co se přesně stalo .
  20. Ahoj, třeba někdo bude vědět. Dneska sednu do auta a po otočení klíčku na mě vyskočila chyba brzd, chyba ESP, tempomatu, na budících místo PRND jen pomlčky a ještě nějaké další, ty už si nepamatuju. Start motoru neuspěšný, jen točení motorem,. Toto jsem zopakoval asi 2x. Vždy spousta hlášení a neúspěšný start. Zkusil jsem teda odpojit baterku na cca 1min. Po připojení baterky start motoru na první otočení, ale nešly budíky. Otáčky na nule. Tak jsem vypnul motor, odpojil baterku na pár minut. Pak připojení baterky a start motoru , už fungovalo vše až na chybu tempomatu. Jízda cca 15km bez problémů. Pak připojení na DIA celkem očekávaná parta chyb v ŘJ motoru, převodovky, ABS, pérování, vše v podstatě o chybějící komunikaci. CAN mlčí, počítač se nehlásí, absence komunikace s BSI... . Vymazány závady ,kromě ŘJ motoru. BSI bez závad. Zkusil jsem tedy načíst deník závad a zde to skončí hláškou, že nedochází ke komunikaci. Deník závad plné - ano a šílené číslo u km. Auto normálně jezdí, Nějaké tipy, proč ten deník z BSI nejde načíst, když dosud normálně šel. Díky.
  21. Přelomené káblíky.
    • 14
  22. Spousta známých jezdí v FM tady. Tak třeba najdeš co potřebuješ. http://www.evyfuk.cz/vyfuky/PEUGEOT/406/2.1%20Turbo%20Diesel/06237580/
  23. Agrafik

    Video

    A některé nefungují v žádné kombinaci. Viz téma video RT3.
  24. Třeba jo . Pokud podle ACEA, tak má Ozzy56 pravdu. http://www.total.cz/automobilove-oleje/objevte-nase-vyrobky/automobily.html
×
×
  • Vytvořit...