Přejít na obsah

Agrafik

Uživatel
  • Počet příspěvků

    3 689
  • Registrace

Vše od uživatele Agrafik

  1. Je to tak, jak píše baffy. A ještě případně změní intenzitu podsvícení spínačů a hlavního displeje.
    • 42
  2. Agrafik

    Malej displej

    Proč by to nemělo jít, malý za velký. Verze s navigací RT2. Malý displej za malý barevný? Jaký barevný? Dej si do podpisu auto. Usnadníš to ostatním.
  3. Myslím, že pokud to nemá důvod žhavit a je taková teplota na rozmezí, tak by to díky tomu mohlo mít chvilku nepravidelný chod. Předpokládám, když mírně zvedneš otáčky, tak to po poklesu na volnoběh přestane dělat.
  4. Právě, že na tomto videu toho moc není, 95% času si tam hraje s aplikacemi, které jsou alespoň pro mě v autě k ničemu + 2x zobrazení ze zadní kamery. Škoda. Nějaké obrazovky se spotřebama tam jsou, ale on-line zobrazení spotřeby? nevidím. Ovládání z pod volantu pouze hlasitost, Těch tlačítek je tam vice včetně ovládání PP. To bych ty peníze raději dal do RT5, škoda že na 607 je téměř nesehnatelná. Přeji, aby jsi nebyl zklamaný.
  5. Mě by zajímalo toto Jak kvalitní to má audio výstup, příp. kompatibilita s JBL. Zobrazování senzorů přední/zadní. Konfigurace auta, které umí RT3. Ovládání a zobrazení infa palubního počítače. Zobrazení závad ..., chybových hlášení. Ovládání pod volantem včetně kolečka... Pokud to toto neumí, je to dotyková hračka se spoustou ikon a sw balastu a jediné + by byla navigace bez CD. Schválně počkám na zkušenosti.
  6. Agrafik

    Škubnutí při zařazení D

    Otázka, jestli je to porovnatelné. U GT se předpokládá jiný styl jízdy a přenosová schopnost převodovky je na hraně max. toč. momentu motoru. A pokud to nedělá nic jiného. Neškube, nekope, nepřehřívá se... tak bych z toho moc obavu neměl.
  7. Agrafik

    Škubnutí při zařazení D

    Ono je ta debata docela k věci, protože je rozdíl, jestli ti to dělá při tom, když je tam opravdu zařazeno "N", nebo ne. Z dotazu jsem pochopil, že tam máš N a po nějaké době tam dáš rychlost. Dělá to za každé teploty?
  8. Agrafik

    Škubnutí při zařazení D

    Když myslíš, že ti tam převodovka z parkovací polohy řadí zpátečku, pak hned neutrál a nakonec jízdu dopředu. A když z D parkuješ auto, tak zase neutrál, zpátečku a nakonec parkování. Nebo, že bych to předtím napsal nesrozumitelně?
  9. Agrafik

    Škubnutí při zařazení D

    Neznamená, že když "rychle" projedeš voličem přes tyto pozice, že je tam ta převodovka taky pruběžně řadí.
  10. Agrafik

    Škubnutí při zařazení D

    Neporadím, ale zeptám se proč řadíš "N"? , to jsem tam měl snad 2x za několik let.
  11. Agrafik

    Výbojka bi xenon - výměna

    Prošel jsem si jednotlivé datasheety a nějak ty +xxx% nevidím. "svítivost" v porovnání s klasickou žárovkou a "dosah světla" v porovnání s halogenovou žárovkou. Xenony taky.
  12. Agrafik

    H7 Led

    Souhlas, udělat lze cokoliv, ale výsledek většinou neodpovídá tomu, jako když se to veme tzv. z gruntu. Pokud si chci udělat alespoň nějakou představu, jestli a jak to může fungovat, je nastudovat si datasheet výrobce čipu. Zjištění je, že některé věci jdou, laicky řečeno proti sobě. Optimální pracovní podmínky čipu - zázračná formulka. Odchylka na jednu, či druhou stranu znamená určitá negativa. Např. aplikace LED zdroje do stávajícího svítidla VO. Řešení- prostě tam našroubuju nějakou náhradu LED. Problém - ono to moc nesvítí, proč?, když ty LED ky jsou okolo na 360st. a ve vzdálenosti 1m od plochy to "svítí" stejně. Aha , reflektor je spočítaný na jiný zdroj, ohnisko nesedí a tím pádem i vyzařovací charakteristika svítidla. Do toho všeho se ještě plete difuzor na svítidle, pokud je použitý, někdy +. V tomto případě je další problém, co s generovaným teplem, jaká je ref. teplota pro umístění svítidla?. Venkovní prostor je potvora, což teprve motorový prostor auta. Nemůžu upravit konstrukci svítidla - certifikace, IP, prostředí. Chlazení se tam buď rozumně nevejde,bude mi stínit.... Aktivní chlazení? Ok. Potřebuji spolehlivost, ne mechanickou součást, která může selhat a větrací otvor udělat stejně nesmím. Výsledek -snížit příkon, bohužel tím i světelný výkon LED a tak pořád dokola. Nebo se na to vše můžu vybodnout, nechat LED čipy pracovat na jeho max. výkonu a vařit ho ve vlastní "šťávě", však pracovní teplota čipu to dovolí, že to může poškodit např. vlastní svítidlo, no co, úkol byl splněn, na jak dlouho ale?. Pak je ještě další možnost, neohlížet se vůbec na nic, nedodržet krytí, ignorovat co výrobce napsal a ještě "LED" přidat - svítit to bude ještě lépe a úprava nestojí nic navíc . Zjištění?, aby to svítilo stejně a bylo to bezpečné jak původní zdroj, bez zásahu do optiky se to většinou neobejde, nebo je to tak technicky složité, že se to finančně proti původnímu zdroji nevyplatí. Sám jsem zvědav, jakou reálnou životnost budou mít stále častěji používané LED světlomety, prvního majitele to asi zajímat nebude. Aby to bylo k věci, pěkně napsaný popis o použití různých světelných zdrojů ve světlometu.
  13. Nevím, jestli je to tvůj případ, ale dneska do toho kecá i ECU, takže to napětí by mohlo být i vyšší.
  14. Agrafik

    Výbojka bi xenon - výměna

    Má tahat za dráty a ne za konektor .
  15. Agrafik

    Přístrojova deska 308

    Střelené airbagy?
    • 6
  16. Agrafik

    Otestovanie sireny alarmu

    Napájení +12 z BSI do sirény alarmu. Datový ze sirény do jednotky alarmu
    • 6
  17. Není za co se omlouvat. Je to celé k tématu. Bohužel, mám dojem, že dnešní benzíny se taky nehodí do městského provozu.
  18. O co tady jde? S polakama?
  19. Můžeš se tedy rozepsat? Jako jeden z mála jsi ten motor měl. V jakém režimu to auto jezdilo, co za benzín ...
  20. Podle schémat vedou do přístrojovky 4 vodiče 3 do BSI - 2 datové vodiče a 1 napájení, pak kostra. Pokud je to tak, tak pokud by to bylo někde ve vodičích, tak to jde, nebo nejde jako celek. Tobě tam nefunguje jen "něco".
  21. Přístrojovku ovládá BSI. Test členů přístrojovky jste zkoušeli? Pojistka F14 v BSI, ale ta to nebude. Podíval bych se ještě na kostřící bod přístrojovky, ale ten asi taky ne, když něco funguje a něco ne.
  22. Ta SOVA vypadá dobře. Schválně jsem tam dal i několik 508 z inzertních serverů. Pěkné . Jestli to sedí.
  23. Agrafik

    aditivum - FAP

    A protože tomu většinou nerozumí. U diagnostiky je potřeba umět číst i mezi řádky a jeji diagnóza často znamená jen 1/2 úspěchu a výsledek je zbytečná výměna dílů.
  24. Agrafik

    Vybíjení baterie HDI 2.0

    Na tu BT ELM diagnostiku pozor. Jednou jsem ji zapoměl v autě v konektoru co vlastně umí zobrazit na mobilu... a za cca 6 hod. alarm. Auto se taktak dálkou otevřelo. Předpokládám, že to nevytřískala přímo ta diagnostika, ale asi to udělalo nějaký bordel na sběrnici a v uspání auta...
  25. Agrafik

    peugeot 607 2.2 benzin nereaguje

    Červený kryt na baterce.
×
×
  • Vytvořit...