prošel bych kontakty na spojce a brzdě
dále propojení drátů od snímače rychlosti z ECU do ŘJ tempomatu
pokaď máš origo tempomat
napiš, jestli máš elektronický plyn, nebo lankový na čerpadlo či klapku sání, jestli je s vývěvou nebo bez
a jak se zpomalení projeví, jestli zpomalí jen o trošku nebo zpomaluje až do skoro zstavení motoru
jo ještě mě napadla jedna věc, tempomat se aktivuje zmáčknutím páčky nahoru či dolů a vypíná se páčkou k sobě je tam rozpínací kontakt, nemůže být vada v něm? třeba je páčka vyviklaná a kontakt na vypnutí je furt rozeplý, to by taky mohlo vysvětlovat to, proč to funguje, když držíš páčku nahoru a dolů a vypne se hned po uvolnění páčky
když sundáš deklpod volantem, uvidíš 5 drátů z páčky tempomatu, červený a žlutý, když se přeruší, tak se tempomat vypne. Zkus je spojit natvrdo, aktivuj tempomat, když to bude fungovat jak má, je chyba v páčce, jinak zkontroluj to co jsem napsal na začátku
uff, snad se v mojich myšlenkových pochodech vyznáš