Přejít na obsah

punkac

Uživatel
  • Počet příspěvků

    7 513
  • Registrace

Vše od uživatele punkac

  1. punkac

    Zimní lyžování

    Permoník7 je žena, má to i v podpise
    • 21
  2. punkac

    Zimní lyžování

    můžeš se rozepsat? délka a kvalita nebo obtížnost sjezdovek, cena verzus kvalita služeb narváno? Díky
    • 21
  3. punkac

    Zimní lyžování

    mě zase láká Itálie, nemůžete někdo něco doporučit?
    • 21
  4. punkac

    imobilizer na otisk prstu

    mrkni na tohle má to v sobě i GSM alarm to mi přijde vymakanější a ta cena
    • 16
  5. punkac

    imobilizer na otisk prstu

    hlavně jak říká ve videu, dát servisní spínač na těžko přístupné místo,to je jako by řekl, když to najdu odjedu jinak tu zástavbu má povedenou, jde o to, jestli má různé přípravky -záslepky pro různé typy palubek dle mě je to zbytečně drahé a pro mě nepoužitelné na čerpadle mám jen jehlu \"chcípák\", pro mě je tedy nejlepší imobilizér neotvíratelná kapota
    • 16
  6. punkac

    imobilizer na otisk prstu

    no frajeřinka by to byla, ale nevěřím tomu, že bych nenastartoval a zástavba bude co se týče vzhledu asi ne moc hezká nevím kam bych umístil to čidlo na palec aby to nějak vypadalo a nerušilo vzhled auta cena je mírně řečeno nadsazená
    • 16
  7. takže kabíek je na tuty od senzoru opotřebení destiček když ho jen spojíš s kostrou, žádná kontrolka se nerosvítí! musíš ještě zmáčknout brzdový pedál, pak budeli drátek ukostřen, kontrolka na palubce se rozsvítí Prostě svítí jen při brždění
    • 34
  8. Nz jinak jsem se dnes vrátil z českosaského švýcarska z výletu - dal jsem pravčickou bránu a super jen dodám že my máme bránu ale němci (na německé straně) je zbytek krásy určitě zvaž i návštěvu jejich strany je tam super já podnikl cestu do bad schandau tam necháš auto starodávnou tramvají se projedes asi 6 zastávek pak jdeš prolízat skály vylezeš v Schoně u hranic a zpět do bad schandau se svezeš lodí tramvaj stála asi 3.5€ a loď asi 4€ parkování asi 3€ kdyby tě nebavily skály tak asi 3 km za bad schandau je pevnost koenigstein která je moc krásná je tam nejhlubší hradní studna (přes 180 metrů) a je z ní překrásný pohled na zátočiny Labe
    • 11
  9. punkac

    406 coupe - neznámé tlačítko

    Je to určitě na tempomat mám ho tam taky
    • 14
  10. punkac

    Diaľkové ovládanie rádia P406

    zkus tuto stránku je tam skoro na konci schéma zapojení páčky pro Peugeot 206 a 306 před a po faceliftu a to zapojení má 5 drátků, to by ti mohlo pomoci
    • 7
  11. trošku ale to milovníci modelové železnice jistě rádi přehlédnou na radu kamaráda se chystám navštívit tento ráj modelové železnice je to v Sasku kousek za hranicema
    • 11
  12. pěknej návod, nechal bych ho přesunout do té nové sekce \"urob si sám\" pro mě je novinka, že jsou dva termostaty na 85° a 80° mě auto drží při pohodové jízdě v tomto počasí do 130km za hodinu právě teplotu 80°C, asi mam tedy termostat jako ty jaký jsi měl důvod měnit termostat? jak se projeví závada jinak za hezkej návod
    • 7
  13. punkac

    problém s el. sítí..... wifi

    ještě možná blbůstka, jestli ti poblikávala nabíječka u vás doma.... máš dotažené šroubky v zásuvce, co drží dráty???
    • 11
  14. punkac

    problém s el. sítí..... wifi

    hmm to co píšeš o kolísání proudu je s prominutím blbost Modem je určitě napájen ze zdroje, který má nějaký jednoduchý filtrační a stabilizační prvek v sobě zabudován. Nemá takový odběr aby to kondenzátor (který je určitě vevnitř) spolu se stabilizačním obvodem ( schválně jsem ten svůj rozdělal) typu 78xx (já mám 7809) nepokryl To bys musel mít vedle napájení modemu 10 ledniček značky Minsk aby se rušení od spínání kompresorů přenášelo do modemu Spíše mě napadá toto. Není náhodou tvůj modem od výrobce D-link? Tam se totiž wifi někdy seká (odpojuje a zase připojuje) Stačí ho vytáhnout ze zásuvky a zase zapnout - vlastní zkušenost. Někdy vydrží půl roku jindy ho vytahuju 2x do týdne, jinak je zapojenej za UPS stanicí od firmy APC největší model, proto rušení sítí vylučuju napiš jestli restart modemu pomohl
    • 11
  15. punkac

    Občas nenastartuje na první pokus

    benzín má žhavení? Nová auta by se měla startovat bez plynu nebo se pletu:myslim
    • 6
  16. :potlesk jen doplním, že v Jablotronu stojí přepínací autorelátko cca 75 Kč tj. za 150 Kč máš hotovo kabílky s fastony jsou na nic, jak popisuje tenhle návod protože rádi vypadávají, ale není nis snažšího než tu koncovku na origo relátka rozebrat a naletovat kabílky (nebo přecvakat slabé fastony na silnější, tam kde nejsou) přímo na relátka z Jablotronu a ty pak přidělat k pojistkové skříni, mají na to držáček na šroubek
  17. punkac

    P 406 - 2,1TD čerpadlo a sahara?

    ad 1) je to uzavřený okruh tj. voda má vyšší bod varu 110°C nevadí, všimni si, že červené pole je až od 120°C sahara první stupeň spíná asi při 100°C a vypíná při 90°C, druhej stupeň spíná až při teplotě nad 110°C, máš li klimu a je zaplá, běží sahary stále na první chod jestli ti fungujou sahary, vyzkoušíš vytáhnutím hnědého konektoru z čidla teploty, je u palivového filtru, sahary se pustí na pomalý a pak hned na rychlý chod ad 2) mají pravdu, je to s největší pravděpodovností čerpadlo dej hledat LUCAS EPIC a nestačíš se divit
    • 14
  18. punkac

    Denní svícení

    Lubko a ostatní promiňte mi, ale všichni jsou mistři světa, dokud se něco zlého nepřihodí, pak si každý říká, jééé kdybych já vůl.... Prostě proč neminimalizovat všechny záporné jevy na silnicích k nule? Takový to, já vidím, je proti tomu být pořádně viděn zanedbatelné! nápad Destiniho je dobrý aneb starej model 406 pomocí dvou relátek to umí [upravil dne 1/9/09 punkac]
    • 26
  19. punkac

    Denní svícení

    hmm, pak z té kolony vyjedeš a zapomeneš světla zapnout, to samé na semaforech. Je lepší svítit pořád předepsanýma světlama vzadu a v předu. Nějak si neumím představit, kdyby kvůli mé zapomětlivosti mít rozsvícená zadní světla - rozuměj, \"říkáš si subjektivně - je ještě vidět, jsem unavenej z rachoty\" ve skutečnosti je ale šero a někdo to do mě nasype zezadu a bude mít nějaké následky, nedejbože zemře, vím je to nejdrsnější případ, ale stát se může Za to mi pár decilitrů nafty nestojí Jinak v Německu povinné svícení není a je fakt na hovno, když jedeš už skoro potemělejma Drážďanama a 7 aut z 10 nesvítí nebo má jen obrysovky, to samý jak ty Dederoni jezdějí u nás, přitom značku na hranicích informující o povinném svícení musejí vidět
    • 26
  20. punkac

    Denní svícení

    souhlas
    • 26
  21. punkac

    Jak na tempomat – Fotodokumentace

    prošel bych kontakty na spojce a brzdě dále propojení drátů od snímače rychlosti z ECU do ŘJ tempomatu pokaď máš origo tempomat napiš, jestli máš elektronický plyn, nebo lankový na čerpadlo či klapku sání, jestli je s vývěvou nebo bez a jak se zpomalení projeví, jestli zpomalí jen o trošku nebo zpomaluje až do skoro zstavení motoru jo ještě mě napadla jedna věc, tempomat se aktivuje zmáčknutím páčky nahoru či dolů a vypíná se páčkou k sobě je tam rozpínací kontakt, nemůže být vada v něm? třeba je páčka vyviklaná a kontakt na vypnutí je furt rozeplý, to by taky mohlo vysvětlovat to, proč to funguje, když držíš páčku nahoru a dolů a vypne se hned po uvolnění páčky když sundáš deklpod volantem, uvidíš 5 drátů z páčky tempomatu, červený a žlutý, když se přeruší, tak se tempomat vypne. Zkus je spojit natvrdo, aktivuj tempomat, když to bude fungovat jak má, je chyba v páčce, jinak zkontroluj to co jsem napsal na začátku uff, snad se v mojich myšlenkových pochodech vyznáš
  22. punkac

    vadne budiky

    a co třeba zkusit \"hledání\" zrovna o budíkách je toho tady tuny ale což poradím, jestli se ti načítají km na počítadle, když ručička stávkuje nebo blbne, je čidlo na převodovce v pořádku s největší pravděpodobností jsou to studené spoje na takových tyčkách na plošném spoji, na které jsou nasazené samotné měřáčky Návod je zde týká se sice palivoměru, ale závada je stejná proto až to rozebereš, proletuj i ostatní tyčky od zbývajících budíku
  23. ano
  24. Tohle mi už dlouho vrtá hlavou, proč se do všech rádií nemontuje zařízení, které by dokázalo rádio ztlumit, v případě že je do okruhu třeba 150m záchranka nebo hasiči a pod. Auta vybavená majáky by vysílala speciální druh signálu, který by rádia dokázala přijmou a přepnout se buď do režimu MUTE nebo alespoň ztlumit. to je vážně dobrej nápad, ale problém bude jak jinak než v penězích úprava rádií by moc nestála, prostě by se to začlo montovat do novejch modelů, ale úprava sanitek a hasičských aut, dohoda na jednotnou frekvenci, která by se tomu vyhradila a nerušila jiná zařízení v dnes už tak frekvencemi přecpaném pásmu, to bude jistě největší kámen úrazu
  25. určitě, funguje na principu termistoru nebo podoné součástky některá čidla mění odpor směrem vzhůru se vzrůstající teplotou jiná naopak se vzrůstající teplotou mění svůj odpor směrem dolů
×
×
  • Vytvořit...