Úžasný přeúžasný Hlavně čelem a být rovný, co?
Tohle je milý pane na přes \"dosaď si tam slůvko z názvu polévky, která se dělá z žaludků\"
Doufám jen, že všichni v armádě nejsou jako jsi byl ty - páč by nás prodali nejlepší nabídce protistrany při nějakém útoku...
Opět si ukázal, co jsi ve skutečnosti zač. Je hodně dobře, že už nejsi ve vedení