Přejít na obsah

punkac

Uživatel
  • Počet příspěvků

    7 513
  • Registrace

Vše od uživatele punkac

  1. tak jsi se nám vyplakal a teď jako co? Kdybys uznal, žes v jedné věci přestřelil, byl bys určitě vítaný.... Mimochodem normálně jsem s tebou komunikoval ohledně TIG141TBW5,6 žejo.... Ale to sem moc nepatří
  2. asi mě ne? Ale jo pojedu Radku, Medvěde.... Jarmilo.... Chcete mě? Stejně jsem se k vám nakvartýroval, to máte radost a nééé že ne Peňauze se zítra strhnou z konta..... [upravil dne 20/1/14 18:52 od punkac]
  3. uvidím, jak hnu se svou plantáží během roku, ale asi bych se utrhnul.... Vlak tam jezdí, ne? Nebo alespoň někam poblíž
  4. jj wifi byla v trezurku, naštěstí makala. Jinak bysme se jí taky podívali na střívko... Kabel UTP moc hezky připojenej Koukli jsme na tanečici Katee a na ještěrkáře Klause
  5. no Fabrika nekončila, my jsme končili.... Někdy ve tři jsme doklopítali na hotel, kde jsme se asi do půl čtvrté bavili nezapnutelnou televizí, abych pak upadl do komatu a chvilku po devaté se probral k životu
  6. punkac

    Podvodná SMS

    hmm.... Mam tmobile nějaký firemní tarif a sms jízdenky jdou a nic jiného z portfolia premium sms už ne... Jde to nastavit, když to mám. Nemusíte mít zakázaný celý premium sms.....
  7. nějaké fotky z mobilu heslo: montenegro http://uloz.to/xDxbLdtg/pivovar-ch-rar
  8. teda ta 603 by byla fakt bomba Uvidím, je to pro mě ještě moc daleko, nevím jestli už nebudu muset makat na plantáži
  9. Tak jsem též dorazil. Spánkový deficit doplnil ve vlaku. Sraz byl moc hezkej.... Průvodce pivovarem výbornej, nenechal se vyvést z rovnováhy pežotem.... Alias co má pivo/pivovar a nemá pežot. Zdatně průvodci sekundoval ve výkladu Kobra Jídlo v obou Romanem vybraných restauracích bylo velice dobré. Svíčkovou jsem dal za 6 minut 20 :D:D Někdo prohrál aneb s tlusťochem se nesázej Nanjuo :D Nakonec jsme to ve třech zakončili v nějakém blanenském klubu Stará fabrika (nebo tak nějak) Bylo to tam plné samých padajících místních lidí Ráno opět Černá Hora na snídani, dal jsem si husí játra z toustem, salátkem a červenou orestovanou cibulkou a na rozloučenou výbornou černohorskou dvanáctku. Pak mě Schreek hodil na vlak a tradá zu Hause nach Aussig
  10. Super. Diky ti zatim tvrdnu v Praglu a cekam na pripoj
  11. Tak pratele po kalbe v Aussigu nasedam za sedm minut na vlak smer blansko. Jedu jen s kreditkou a prachama. Mobil bude na doraz a proto prosim nekoho aby vzal nabijecku na samsung es3 klasicky mikro USB konektor. Diky vsem
  12. punkac

    Upozornění - plenky Pampers

    musíš si k tomu lejnu stoupnout po větru, hovno sice ucítí tebe, ale ty hovno ne - stará myslivecká moudrost
  13. Úžasný přeúžasný Hlavně čelem a být rovný, co? Tohle je milý pane na přes \"dosaď si tam slůvko z názvu polévky, která se dělá z žaludků\" Doufám jen, že všichni v armádě nejsou jako jsi byl ty - páč by nás prodali nejlepší nabídce protistrany při nějakém útoku... Opět si ukázal, co jsi ve skutečnosti zač. Je hodně dobře, že už nejsi ve vedení
  14. punkac

    Nedělá někdo u ČEZ? - rada

    tady jsme sto let za opicema
  15. punkac

    Nedělá někdo u ČEZ? - rada

    Jirko nerozumíme si, nemyslel jsem elektroměr ale spínací hodiny, které ovládaly dvousazbový elektroměr http://www.elektromery.com/images/1326780308.jpg ovládaly nám to nejprve tyhle hodiny http://img3.hyperinzerce.cz/x-cz/inz/6301/6301008-prodam-spinaci-hodiny-2.jpg a pak to zaměnili za toto HDO http://www.nizkytarif.net/wp-content/gallery/hdo/nizkytarif_fmx492.png rozměrově to bylo stejný
  16. punkac

    Nedělá někdo u ČEZ? - rada

    Prakticky býval rozměr HDO shodný se starýma spínačkama (hodiny), ale nevím jestli se něco nezměnilo... Vyměnili by ti jen kus za kus
  17. ten určitě nemá vzdušník na 24 litrů, je bezolejovej a pasovali jsme ho na potravinářský zařízení, ale možná by byl dobrej ten chiraňáckej.... i když má taky vzdušník malej
  18. punkac

    Upozornění - plenky Pampers

    video, satelit ani pštrosa nemám..... kde to tedy jen žiji? )
  19. John: jeď dolů, začíná to být zajímavý až od půlky Itálie směrem na jih
  20. neboj Romane, katastrofa je mé druhé jméno, tak se nemusíš ničeho bát. Doufám, že jsem tě náležitě uklidnil a ubezpečil
  21. punkac

    Venkovní markýza výsuvná

    sranda je jak ti v jedný nabídce psali cenu jedné závitové tyče 200 Kč za kus To je asi zlatá závitová tyč Kupoval jsem metr dlouhé o závitu M14 osm kusů a stálo to 320 Kč
  22. punkac

    eshop - platba pouze kartou

    Stiflere, se simkou je to blbý, ale ruku na srdce... Lidi si instalujou cracklý softy do mobilů a pak se divějí Banka má snad jiný páky na zjištění, jestli peníze byly strhlý oprávněně nebo ne (platba kartou, výběr)
  23. punkac

    Venkovní markýza výsuvná

    Pe.tr 3x2 má aje hrozně malá, chce větší My tohle vyřešili soustavou lanek mezi barákem a dvěmy sloupy a pne se po tom vistárie. Je to živý a krásně to stíní a chrání před větrem
  24. no tak to nad ní a dětma lítali andělé strážní hodně urputně Každopádně je super, že se jí a dětem relativně nic nestalo. ps: možná se andělé ještě nalétají, mrkněte kdy se to stalo [upravil dne 13/1/14 14:16 od punkac]
  25. Eltone, počítám že jedna postel o třech nohách nestejné délky byla zamluvena i pro mně?
×
×
  • Vytvořit...