Některé zaměstnavatele nechápu
Oni nemají lidi, pomalu je shánějí a ještě je prosím začnou - čert vem monitorovat - oni je začnou potom buzerovat.
Efekt? Schopní odejdou a neschopní se rádi přizpůsobí
Jako, nehledě na to, že zasměstnavatel nemá právo ti strhávat mzdu (teda, asi kromě té, ehm, pohyblivé části) Jinak ty s tím musíš souhlasit.
Takže, pokud někdo na pracoviště nainstaluje kameru, která mě bude pozorovat, znamená to, že mi někdo nevěří. Nač potom v takové společnosti (firmě) ztrácet čas ?
Něco jiného je kamera hlídající servery, stroje, nebo klidně vjezd do aréalu. Ano, rád do ní i zamávám.
V bývalé firmě jakýsi \"zlodějíček\" ukradl umělý vánoční stromeček. Podle záznamu byl usvědčen. Kdyby ho nekradl, všem by to bylo jedno, bo sledování záznamů něco stojí. Zloděj byl tedy nakonec usvědčen a stromeček vrátil
(jó, ať žije Amerika)