Přejít na obsah

vix

Uživatel
  • Počet příspěvků

    4 839
  • Registrace

Vše od uživatele vix

  1. vix

    A tak se u nás jezdí

    A zničeho nic, přijelo neviditelné auto, odřelo mi bok a zase neviditelně odjelo
    • 13
  2. vix

    A tak se u nás jezdí

    Medvěde: hele, co přizpůsobit styl a rychlost jízdy aktuálnímu stavu počasí, povětrnostním podmínkám a stavu komunikace ? (písečnou bouři na české dálnici z toho nevyjímaje)
    • 13
  3. Hele, a nedělá ti to rantl na kotoučích... mě tohle to kdysi dávno dělala 205. Prostě, takový zvuk kov o kov, jak to trochu šmíkalo o destičky. Jinak, protože aka už to vzdala, tak jen malý slovníček cizích termitů: kinologie - když jdeš se slečnou do kina kynologie - když jdeš se psem na cvičiště mykologie - když jdeš s ekologoma sbírat lysohlávky, tak abys ty houby rozpoznal kinetika - část dynamiky zabývající se určováním dráhy pohybujících se hmotných bodů a těles ze známých působících sil (heč) kynetika - tohle může napsat jenom (viz podpis u aky ) Si dávejte na to majzla, za chvíli tady budete psát, že homokinetika (jako že vědní obor) cvaká, a to je stejné, jako když se Newtomentry (jako jednotka točivého momentu) přenášejí.
    • 52
  4. vix

    Bill Gates je dnes naposled v práci

    Ano, čas 2000 přišel asi až v roce 2004-5, a ono to je podobné. Prostě 2-3 roky trvá, než se vychytají chyby. Pak se omezí aktualizace ovladačů a můžete se jít klouzat. Takže, ano, bude oblíbený, ale třeba ne proto, že by byl extra skvělý, ale že na XPčka holt už se nebudou vydávat ovladače. Jinak pamatuji doby, kdy se 3.11 spouštěly příkazem win. Mělo to tu výhodu, že pod nima šel DOS, který byl několikastonásobně stabilnější. Jinak, WindowsMe měly problémy se stabilitou, tak jim trochu pomohli.
    • 47
  5. vix

    Ukažte svou garáž

    to je krásné Já mám taky tak úzkou garáž,že když zajedu dovnitř tak lezu z auta kufrem:D:D:D asi jako ty:aut ¨ Prodej 206 a kup si bílýho SMARTa
  6. Pegoo: to je normální, oni si to \"hajzlíci\" mezi sebou prodávají. P.S.: Ale podle toho co píšeš, tak všechno slušné firmy P.S.S.:Dodnes nevím, kde má BOSCH fabriku na stěrače
    • 62
  7. vix

    mp3 přehrávač + přepěťová ochrana

    Galvanicky oddělené je galvanicky oddělené. Otázkou je, jak jsi připojený na síť.. jak dlouhý kabel máš mezi trafem a tebou a jakou soustavu traf máš před sebou, než se napíchneš na venkovní vedení. Něco jiného je venkov s venkovními vedeními nn hezky pěkně k baráku a něco jiného je Praha, kde ti elektrika putuje přes několik traf cca 20-30 km pod zemí až přímo k tobě. A na závěr konstatování každého meteorologa: Nepříznivé jevy mohou nastat kdykoli. Janci77:Blesk se eleminuje trochu někde jinde, než v čínské \"jezevčíkové\" přepěťovce
    • 26
  8. Hele.. ...je Made in West Germany, pak zrobeno v Poland a nakonec PRC? Nebo Poland je dokonce za PRC ? Já jen, kam ty kluky Polský řadit
    • 62
  9. vix

    Peugeot 106 nejde za plynem a žere

    Kurt: Takže místo tuninkových svíček nakoupit plechovky luštěnin, a ty za jízdy konzumovat. Po těch jsou větry obzvláště silné. Právě, že ty HTTPčka mě předjíždějí zásadně z kopce. Tam se hmotnost projeví (jak auta, tak řidiče), kór, když mám většinou vykvaltováno Ale do kopce většinou nastává opačný jev.
    • 10
  10. vix

    Kolik lidí tu má ještě 205?

    sigi: zase ušetříš na palivu
    • 79
  11. vix

    Peugeot 106 nejde za plynem a žere

    Já bych zrovna na to čidlo sázel ... tuninkové svíčky na 1.1i, 44 kW ... ach jo (ale třeba Fobii HTTP to do kopce pak dá)
    • 10
  12. vix

    Peugeot 207 Le Mans Series SE

    Takže někde sehnat kola a naštětečkovat kapotu Prej 2000 ks
    • 7
  13. Marline, že budeš dávat Xeny na svého veterána... tfuj, jak hluboko jsi klesl ...
  14. vix

    Poznej Peugeota podle součátek... :)

    podle nápisu by to měla být \"205 Forever\", což zní děsně pateticky.
    • 14
  15. vix

    Nevíte co by to mohlo být ?

    Hele, já to tam mám taky a mám diesela. A diesel ŘJ a palivový čerpadlo nemá Takže se taky přikládním k saharám. Mmch, na tu krabičku patří kryt P.S.: Jdi po kabelech, třeba někam dojdeš ...
    • 7
  16. vix

    těsnění pod víkem ventilů

    těsnění ventilového víka může za jistých oklností vyměnit i šimpanz. Teda hodně šikovnej šimpanz Naopak nešikovnej Pat může při výměně pohořet ! (ale přikládám se k tvrzení, že to není těžké) Ta sranda na XUD motor stála 117,- Kč. Ale jako vždy: \" Rozdílná kvalita, rozdílná cena\"
    • 16
  17. vix

    Kdo a odkud

    Když vyrazím ve tři odpoledne, tak bych mohl před půlnocí dorazit .... (nebo ne ? )
  18. Pokoj máš do nových ramen (resp spodních čepů) a ty, jak je známo, se u druhovýroby mění jednou za cca 40 tkm
    • 11
  19. vix

    skúšal niekdo pretesňovať chladič?

    přeskládávat starý chladič je totální ptákovina... jako, šel bych do toho, ale to bych musel mít veterána (jakože ne 20 let, ale 30+ let) Jinak koupit doopravdy druhovýrobu - pokud si chci auto ještě nějaký čas nechat. P.S.: A druhovýrobu kupovat s rozmyslem
    • 6
  20. vix

    Dobíjení druhé baterie

    Hele, to má 607 už 2 baterky ? (jako, moje 205 občas v zimě taky, ale to asi není to, na co se ptám )
    • 9
  21. vix

    Je cena za celuste brzd normálna?

    Válečky na 206 za 500,- /ks ? A jsou to opravdu na tu tvoji? Stejný model, stejný modelový rok ? Protože jistí majité (např. posledních) 406 mají válečky za dvojnásobek, než ti \"nešťastnejší\" majitelé se staršími ročníky. P.S.: Za pěťo mám jeden váleček na svoji archaickou 205. Takže, jestli se ti jednání servisu nelíbí, reklamuj to u nich. Oni ti k tomu řeknou vše podstatné, oni by tě měli přesvědčit. Protože já (jako osobně) ti mohu zcela nezávazně a bez záruky na další funkčnost tvého vozu pouze poradit, že pokud se ti jednání tvého servisu nelíbí, změň servis nebo se nauč auto opravovat sám. (z mého pohledu se snažíš brečet na špatném hrobě, nicméně na otázku jsem ti odpověděl)
    • 20
  22. vix

    Kamery

    Krátce.. otázka nezní, jestli může nebo ne, ale jestli jsi ochoten u takového zaměstnavatele pracovat i přes toto \"opatření\"
    • 14
  23. vix

    Kamery

    Některé zaměstnavatele nechápu Oni nemají lidi, pomalu je shánějí a ještě je prosím začnou - čert vem monitorovat - oni je začnou potom buzerovat. Efekt? Schopní odejdou a neschopní se rádi přizpůsobí Jako, nehledě na to, že zasměstnavatel nemá právo ti strhávat mzdu (teda, asi kromě té, ehm, pohyblivé části) Jinak ty s tím musíš souhlasit. Takže, pokud někdo na pracoviště nainstaluje kameru, která mě bude pozorovat, znamená to, že mi někdo nevěří. Nač potom v takové společnosti (firmě) ztrácet čas ? Něco jiného je kamera hlídající servery, stroje, nebo klidně vjezd do aréalu. Ano, rád do ní i zamávám. V bývalé firmě jakýsi \"zlodějíček\" ukradl umělý vánoční stromeček. Podle záznamu byl usvědčen. Kdyby ho nekradl, všem by to bylo jedno, bo sledování záznamů něco stojí. Zloděj byl tedy nakonec usvědčen a stromeček vrátil (jó, ať žije Amerika)
    • 14
  24. vix

    Ohnutí polystyrenu

    plexi jde ohýbat za tepla, Makrolon i za studena... ale to asi není to, co ty potřebuješ vědět. Co použít nějaký polštářek ? (tím přehraješ problém na ženu a jsi z obliga )
    • 19
  25. vix

    Ekologickej Prius, že prej...

    OK, pastorku, rozeberu to postupně. Odkaz na tvůj oficiální zdroj jsi mi (bohužel a nevím proč) opět nedal, takže: 1) Já nevím, ale v té prezentaci motor, občas běží, občas neběži a už vůbec nemá stále rovnaké otáčky. Otáčky jsou proměnné, podle toho, jak se šlape na plyn. Rovnaké otáčky má třeba na semaforech, kdy jsou nulové... 2) Kromě toho \"iba\" generátoru, taky většinou i rovnou kola. Fajn, dvě věty, dvě nepřesnosti. Hrubé nepřesnosti. Argumentace jak ve čtvrté cenové? Jestli jsi na ni zvyklý, tak ti nic nebrání, abys v ní diskutoval. V ní možná tvé \"nepodložené rady\" ocení. Tady se podobných móresů pro příště prosím zdrž, už proto, že mohou napáchat více škody než užitku.
    • 20
×
×
  • Vytvořit...