vodní pumpa a stabilizační za 3500,- je prkotina.
Nepotěší, ale dá se s tím žít.
Onehdy, když jsem byl na dílně, měl tam dva \"padené\" motory.
První byla potkaná benzínová 307 1.6 16V (oprava motoru asi za 55 000 Kč), druhým motorem byla 1.4 v 306 kombi (ten byl taky slušně vylágrovanej)
Vtip, který ani není vtipem, je ten, že třeba rodina ušetří 2000,- /měsíčně - a pak ji potká tohle. Tohle je průšvih.