Přejít na obsah

vix

Uživatel
  • Počet příspěvků

    4 839
  • Registrace

Vše od uživatele vix

  1. Záleží na situaci. Většinou chtějí komplet auto - motor je ku příkladu asi tak 70-80 kg hliníku. (což jsou super prachy) Pak je tu ocel, v jednotce, tuny... Pokud mu přineseš vyřízlé VINko, nenecháš ho vydělat. Tak se s tím smiř ...
    • 7
  2. vix

    Další výchovná poradna předsedy

    Drsně vytaženo z kontextu. Tohle je blbost těch rodičů (měli holku vychovat) + blbost toho, kdo tu ránu dal (neměl být bezohledný). ... a furt jsme u výchovy, rodičů, jakéhos-takéhos dohledu ... Absolutně neznám důvody tohoto útoku - přesto si stojím za tímto: \"Nečiň druhým to, co nechceš, aby činili oni tobě\"
  3. Ono je to v těch firmách - práce je a bude. když ne v české kotlině, tak za kopečkama určitě. Jenže, kdo by se stěhoval ...
  4. spojení: \" odbor životního prostředí\" a \"přišli\" mi nějak nejde dohromady ...
    • 7
  5. oddie: Na kvalifikaci \"fakt\" nezáleží. ... občas ani nadřízený neví, co slovo kvalifikace znamená ...
  6. vix

    Další výchovná poradna předsedy

    Občas dobře mířená rána vykoná za tisíc slov Díky oddie
  7. vix

    Trochu historie

    Mě tam dostal Velorex - ostatní si hrajou na plechy, Češi maji jen \"prchající stan\". Š706 je křehká, T138 ke impozantní...
  8. Je to chabé, ale i tak dobré.
  9. Technicky vzato - nachápu, jak někdo může vzít 3,4 kolegy. Leda by tomu kolegovi chyběly ruce, hlava a kus nohy ?
  10. vodní pumpa a stabilizační za 3500,- je prkotina. Nepotěší, ale dá se s tím žít. Onehdy, když jsem byl na dílně, měl tam dva \"padené\" motory. První byla potkaná benzínová 307 1.6 16V (oprava motoru asi za 55 000 Kč), druhým motorem byla 1.4 v 306 kombi (ten byl taky slušně vylágrovanej) Vtip, který ani není vtipem, je ten, že třeba rodina ušetří 2000,- /měsíčně - a pak ji potká tohle. Tohle je průšvih.
  11. vix

    Odstranění označení

    Myslím, že je to odfénovatelné. U \"205\" mi to odpadlo i s celým tím zadním deklem
    • 9
  12. vix

    Prístrojovka nový model do 92ky

    Vono se toláme někdy po létě - takže MY 93 může být vyráběn někdy od 09/92. Pokud má 05/92 a novou přístrojovku, může být něco někde špatně.
    • 14
  13. Nemůžu zapomenout na náš výlet \"na vlastní pěst\" Když už potřetí kazeťák otočil kazetu místních (snad) folk-šlágrů... Seděli jsme ve Fordu Marjančina manžela. Neskutečný zážitek Navíc, okolo Dunaje jsou neskutečné terény!
    • 44
  14. vix

    Mobil s netem, navigací atd.

    K tomu Samsungu Galaxy Note je třeba počítat ještě s taškou přes rameno Xperii S jsem srovnával s Xperií Arc S a vyšlo mi, že to rozlišení za ty prachy nestojí. P.S.: Před 15 lety moje P120 dokázalo dekódovat mp3 sotva ve stereu. Mose mobilní pádlo po 15 letech přehrává i obraz. :roker
    • 26
  15. vix

    koupě 607 s 265000 km

    Ahoj pro všechny. Novou C5, executive nebo exclusive, jsem si nechal projíždět ze všech stran. Nějak nakonec měl slovo můj mechanik, výběrčí mých peněz, který řekl:\" C5 hydroactive, je pro tebe, dost drahá, hračka\" Oddie mi tvdil, že 306-ku nemám brát a měl pravdu. Dneska bych spíše než 306 upředňostňoval 406 - o tom žádná. ... jenže, vysvětlujte toto klukům ze Šumavy!
    • 21
  16. vix

    koupě 607 s 265000 km

    Ano, odhadovat u kupované 607 z druhé ruky, jestli vydrží či ne turbo do 300 tkm je príma. Diagnostiku bych nechal udělat v nějakém odborném servisu. Diagnostické zařízení - křištálová koule spojená sadou kůstek do balíčku karet. Měření se provádí při úplňku a turba je nutno se přitom dotýkat ptačí hnátkou z havrana. Prostě, nelze jednoznačně říci.
    • 21
  17. vix

    Vaše zkušenosti s oleji Mogul?

    Co Ti na to říká výrobce motoru? (A do čehož to vůbec liješ?)
  18. vix

    Buchlé airbagy P306 r.v. 96

    S airbagama bych si nehrál... aneb, nech to opravit/zkontrolovat pořádně. On takový vystřelený bag někde po cestě dokáže udělat pěknou paseku (auto dostat na paseku, popř. autem udělat paseku - v lepším případě z toho všichni potrefení vylezou zdraví) ŘJ airbagů se dá reaktivovat, stojí to však stejně, jako sehnat \"novou starou\". Navíc, očividně tvůj servis se pohybuje na tenkém ledě - možná bych si k nim dal opravit koloběžku (maximálně).
  19. vix

    Snížení zadní nápravy

    Jak říká jeden servis : \" Snížení se většinou děje automaticky\":xvul
  20. vix

    třesení auta při akceleraci p306

    - poloosa to vždycky dělá ta druhá, než na kterou stranu jedeš. (začíná to v zatáčkách) ... nicméně ani jeden nejsme schopni říci, v jakém je (ta dotyčná poloosa) stavu. Nech si zkontrolovat/mrkni na uložení - silentbloky- motoru.
    • 8
  21. vix

    Míchání syntetických olejů ?

    Jak by řekl Jára Cimrman: \"S oleji stejné spefikace nemůžete šlápnout vedle.\" (beru oleje stejné třídy od běžných značek) API, ACEA - dle doporučení výrobce motoru nutno zachovat vždy.
  22. vix

    Vaše zkušenosti s oleji Mogul?

    Na Mogul 10W40 \"205\" nabrouzdala skoro 200 tkm. Měnill jsem si sám. - teď tam mám SUNOCO, protože servisák mi říká, že do auta nemám hrabat.
  23. vix

    Peugeot Hoggar

    Tohle tady nemá šanci. (stejně jako 206 sedan) Trh je rozdělen a množství kusů (fakt rarit) zastoupení nebude zajímat. Nejkrásnější bylo potkávat okolo roku 2000 v Německu VW Caddy (Felicie Pick-up se znakem VW na čele)
  24. vix

    Motor 1.9 d 51kW rozdiely

    .... ne, bude Tě to jen srá*t.
  25. vix

    Motor 1.9 d 51kW rozdiely

    Tohle znám. Tlemič výfucku. ... málokdo to má a málokdo to řeší.
×
×
  • Vytvořit...