Přejít na obsah

vix

Uživatel
  • Počet příspěvků

    4 839
  • Registrace

Vše od uživatele vix

  1. Vyjma toho, že to mám trochu z ruky a vyjma toho, že mám křuplej chladič (neboj, jen tak decentně)... ... tak při 4 kg (živé váhy té husy) by mě asi spolustolovníci umlátili a chladič dokřápli. Leč, nabídka je to lákavá. P.S.: Leda by mi Kouďák půjčil nějakou cisternu na vozíku.
  2. Svatomartinská husa? Já myslel, že se obnovuje tradice svatomartinského vína - holt sezona beaujolais začíná
  3. Ne, Marline, tvoje kódové jméno v P-C je \" Hobit\" (viz foto: ty, lopata a Zetor)
  4. vix

    Poznáte Peugeota? (po padesátépáte)

    To je na nějaké anglické závody - kdysi takto někdo zprznil i Šáde 130 LR
    • 15
  5. vix

    co do chladiče?

    Tak já tou G48 napatlám celou kastli, ať tolik nerezne - sichr je sichr (chladič vydržel na autě 11 let)
    • 11
  6. vix

    co do chladiče?

    jo, to nenji blbej nápad To se musí vyzkoušet Stejne chladič pude o víkendu ven.
    • 11
  7. vix

    Co si prat od jeziska

    Aston Martin 77 - po dlouhé době alespoň trochu auto
    • 12
  8. vix

    Felicia V6

    Nestraš !
    • 31
  9. vix

    Felicia V6

    Hmm, musí být síla s tím jet. Jinak, že by ná vás dolehla všudypřítomná krize ? Já su debil [upravil dne 11/11/08 vix]
    • 31
  10. vix

    Rozvody - jo, nebo ne?

    destiny : 3250,- *36 (měsíců) = 117 000,- = 4,7 platu 3500,- *36 (měsíců) = 126 000,- = 5,1 platu 4000,- *36 (měsíců) = 144 000,- = 5,8 platu ... aneb, stačí z 25 tKč ušetřit osmičku měsíčně... Já jen, že jak ty, tak oddie máte pravdu. (a syčáku, donutil´s mě to spočítat, což jsem původně vůbec nechtěl!)
    • 61
  11. vix

    Prevodovka do 306ky 1.4

    Ten servisák co se specializuje na Peugeoty bude asi specialista. Kór když 1.4i je motor typu TU a 1.6i je motor typu XU. Normálně napasovat tyhle převodovky nejdou P.S.: Převodovky do 1.4i jsou choulostivé na kvalitu oleje a docela se sypou. Je to takové nedostatkové zboží, a od toho se odvíjí i cena.
    • 7
  12. vix

    Ktory motorovi olej ?

    • 44
  13. vix

    Rozvody - jo, nebo ne?

    Destiny: mojí divnou matematikou při leasingu na 3 roky (což mi připadne jako standard co lidi průměrně zůstávají u jednoho auta), to dělá právě oddieho 6 čistých platů Teda, matematicky to možná dokázat nejde, ale nějak \"cítím\", že je to zhruba tak.
    • 61
  14. vix

    BMW M5 dnešní zážitek na celej život

    No jo, chybí už jen traktor, hasičský dobrovolný sbor ...
    • 11
  15. vix

    Prúúúússer jak mraky...

    405 1.9D - je to černý, na takhle starým autě i hezký a až za chvíli budou solit, tak stejně se černá promění v šedou. Spíš bych si dal majzla, aby to pod tou novou barvou nezačalo enormně hnít. A 25 tisíc bych si schoval na nové auto
    • 49
  16. vix

    Ktory motorovi olej ?

    Hlavně ta 5W-30 od 5W-40 je lehkoběžná. (Jinak na \"léto\" zapoměň, leda bys měl seklý termostat)
    • 44
  17. vix

    Při nastartování = pískavý zvuk

    Klíňák má Š120, tohle bude drážkový (mikro) řemen. Docela mě ho na křižovatkách bavilo poslouchat, když jsem na volnoběh připínal jednotlivé spotřebiče
    • 13
  18. vix

    olej v prevodovce

    Marceli, nenapsal bych to líp
    • 8
  19. vix

    Rozvody - jo, nebo ne?

    Hmm, to auto bude pěkný drak. Sekající se brzdy apod. se většinou řeší o hodně déle, než po 70 tkm provozu. Ad řemen - je velký rozdíl mezi věřícím a vědoucím
    • 61
  20. Voni ho strkali nejen do Wolh24, ale i do lodí
  21. Stavil se u mě kamarád Google Přinesl s sebou i nějaké katalogy
  22. Pokud rád žehlíš ...
    • 37
  23. vix

    BMW M5 dnešní zážitek na celej život

    To Křápola taky ... a není to tisíc(M)-pětka, ale jen dvěstě-pětka Taky beze srandy
    • 11
  24. vix

    ČELNÍ NÁRAZ-13 zraněných

    Vy nevíte? ČD nasadily do provozu novinku - Neviditelný vlak Je to protiúder špiček ČD na imperialistické uzurpátory, jež se svým neviditelným letounem F-117 jim jsou trnem v očích. A tady je pravý a nefalšovaný neviditelný vlak!
×
×
  • Vytvořit...