Přejít na obsah

vix

Uživatel
  • Počet příspěvků

    4 839
  • Registrace

Vše od uživatele vix

  1. Kamarád, co tam byl, tak tvrdil, že ve 4000 m.n.m viděl borce, co si nosili větvičky. A pak že nafta patří do kamen
  2. vix

    pneu-zkušenosti

    Třeba v rozměru 165/70 R13 vyrábí Barumky Rumunsko (Favorití rozměr) Současně 165/70 R14 vyrábí Barumky Česká republika.(Fabia rozměr) Třeba jeden z důvodů, proč jsem s Barumkama skončil.
  3. ... a má i své nevýhody: Třeba v Indii
  4. Ano, nejlevnější auta se už dneska najdou jen v ČR, na Slovensku, Polsku a Ukrajině. Voňafky.
    • 45
  5. vix

    jake auto? uz je doma!

    1.4 TDI je na dálnici svižnej - vo tom žádná - ale vem ho na Šumavu, Jeseníků a Krkonoš Nebudu a nechci kazit radost z nového povozu.
  6. vix

    Výběr Kombíku

    Ona 407 se vysloveně povedla. 407 SW není kombi, je to jen stylovka. Byť by kdekomu slušela. Totiž: ... existuje svět Peugeotů před 406, a stejně tak existuje svět peugeotů po 406 ... - samosebou, že ve verzi kombi (akorát, že v 406 se tomu říká \"Break\" a v 407 už \"SW\")
    • 46
  7. počítač : 0,2 kW/hodinu plazma: 0,2 kW/hodinu lednička: 0,8 kW/den pračka, bojler ...
  8. Sorry, že skáču do vaší debaty o plzeňském pivu. ... ale co začít přestat hulit úplně? (můj děd to dal napodruhý)
  9. vix

    kolaps registru vozidel

    40 mio. Kč jsou drobné - tolik stojí stát 40 úředníků! (rozmělněte si 40 úředníků do 14 krajů ČR.)
    • 89
  10. vix

    trlolejbus x autobus

    Edison: Ano, existuje propastný rozdíl mezi věřícími a vědoucími.
    • 35
  11. vix

    trlolejbus x autobus

    Kup si trolejbus s baterkama - můžeš jezdit, kde se ti zamane :roker
    • 35
  12. vix

    trlolejbus x autobus

    Ostrov je jen a pouze zkušební trať
    • 35
  13. vix

    trlolejbus x autobus

    Vítek1: pochopil jsi hlavní rozdíl mezi trolejbusem a autobusem ? P.S.: Trolejbus a autobus je to, co jezdí v Budějkách v rychlém pruhu, protože ten pomalý už dokázaly zničit
    • 35
  14. vix

    trlolejbus x autobus

    Věk běžného trolejbusu je 20+ let. V rámci toho, neumí rekuperovat energii. Je těžký, pomalý a z principu neekonomický. Medvěd: Stop a Go nechápu ... existují lidé věřící a existují lidé vědoucí ... Mezi nimi je propastnej rozdíl.
    • 35
  15. vix

    trlolejbus x autobus

    Aneb, přes lesy trolejového vedení není vidět komín blízké uhelné elektrárny. Zaplaťpánbůh, P306 má vnitřní cirkulaci - jistá černá B?W a Prassat mě donutily přepnout na vnitřní okruh. Možná, kdysi dávno, tyhle kousky splňovaly \"Juro5\"
    • 35
  16. \"Chčije a chčije\" a \"zatéká a zatéká\"
  17. vix

    Přívěs - kola

    Já taky ne. Třeba tohle : http://www.agados.cz/modules/agados/index.php?module=configuration&action=config_product Nenji to reklama, jen tenhleten vozík (s dětskou postýlkou) skákal před autem našeho \"sirkaře\" v roce 2008. Medvěd jistě rád vzpomene. Vozík, který sháníš, rozumný člověk nabízí za odvoz, ne za tuhle cenu ...
    • 9
  18. vix

    Další výchovná poradna předsedy

    Czedisonek: Dobrý. Plénum: Dokážeme poslední myšlenku nějak rozvést ?
  19. vix

    za kolik prodat mou 307?

    Za 85 se střílejí Koktávky s vylítaným turbodieselem rok tak něco 2002/2003. :blablabla A voni to lidi furt kupují. (já jen na okraj, jsem možná dost mimo mísu, nicméně plénu jsem chtěl něco říci a plénu to bude asi jedno - v což doufám)
    • 8
  20. vix

    Umely travnik

    Praha, Strahov.
    • 10
  21. vix

    Něco pro Přemu a nejen pro něj

    Přema na to má.
    • 21
  22. vix

    Co děláte se starými foťáky ?

    Peta: Takže Charlie1 ... jo, asi by u nej mohl skončit můj funkční Canon A40. Kujona se asi budu muset zeptat na nějakou funkční T10 (Ericsson). \"Analogový\" foťák mám a za žádnou cenu se ho nevzdám ...
    • 30
  23. Proč asi? Napiš do Exxon Mobile osobně, ono platit 80-100 tKč za tebe se Exonnu jen tak nebude chtít... Stále mám na tváři samolibý úsměv (samolibně tvářit se je povoleno + čekám, kdy od nějakého moderátora dostanu BAN)
  24. Čímž potvrzuješ jenom to mnou již vyřčené ... woe, jsem dobrej (Že Grafton a jemu podobní ti dobrou práci nenajdou ...)
  25. Stibto: Začni (fakt na férovku) oslovovat jednotlivé firmy. Překupníci : Grafton apod. chtějí jenom mít ovečky. (za ty mají peníze) P.S.: Vyber si firmu (firmy) které ti sedí a zkus se domuvit přímo s jejich personálním. Nejdi přes překupníky - protože ty na to máš.
×
×
  • Vytvořit...