Přejít na obsah

P607Olda

Uživatel
  • Počet příspěvků

    16 247
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    6

Vše od uživatele P607Olda

  1. Na zdvihák gumu
    • 8
  2. Sculptura: - na palubním displeji ji vypneš trvale, to zn. příště nemusíš čekat, až se vysune - ruční brzda funguje dobře, tím, že pořád maká, tak je vytrénovaná. Jezdil jsem s tím dvě zimy, bez problému. PS: podle návodu by to mělo jít: [upravil dne 6.9.2012 11:08 od P607Olda] [upravil dne 6.9.2012 11:09 od P607Olda]
    • 35
  3. Mám monochromní displej, v návodu je:
    • 35
  4. P607Olda

    vystrelovaci kluc

    Chjo, nevíme, jaký klíč máš a jaký bys chtěl, takže nikdo nic... Dej fotky nebo odkazy. [upravil dne 4.9.2012 22:58 od P607Olda]
  5. P607Olda

    vibrace

    Chce to dobrého technika. Papírová válka to nevyřeší. Zajeď na STK na brzdové válce, jestli brzdy nekopou. Převážit kola - zkusit jiná kola - to už tady asi bylo. Sundat kolo a úchylkoměrem zkontrolovat házivost brzdového kotouče a taky disku - dosedací plochy kde se dotýká kolo. Zkontrolovat vůle čepů (protože vibrace bývají souhrou nevyváženosti a vůle). Na jednou autě jsme měl špatně vložené ložisko v náboji - to mě pěkně potrápilo - přišlo se na to právě pomocí STK a úchylkoměru. O tom dunění jsem už psal jinde - podle mne to šponuje po výměně silentbloku - neco tam nepasuje - a hluk motoru se přenáší do karoserie. Hledání by mělo být usnadněno tím, že je známo, který silentblok byl měněn.
    • 93
  6. P607Olda

    Domácí ČOV

    Např firma Topol. http://www.topolwater.com/domovni-cov-legislativa.htm Ale i spousta jiných. Je s tím starost, peníze, někdy i hluk. Ideální je komunální kanalizace - tím chci říct, aby se obyvatelé stavěli kladně a nebránili výstavbě. Vlastní ČOV jsme měli ve firmě, zlý sen. A čím levnější pořídíš, tím hůř - kazí se a opravy jsou nákladné.
    • 25
  7. Stáhl jsem si ho taky po stránkách, na 5008. A na 607 (měl jsem r.v.00) jsem si dal tu práci a papírový jsem ručně naskenoval a spojil. Takže jestli neseženeš, tak ti ho prisámvačku stáhnu po stránce z stránek Peugeotu. (:Dkdyž ji miluješ, není co řešit).
  8. P607Olda

    508 - skúsenosti.

    jj, tady mu píšu totéž. [upravil dne 3.9.2012 12:30 od P607Olda]
  9. P607Olda

    spotřeba / rozměr pneu

    :)zkus 5008. Pokud už jezdíš 30 let, tedy je ti kolem 50, tak oceníš vyšší auto. Automat ano. [upravil dne 2.9.2012 21:14 od P607Olda]
  10. P607Olda

    Osvětlení kufru

    Pánové, trefa do černého je ta baterka v 5008. Takže, buďto investovat a pořídit ji i s držákem, anebo zkusit zhotovit něco podobného. Říkám to proto, že jsem měl vícero aut, do některých jsem i zabudovával takové osvětlení s možností vynešení. Ale teprve v 5008 to vyřešili jednoduše a dobře.
    • 65
  11. Je fakt, že 607 2,2 HDi r.v. 00 taky spotřeba na displeji klesala velmi pomalu, 0,0 dosáhla snad až po kilometru klesání.
  12. P607Olda

    7 miestny Partner

    V nabídce je, v kapitole SEDADLA, položka AN01. V kapitole TECHNICKÉ ÚDAJE je pak uvedeno, se kterými motory lze koupit a jak se změní hmotnosti, spotřeba a zrychlení. http://peugeot.ecpaper.cz/osobni/Partner/Partner-Tepee/Peugeot-Partner-Tepee-cenik/includes/Peugeot_Partner_Tepee_-_cenik.pdf Příplatek pouhých 25 t. Zřejmě má zesílené pérování, takže bude tvrdší. Mám dojem, že moje 5008 je taky tvrdší, protože má 7 míst. [upravil dne 31.8.2012 16:08 od P607Olda]
  13. Pokud vím, tak Audi má na střeše solární články, které pohánějí ventilátor, aby to nevybilo baterku.
    • 8
  14. Naše firma, která dodává vodárenské dispečinky, hledá do trvalého pracovního poměru programátora technologických řídících systémů, hlavně výrobce Schneider. Sídlo firmy je v Oskavě, doprava z Olomouce a Šumperka zajištěna. Nabízíme: zajímavou a tvůrčí práci v odborném kolektivu. Přihlášky s životopisem přijímáme na e-mailové adrese: spacek@gdf.cz Další informace podá: Ing. Špaček, tel. 583 301 825, 737 286 251
    • 7
  15. P607Olda

    7 miestny Partner

    Anebo si vyber 5008, je to fakt povedené auto.
  16. P607Olda

    klíček

    No, už jsme na stopě. Takže když se ulomil držák, tak se pohla cívka... A její vývod se utrhl... Vývod bude asi schovaný v lepidle - zálivce.
  17. P607Olda

    Veřejně prospěšné práce

    Už jste někdy přemýšleli, jak \"vznikne\" nové pracovní místo?
  18. P607Olda

    klíček

    Ne nový čip. Zapájet to, co prasklo.
  19. Píše tam, že 3 ze 6 žhavičů nefungují
  20. P607Olda

    Veřejně prospěšné práce

    No jo no, tady je např nouze o DOBROU uklizečku (byt, ne firma). Pracuje od 8:30 do 12:30, bere 500 za den. Zda dělá i odpoledne, to nevím. A lidé se o ni přetahují. Ve firmě mají středoškolačky asi 17 hrubého, dělají divy, aby si místo udržely (tedy nadstandartní služby po nich nikdo nechce).:D
  21. P607Olda

    klíček

    Zkoumat pod lupou. To stačí vlasová prasklinka. Podle tišťáku to má společný integráč s dálkovým obládáním. A to funguje. takže by se stačilo soustředit na tu cívečku a okolní obvody.
  22. P607Olda

    Baterka do DO - kde koupit

    Mně to aktivně měnil borec v drogerii/smíšené zboží (čech), víckrát DO ani nehleslo. Asi ji tam dal poprvé naopak.:grr
  23. P607Olda

    klíček

    Opravit by to nešlo? Spadl ti a ta cívečka se posunula - vývod utrhl?
  24. http://www.akcnipneu.cz/cenik-osobni-pneu.php?filtr%5Bauto%5D=osobn%ED&filtr%5Bsezona%5D=zimn%ED&filtr%5Bsirka%5D=205&filtr%5Bserie%5D=55&filtr%5Brafek%5D=16&filtr%5Bsi%5D=-1&filtr%5Bdezen%5D=-1&filtr%5Bvyrobce%5D=-1 Při 4 ks je doprava zdarma. Nepíšeš, jaký potřebuješ rychlostní index. Některé 406 (po r.v. 2003) mají dole v TP dodatek, že zimní stačí v Q. Přezutí bývá 100 za kus, našroubuješ si sám. [upravil dne 30.8.2012 10:24 od P607Olda] [upravil dne 30.8.2012 10:25 od P607Olda]
  25. P607Olda

    ABS-jde to dodělat?

    Nejde, pokud není v TP. Tedy jinými slovy, pokud tam bylo, tak musí fungovat, pokud ne tak nedělej. Jedno šlápnutí do prázdna by tě vyléčílo. A následky případné havárie (i nezaviněné) nechtěj vědět.
    • 9
×
×
  • Vytvořit...