Tip - jak volit, pro lidi, co chtějí změnu:
Místo pasívního - nejdu nikam - je třeba jít k volbám a odevzdat NEPLATNÝ hlas! Nejjednodušší - prázdnou obálku. Tato varianta není nikde prezentována, protože pro strany to znamená nulovou platbu za daný voličův hlas. Jinak strana, která dostane určité minimální procento hlasů, obdrží za každý hlas konkrétní finanční částku ze státního rozpočtu.
Hlasy voličů, kteří k volbám nešli, se rozpočítají, a i za tyto hlasy strany peníze dostanou! Výjimku tvoří pouze NEPLATNÉ HLASY. Za tyto hlasy nedostanou strany NIC. Toto je jedno z řešení, které partajníky OPRAVDU BOLÍ.
http://www.kudlanka.cz/index.php?option=com_content&task=view&id=2967&Itemid=40