Přejít na obsah

Haryk

Uživatel
  • Počet příspěvků

    3 711
  • Registrace

Vše od uživatele Haryk

  1. Haryk

    Už máte přezuto na zimu

    dnes přezuto a může (ne)padat
  2. Haryk

    Volby do PSČR

    odvolat je můžou, ale mandát poslance jim zůstane, nemáme na to zákon, když je člen vyloučen že přijde automaticky o mandát, musí se ho vzdát dobrovolně a kdo se vzdá všech těch výhod budou bezpartijní a dál budou figurovat ve sněmovně
  3. Haryk

    Anomálie 807 a spol.

    vypadá to, že to bylo tím vypinačem, zatím je to v poho
  4. Haryk

    Volby do PSČR

    už můj děda nar. v r 1889 říkal ,,politika je největší svinstvo\" v roce 48 také strany opustily své ideály a zradily národ, koryto je koryto, lepší to u nás už asi nebude, jejich heslo je ,,korytáři všech stran spojme se\" :(
  5. Haryk

    Volby do PSČR

    po rozšádě v ČSSD :bojim
  6. Haryk

    Noční hlídání

    dobrou noc dokoukal jsem 96hodin, dám si čouda a spinkat [upravil dne 28/10/13 00:15 od Haryk]
  7. Haryk

    Anomálie 807 a spol.

    tak ta tyčinka rozhýbaná, dobrej název vypinače jen tak pro zajímavost, zamklo se mě auto po otevření dveří, ještě že to bylo u baráku,náhradní klíče na věšáku, druhý den asi dvakrát zamčení a zatím v poho
  8. Haryk

    Volby do PSČR

    oni se dohodnou, prachy jsou prachy
  9. Předvolební sliby Promlouvá tajemník k cikánům:\"Soudruzi cikáni, strana vám dá nové byty, prvotřídní zdravotní péči, rekreaci v lázních, nemocnice bude zadarmo, příplatky na děti dostanete.\" Naslouchá mu Dežo a říká: \"Dobre hovorí.\" A tajemník pokračuje: \"Nebude nezaměstnanost! Všichni dostanete práci!\" A Dežo si uplivne: \"Teraz to pojebal, kokot!\"
  10. Haryk

    Konvektor - jeho použití

    18° pro hadry je moc, stačí 12-15°, topení vzduch vysuší a nebudou vlhké. [upravil dne 26/10/13 20:02 od Haryk]
    • 7
  11. no to je vúůl
    • 13
  12. mám doma pár magnetů, tak začnu laborovat mám je u bojleru a hlavním přívodu vody, ještě vyskouším to dát na hlavní přívod elektriky a třebu budu dodávat spátky do sítě [upravil dne 26/10/13 17:03 od Haryk]
    • 19
  13. Haryk

    Volby do PSČR

    Výroční zpráva BIS ČR: Nečas spí s Nagyovou, Kalousek tři dny nespal, Schwarzenberg spí už tři roky v kuse. Lidi nespí strachy, co bude dál ?
  14. Haryk

    Volby do PSČR

    Tip - jak volit, pro lidi, co chtějí změnu: Místo pasívního - nejdu nikam - je třeba jít k volbám a odevzdat NEPLATNÝ hlas! Nejjednodušší - prázdnou obálku. Tato varianta není nikde prezentována, protože pro strany to znamená nulovou platbu za daný voličův hlas. Jinak strana, která dostane určité minimální procento hlasů, obdrží za každý hlas konkrétní finanční částku ze státního rozpočtu. Hlasy voličů, kteří k volbám nešli, se rozpočítají, a i za tyto hlasy strany peníze dostanou! Výjimku tvoří pouze NEPLATNÉ HLASY. Za tyto hlasy nedostanou strany NIC. Toto je jedno z řešení, které partajníky OPRAVDU BOLÍ. http://www.kudlanka.cz/index.php?option=com_content&task=view&id=2967&Itemid=40
  15. Haryk

    Volby do PSČR

    volit, volit i ta prázdná obálka má cenu
  16. ani pěšky!
  17. ruční pluh bez potahu
    • 9
  18. http://www.wimp.com/brassband/
  19. tu pastu mám a perfektní!!
  20. Haryk

    Test rychlosti internetu

    4944 kbit/s 618 kB/s 35.1 ms víc ztoho nedostanu
  21. Haryk

    TV od O2

    u nás třeba TV nejde, nebo jen špatně, jelikož k nám a po vesnici vedou dráty, optiku nemáme, tak chytáme převážně satelit
    • 20
  22. pěkný svinstvo made in EU=šmejd a pak něčemu věř
    • 14
  23. ideální pro Hasiče do hor
    • 9
  24. Haryk

    Co to bude za přípravek?

    na sváření
    • 9
  25. Haryk

    Snad mě mezi sebe vezmete.

    Tak mnoho kilásků bez nehod a oprav
    • 73
×
×
  • Vytvořit...